11 Ocak Günlük Burç Yorumları

122

11 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

11 Ocak 2014 Gökyüzü;

Cumartesi günü öğlene kadar Boğa Burcunda ilerleyen Ay / Merkür ile olumlu açı yaparak karşımızdaki kişilerle daha rahat empati kurmamıza yardım edecek. Duygularımızı dile getirmemiz daha kolay olacağı için bu saatleri iletişim kurmakta zorlandığınız kişilere ayırabilirsiniz. Güneş / Venüs kavuşumu özellikle ilişkilerde sıcaklık ve samimiyet getirmesi gerekirken Oğlak Burcunda olmasından dolayı daha fazla ciddiyet, mesafe ve olaylara daha gerçekçi bakmamıza yardımcı olacak. Güneş/Venüs birlikteliğine destek olacak bir diğer görünüm ise Satürn’den gelecek, konsantrasyon gereken işlerin altından kolaylıkla kalkabilmemizi sağlayacak bu etkiler altında olumlu sonuçlar almamız mümkün. Tabi bu tarz çalışmalarınızı sabah saatlerine denk getirmemiz kaydıyla, çünkü öğle saatlerinden sonra 12: 55 ‘te Ay boşluğa girecek. Bu saatlerden sonra size daha fazla keyif veren işlere yönlenmenizi tavsiye ederim. Yapacağınız önemli görüşmeleri bu zamanlara denk getirmemeniz sizin için daha uygun olacaktır. Ay saat 14:25 itibariyle İkizler Burcuna geçerek hareketli bir zaman dilimine geçeceğimizi gösteriyor. Saat 20:50’ den sonra Ay / Neptün karesi hislerimizde dalgalanmalar, yanlış anlaşılmalar ve biraz hüzün getirebilir.

Gece 23:36’ da akıl ve mantığın gezegeni olan Merkür  Kova Burcu’na geçerek, iletişimde mantıklı olmamıza, sezgisel yanımızı kullanırken rasyonel olmamıza yardımcı olacak. Fikirsel anlamda sabitlik göstermemiz mümkün olabilir.

11 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Hafta sonu toparlanacak işlerinizin yoğunluğu sizi organize olmaya itebilir. Önemli görüşmeler, toplantılar yapabilir, e-mail yoluyla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Her türlü zorluğun altından kalkabilecek enerjiler altındasınız.

11 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) :  Bugün dinlenmeye vakit ayırmak, keyifli ortamlarda hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu kısa bir tatil yapmak size iyi gelecektir. Sevdiklerinizle beraber hoş vakitler geçirmeye hazırlanın. Ancak alınabilecek kilolara dikkat etmelisiniz.

11 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bugünü kendinizle baş başa kalarak, inzivaya çekilerek geçirmek isteyebilirsiniz. Kendiniz ve aile içindeki konularla ilgili fikirleri kafanızda planlayarak analiz etmeye yönelebilirsiniz. Vaktinizin bir kısmında ise aile üyeleri ile güzel saatler geçirmeye yönelebilirsiniz.

11 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Sabah saatlerinde eş ya da ortaklarınızla ilgili konularda yapılacak işleriniz organize ederek bitirmek isteyebilirsiniz. Günün geri kalan kısmında akraba ziyaretleri yapabilir, kardeşlerinizle hoşça vakit geçirebilirsiniz.

11 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bugünü ofiste sizi zorlayan ve bitirmekte güçlük çektiğiniz işlerinize ayırabilirsiniz. Yapacağınız önemli görüşmeler bittikten sonra gruplar içerisinde boy gösterebilir, hayatın keyiflerinden faydalanabilirsiniz.

11 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bugün sevgilinizle romantik ortamlarda vakit geçirmeye ayırmak arzusundasınız. Birlikteliğinizde sıcaklık ve samimiyetin yüksek olduğu bir gündesiniz. Evli olanlar çocukları ile birlikte haftasonunu değerlendirmek ve çeşitli aktivitelerde bulunmak isteyebilirler.

11 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ailenizle birlikte hafta sonu kısa seyahatlere gidebilir, onlarla birlikte olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ev içinde hareketliliğin çok olduğu bu günlerde evin içinde değişiklikler, tamiratlar yaptırmak için kararlar alabilirsiniz.

11 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Önemli görüşmeler ve anlaşmalar yaptığınız, zihinsel trafiğinizin yoğun olduğu bu günde işlerinizi organize ederek eşinizle beraber vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Gruplar içerisinde yer almak ve sosyalleşmek arzusunda olacaksınız.

11 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sahip olduğunuz finansal kaynaklarınızı değerlendirdiğiniz ve bu konuda planlar yaptığınız bir gündesiniz. Ofis içinde çalışmalarınızı ekip halinde bitirerek bir an önce keyifli ortamlarda bulunmaya yöneleceksiniz.

11 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): İkna yeteneğinizin yoğun olduğu bu günde yurtdışı bağlantılı işler yaparak gerçekleştirmek istediğiniz anlaşmayı yapabilirsiniz. Önemli konuşmalar, yazışmalar, toplantılar için uygun bir gündesiniz. İlerleyen saatlerde aileniz, çocuklarınızla ya da aşkınızla birlikte vakit geçirmek size iyi gelecektir.

11 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Bugün sevgilinizle uzak yerlere giderek baş başa kalmak ve her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İçsel anlamda ilişkinizi gözden geçirerek birtakım kararlar aşamasına gelebilirsiniz. Geçmişe ait konuları gündeme getirerek gereksiz gerilim yaratmamaya özen gösterin.

11 Ocak Balık ve Yükselen Balık (111 Şubat – 20 Mart):  Yakın çevreniz ya da akrabalarınızla sıcak aile ortamı içinde bulunarak duygusal anlamda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız kalabalık gruplar içerisine girebilir, konferanslar, seminerlere katılarak gününüzü değerlendirebilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın