12 Mart Günlük Burç Yorumları

158

12 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

12 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalar yapmanız bugün daha üretken olmanıza neden olacak. Aşk hayatınızda duygularınız hareketlenirken heyecan ve aksiyon artabilir. Bugün özellikle aşırı yemek isteğinizi kontrol edin.

12 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İş ve kariyer alanında karşınıza çıkan olumlu fırsatları değerlendirirken gözü açık olmalı ve bunları yakalamaya çalışmalısınız. Sorumluluklarınızın ağır olması sebebiyle ailenize yönelik görevlerinizi ihmal etmemelisiniz.

12 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yapacağınız seyahatlerde bulunduğunuz ortamdan etkilenerek motivasyonunuzda yükselme hissedebilirsiniz. İletişimin yoğun olması sebebiyle zihinsel olarak oldukça aktif durumdasınız. Yeni bilgiler öğrenmek ve bunları etrafınızdakilerle paylaşmak arzusundasınız.

12 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Sahip olduğunuz maddi değerleri arttırmak isteği içindesiniz. Başkalarından talep ettiğiniz isteklerinizden sonuç almanız mümkün görünüyor. Ancak kendi sorumluluklarınızın bilincinde davranmaya önem vermelisiniz.

12 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Kişisel konuların ön plana çıktığı bir gündesiniz. İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşadığınız bu günlerde, size söylenen ve yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz. Sizin için önemsiz olan karşı taraf için son derece mühim olabilir.

12 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kendinizi sosyal ortamlardan uzaklaştırarak bir başınıza kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Okült konulara yönelmek ve kendinizi bu alanlarda bilgilendirmek için iyi bir gün. Fazla yeme içme isteğinizi kontrol altına almalısınız.

12 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Gruplar içerisinde yer almak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecek. Aşk hayatınızda sizden talep edilen istekleri yerine getirememeniz tepki almanıza neden olabilir. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşamaya devam edeceksiniz.

12 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Geleceğinize ait hedeflerinize ulaşmak sizin için oldukça önemli. Emek vererek yaptığınız işlerin karşılığını görüyorsunuz. Evinizde vakit geçirmek, tembellik etmek isteği içerisinde olabilirsiniz, ancak içinde bulunduğunuz dönem  çalışma zamanı.

12 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Önemli işlerinizi bir kenara bırakarak hayatın keyifli yanları ile ilgilenmek arzusundasınız. Günlük hayatın sıkıcı işlerinden kaçarak şehir içi yapabileceğiniz kısa geziler ve turlar ile stresinizi dağıtma imkanı bulabilirsiniz.

12 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Maddi kaynaklarınızı arttırmaya yönelik çıkan fırsatlar sizi heyecanlandırabilir. Kariyerinizde ilerlemenize neden olacak kişilerle bağlantıda olmanız son derece önemli. Sorumluluklarınızın farkında davranmalı, planlı hareket etmelisiniz.

12 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Dış görüntünüz ile ilgili sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi güzelleştirmek amacıyla bakıma almak arzusundasınız. Her hangi bir müdahale yaptıracaksınız iyice araştırma yapmadan girişimde bulunmamanızı öneririm.

12 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart– 20 Mart): Günlük hayatın yoğun temposu artarken işlerinizi yetiştirememeniz üstlerinizin tepkisini çekebilir. Sağlığınıza gereken önemi vermeli, rutin kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu