10 Şubat Günlük Burç Yorumları

153

10 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

10 Şubat 2014 Gökyüzü; Sabah saatlerinde Yengeç Burcu’na giren Ay duygusal güven ihtiyacımızı açığa çıkarırken daha fazla hassas, kırılgan, endişeli ve vesveseli yönümüzün ortaya çıkmasına neden olacak.  Aile temaları, anne ile olan ilişkiler gündemimizde yer alabilir. Her zamankinden daha fazla korumacı olabiliriz. Empati yönümüz artarken sezgilerimizin güçlendiğini hissedebiliriz. Ay ilk olumlu açısını Balık Burcu’ndaki Retro Merkür ile yapacak. Sözle ifade etmek istediklerimizi rahat bir şekilde dile getirebiliriz. Yaratıcı yönümüzü hareketlendiren bu etkiler altında sanatla uğraşıyorsak güzel eserler ortaya çıkarmamız mümkün. Akşam saatlerinde Ay /Neptün olumlu açısı yaşadığımız bu duyguların daha da yükselmesine neden olacak. Karşımızdaki insanlara karşı hassasiyetimiz artarken yardımsever duygularımız da harekete geçebilir. Hayal kurmamıza sebep olan bu etkiler altında gerçeklerden uzaklaşarak realist olmayan amaçlara yönelebiliriz. Sabaha karşı Ay /Uranüs karesi devreye girecek. Duygusal anlamda dinamik, hızlı ve harekete geçirici enerjileri içinde barındıran etkiler altında ani tepkiler verebiliriz. Eleştirilere karşı hassasiyet söz konusu. Ütopik düşüncelerden uzak durmalı, sürprizlere karşı hazırlıklı olmalıyız.

10 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ev ve aile yaşamınız ön plana çıkarken geçmişte yaşadığınız olaylar içsel anlamda kendinizi sorgulamanıza neden oluyor. Ev içinde yapılması gereken işlerinizi gözden geçirmek ve bunların listesini çıkarmak üzere planlar yapabilirsiniz. Kardeşinize duygusal anlamda destek olacağınız bir gündesiniz.

10 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilgili konularda hassasiyetinizin artması ve onlara destek olmanız söz konusu olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu günlerde zihinsel aktivitelerinizi daha kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Düşüncelerinizi kaleme alarak duygularınızı dile getirmeniz mümkün.

10 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Maddi değerlerinizi yükseltmek için yeni fırsatlar arayacağınız bu günde gerçeklerden uzaklaşmamalısınız. Yanlış kişilerle masaya oturmamalı, gereksiz riskli işlerden kaçınmalısınız. Giyim, kozmetik, süs eşyaları gibi malzemelere fazla para harcamamaya dikkat edin.

10 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Burcunuzda yer alan Ay doğanızda var olan empati yönünüzü daha da yükseltecek. Bu etkiler altında size ihtiyacı olan yakınlarınıza el uzatmanız söz konusu. Özellikle akademik eğitim alanlar bugünü değerlendirerek yapmakta oldukları projelerini daha kolay tamamlayabilirler.

10 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bugün bilinçaltınızda ortaya çıkmamış yeteneklerinizi keşfetmeniz söz konusu. Üzerinizdeki sorumluluklarınızdan uzaklaşarak kendi başınıza kalmanız ve hayatı başka bir pencereden değerlendirmeniz mümkün. Ortaklaşa kazanılan paylaşımlarda sevindirici haberler alabilirsiniz.

10 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde duygusal anlamda yoğun hisler yaşayarak birbirinize destek olmanın vermiş olduğu hazzı tadacağınız bir gündesiniz. Özellikle ortak ya da eşle alakalı konularda gerçeklerden uzaklaşarak hayallere kapılmamaya dikkat edin.

10 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kariyeriniz ile ilgili yapmış olduklarınız ve  astlarınız ile kurduğunuz olumlu ilişkileriniz sizi duygusal anlamda tatmin ediyor. Aranızdaki yardımlaşma duygusu ile işlerinizi daha kolay ve keyifli bir şekilde bitirebilirsiniz. Sağlık konusunda ihmal ettiğiniz tetkikleri yaptırmaya özen göstermelisiniz.

10 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Vizyonunuzun genişlediğini hissettiğiniz bu günlerde geleceğe umutla bakıyorsunuz. Özellikle yaratıcılığınızı ortaya çıkartan çalışmalarınızı hızlandırmak adına bugünü işlerinize ayırmalısınız. Yurtdışı bağlantılı çalışmalarınızda kuracağınız kontaklarda gerçeklerden uzaklaşmadan hareket etmeniz önemli.

10 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aile içi yaşantınız ve ebeveynleriniz ile ilgili konularda aklınızı kurcalayan ve sizi derinden etkileyen olaylara şahit olmanız söz konusu. Özellikle banka kredisi, alacak verecek, gayrimenkul kaynaklı işlerinizde hayali beklentilere kapılmamalısınız.

10 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : İkili ilişkilerde her zamankinden daha fazla duygusal ihtiyaç içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Aşkınızla aranızdaki sorunları bir an önce çözmek arzusundasınız. Özellikle eğitim hayatında olanlar geçmişte yapmış oldukları yarım kalan işlere yönlenerek bugünün enerjisini değerlendirmeliler.

10 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Sağlığınız ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar duygusal anlamda sizi oldukça yorabilir. Size destek olacak aile üyeleri, yakın çevre, akrabalar, kardeşlerden moral buluyorsunuz. Diğer yandan işiniz ile ilgili parasal mevzularda geçmişe ait yarım kalan işlerinizi toparlamalısınız.

10 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Duygularınızı aşkınıza coşkuyla ifade ettiğiniz ve bunun keyfini yaşadığınız bir gündesiniz. Fikir ve düşüncelerle dolu olan benliğiniz her zamankinden daha fazla romantik duygulara sizi sürüklüyor. Bugünün enerjilerini kullanarak yaratıcı yönünüzü ortaya çıkartacak faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın