11 Nisan Günlük Burç Yorumları

129

11 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

11 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): İlişkinizde vermiş olduğunuz kararlar sizi bir takım çelişkili düşüncelerin içine sokarken seçtiğiniz yolun en doğrusu olduğuna inanmanız söz konusu. Sonradan pişman olacağınız durumlar karşısında önlem almalısınız.

11 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): İş hayatınızda yaptığınız projelerin sonuçlanamaması ile ilgili hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Çalışmalarınıza devam ederek başarıyı yakalama arzusundasınız. Çabalarınızı sürdürürken sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.

11 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Aşk hayatınızda dengeleri korumakta zorlanırken kendinizi son derece yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğine yönelik endişeleri çözümlemek adına bir şeyler yapmak isterken gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

11 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ebeveynlerinizin sorumluluklarını üzerinize aldığınız bu dönemde kendinizi hırpalanmış hissedebilirsiniz. Sosyal hayattan uzaklaşmış olmanız bir çok konuda kendinizi geri planda tutmanıza neden oluyor. Geleceğe dair gerçekleşmesi zor hayaller yanılmanıza neden olabilir.

11 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ev ve aileye yönelik aldığınız yükümlülükler belinizi bükerken mücadele etmek zorunda kaldığınız yaşadığınız konutla ilgili problemler, sizin için fazlasıyla sorun çıkarmış olmalı. Kısa yollarda kazalara dikkat etmelisiniz.

11 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kazançlarınızı ya da sahip olduğunuz maddi değerlerinizi kendi inanmış olduğunuz projelere yöneltmek isteyebilirsiniz. Fazla ütopik olmadan gerçekçi kararlar almaya dikkat etmelisiniz. Parasal mevzularda iniş çıkışlar sizi zorluyor.

11 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Enerjiniz yüksek olmasına rağmen kontrolünüzün dışında gelişen olaylar  yapmak istediklerinizi yerine getirememenize neden oluyor. Özellikle parasal konularda çok çalışıp az kazanmanız motivasyonunuzu düşürse de mücadelenize devam etmelisiniz.

11 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eşten kaynaklanan engellenmiş hissi sizi içsel anlamda öfkelendirirken kabullenici yönünüzü ortaya çıkartarak olayları farklı algılamaya çalışmalısınız. İlişkilerde gerçekçi olmayan vaatlere kanmamalı, karşınızdaki kişinin sözünün arkasında durmasını istemelisiniz.

11 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Arkadaşlarınızdan gördüğünüz destek sayesinde geleceğinizi ilgilendiren konularda, yapmış olduğunuz girişimlerde, gereken mücadeleyi göstermeniz söz konusu. Parasal anlamda sıkıntıda olmanız ve kaynaklarınızın size yeterli gelmemesi,  farklı alternatiflere yönelmenize neden olabilir.

11 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Kariyerinizle yükselmek adına büyük bir çaba sarf ettiğiniz bir süreçtesiniz. Aile ve yuva hayatınıza gereken zamanı onlara ayıramamanız, aranızda bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışmalısınız.

11 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Kendi inanmış olduğunuz hayat felsefenizi başkalarına, özellikle yakın çevre ve kardeşlere empoze ediyor olmanız tepki almanıza neden olabilir. Karşınızdaki kişilerin fikirlerini önyargısız dinleyerek daha demokrat bir tutum sergilemelisiniz.

11 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Finansal konularda mücadeleler sürerken alacaklarınızı temin etmekte zorluk çekebilirsiniz. Olayları gerekirse hukuksal yollarla çözmeniz en doğrusu olacaktır. Bu zor dönemde uzman desteği almayı deneyebilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu