11 Mart Günlük Burç Yorumları

155

11 Mart Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

11 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): İkili ilişkiler ve ortaklıklarda son derece dikkatli olunması gereken bir dönem. Yanlış zamanda atılan adımların sonuçları ortaya dökülebilir ve ciddi tartışmalara neden olabilir. Acelecilikten dolayı yapılan hatalarla yüzleşerek sinirsel gerginlikler yaşamanız söz konusu.

11 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İşinizle ilgili alacağınız kararlarda acelecilikten dolayı yanlış adımlar atmanız söz konusu olabilir. Yoğun çalışma temponuz ve kendinize vakit ayıramamanız nedeniyle ruhsal anlamda işinizden bıkkınlık hissedebilirsiniz. Ofis içindeki arkadaşlarınızla polemiğe girmeyin.

11 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Aşk hayatınızda vermiş olduğunuz kararlar pişmanlık yaşamanıza neden olabilir ve kendinizi duygusal anlamda yorgun hissedebilirsiniz. Spor yapıyorsanız olası sakatlanmalara dikkat edin. Çocuklarınıza daha anlayışlı olmaya çalışın.

11 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Aile üyelerinizle ilişkilerinizde son derece dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Tartışmalar, gerginlikler aranızdaki uçurumu daha da büyütebilir. Ev içinde oluşabilecek kazalara karşı temkinli olmalısınız.

11 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Öğrenmeye devam ettiğiniz yeni teknikleri kavrama mücadelesi zihninizin aşırı yorulmasına neden olabilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde agresyonunun artmamasına dikkat etmeli, olayları gereğinden fazla büyütmemelisiniz.

11 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kendinize vermiş olduğunuz değeri sorguladığınız bir süreçtesiniz. Özellikle bugün acımasızca özbenliğinizi eleştirebilir, arkadaşlarınızla kıyas yoluna gidebilirsiniz. Sahip olduğunuz güzel özelliklere odaklanarak  negatif duygulardan kurtulmalısınız.

11 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Geçmiş zamanlarda kendinizi ortaya koyarken yapmış olduğunuz yanlış davranışlar ya da hareketler tepki almanıza neden oluyor. Özellikle ortaklaşa parasal kaynaklarda problem yaşamanız söz konusu. Kendinizi savunurken mantıklı ve dengeli olmaya dikkat etmelisiniz.

11 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Kendinizi bitkin, yorgun ve son derece mutsuz hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirici vitaminler almalı, kafanızda yaratmış olduğunuz olumsuz düşüncelerden kurtulmalısınız. Dost görünen düşmanlarınızın varlığının farkındasınız.

11 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kollektife ait yapmış olduğunuz işlerde gerginlik yaşamanıza neden olacak olaylarla yüz yüze kalabilirsiniz.  Kendinizi ortaya koyarken dengede olmaya özen göstermeli , duygusal davranmamaya dikkat etmelisiniz. Taşıdığınız gelecek endişesi ve korkularınızdan kaçmanız büyüyen bir sorun haline gelebilir.

11 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Geleceğinize yönelik mesleki anlamda vermiş olduğunuz kararlar eş ya da ortağınız tarafından tepki ile karşılanabilir. Özellikle yer değişikliği mevzuları gündeminizde. Konuşarak anlaşmakta zorlanmanız söz konusu. Olayları zamana bırakarak bu dönemi sakin atlatmaya çalışın.

11 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat):  Yabancılarla alakalı konularda istediğiniz sonuçları alamamaktan dolayı işyerinizde bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Ofis içindeki arkadaşlarınızla diyaloğunuzu dengede tutmalısınız. Ağır projeler hazırlayan üniversite öğrencilerine gün yeterli gelmeyebilir.

11 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart– 20 Mart): Başkalarının kaynaklarından faydalandığınız parasal imkanlarla ilgili konularda vermiş olduğunuz mücadele bugün ivme kazanabilir. Sakinliğinizi korumalı, gelişen olaylar karşısında mantıklı davranmaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda dalgalanmalar olabilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu