11 Şubat Günlük Burç Yorumları

113

11 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

11 Şubat 2014 Gökyüzü; Yengeç Burcu’nda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Jüpiter’le  kavuşum halinde olacak. Bu açılara Ay /Plüton- Venüs sert açısı eşlik edecek. Kısa süreli ama etkisi yüksek olan bu enerjiler altında olması beklenen olayların gerçekleşmemesi bizi yıpratabilir. Abartılı tavırlardan uzak durmaya çalışmalıyız. Dikkat etmemiz gereken en önemli şey toleranslı olmak, olumsuz olaylar karşısında sakinliğimizi korumaktır. Duygularımız derinden maniple edilerek dalgalanmalara maruz kalırken bilinçli davranmamız zor olabilir. Kontrolümüzü elden bırakmamaya önem vermeliyiz. Sabaha karşı Ay /Satürn olumlu üçgen açısı hırpalanan duygularımızı tamir edici yönde etkiler gösterecek. Kendimizi içsel anlamda daha rahat sorgulayabilecek görevlerimizi daha bilinçli bir şekilde yerine getirebileceğiz.

11 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Aile hayatı içerisinde sizi heyecanlandıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşinizle alakalı beklediğiniz haberlerde olumlu gelişmeler yaşamamanız sizi yıpratabilir. Olaylar karşısında sakinliğinizi korumalı, sizi derinden etkileyen duygusal dalgalanmalara kapılmamalısınız.

11 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Eğitim hayatınızda vermiş olduğunuz mücadele devam ederken beklediğiniz sonuçları alamamanız sizi duygusal anlamda sarsabilir. Zihinsel faaliyetlerinizin çok olması kendinizi yorgun hissetmenize sebep olabilir. Bu kadar yüksek tansiyonda koşturmanız ruhsal anlamda sağlığınızı etkileyebilir.

11 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Finansal anlamda yapmış olduğunuz yatırımlarda istediğiniz sonuçları elde edememeniz söz konusu olabilir. Bu durum karşısında kariyerinize yönelik yeni çıkış yolları aramak isteyebilirsiniz. Geleceğinizle alakalı süpriz gelişmeler yaşadığınız bugünlerde farklı gruplardan değişik teklifler alabilirsiniz.

11 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Eş ve ortaklarınızla alakalı konularda sizi maniple edecek olaylar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Endişeli ve kuruntulu halleriniz karşı tarafında sinirlerinin bozulmasına neden olabilir. Abartılı  tavırlardan uzak durarak daha olgun davranmaya özen gösterin.

11 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yurtdışı bağlantılı yapmış olduğunuz işlerde sürpriz gelişmeler yaşarken ağır şartlarda çalışıyor olmanız sizi bir takım zorlukların içine çekebilir. Yaşamış olduklarınız sizi olgunlaştırırken kendinizi ruhsal olarak geliştirmeye çalışmalı, geçmişteki tecrübelerinizden ders çıkarmalısınız.

11 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Katılmış olduğunuz farklı gruplar sosyalleşmenize neden olurken mali konularda yaşadığınız kriz sizi zorlayabilir. İlişkinizde yaşadığınız derin tecrübeler aşka yaklaşımınızı farklılaştırdı. Gelecekte yeni beraberliklerinizde daha mantıklı davranacağınızı bilmelisiniz.

11 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kariyerinize yönelik süpriz gelişmeler, fırsatlar karşınıza çıkarken çabalarınızın karşılığını almanız sizi mutlu ediyor. Değişen aile içi düzen ve istikrarı yeniden kurduğunuz bu dönemde olası ani gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Sizi maniple edecek insanlardan uzak durun.

11 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Geleceğinize yönelik atmış olduğunuz tohumların meyvesini alacaksınız. Yoğun tempoda çalıştığınız bu dönemde hızınızı kesmemeli olumsuz düşüncelerden kendinizi uzaklaştırmalısınız. Çocuğunuza yönelik düşüncelerinizde sizi aşağı çeken duygulara kapılmamalı, kendinizi yükseltmeye çalışmalısınız.

11 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Finansal anlamda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken hiç ummadığınız olumsuz gelişmeler canınızı sıkabilir. Aşk hayatınızda düzeninizi bozan durumlar karşısında soğukkanlılığınızı korumalısınız. Korkularınızla yüzleştiğiniz bu süreçte onların üstüne giderek güçlenmeye çalışmalısınız.

11 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Eş ya da ortağınızla alakalı konularda karşınıza çıkan fırsatlar sizi umutlandırırken aniden ortaya çıkan problemler karşısında dirayetinizi ayakta tutmaya çalışmalısınız. Özellikle gruplara yönelik yapmış olduğunuz işlerden çok büyük sorumluluklar yüklendiniz. Bunların altından kalkmak için çok çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz.

11 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Çalışma ortamınız ofis içi arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sizi motive edici olaylarla karşılaştığınız bu günde yapmış olduklarınız üstleriniz tarafından görünmesi söz konusu. Özellikle yazışmalar, sözleşmeler, iletişim konularında aksaklıklar yaşamamaya dikkat etmelisiniz.

11 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Aşk hayatınızda sizi mutlu eden olaylar yaşadığınız bu süreçte duygularınızı yoğun yaşadığınızı hissediyorsunuz. Çocuklarınızla alakalı sevindirici gelişmeler yaşamanız söz konusu. Yakın çevre kardeşlerle ilgili konularda süpriz gelişmeler meydana gelebilir.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın