10 Ocak Günlük Burç Yorumları

138

10 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

10 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay Boğa Burcu’nda ilerlerken daha sabırlı ve somut değerlerle ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Ay /Jüpiter olumlu açısı kendimizi olumlu hissetmemize neden olurken hayatın zorluklarından nispeten uzaklaşmamıza neden olan duygularla dolu olabiliriz. Yapmakta zorlandığımız işleri bu güne denk getirmemiz onları toparlamamız ve yoluna koymamız açısından yardımcı olabilir. Ay / Güneş arasındaki olumlu açı ise yaptığımız işlerde mantık ve duygularımızın birbirine destek olmasına neden olacaktır. Ay / Satürn sert açısı  duygularınızı kısıtlamaya, yapacağınız işlerin akıcı bir şekilde gitmemesine yol açabilir.  Ay / Venüs olumlu açısı ilişkilerde hoş ve sürpriz havanın esmesine neden olacağı için bugünün keyfini çıkarmalıyız.

10 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):  Mülk edinmek ya da belli bir yatırım amaçlı bankadan kredi çekmiş ve ödemelerin sıkıntısı içinde olabilirsiniz. Hissettiğiniz olumsuz duyguların geçici olduğunu, gereken ödemeleri karşılayabileceğinizi bilmelisiniz.

10 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İlişkilerinizi gözden geçireceğiniz bu günde duygularınızın yoğunluğu nedeniyle karamsarlığa kapılabilir, günlük hayatın koşuşturmacası altında kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Moralinizi yüksek tutmalısınız, gün içerisinde sürprizlere hazır olun.

10 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sağlığınızla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıların ağırlığı içerisinde olabilir, kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Bu duyguların etkisinden kurtulmalı, sağlığınızın daha iyiye gideceğini Aşk hayatınız ya da çocuklarınız ile ilgili konularda gereksiz çıkışlar yaparak gerilimi yükseltmemelisiniz.

10 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çocuklarınız ile ilgili almış olduğunuz sorumluluklar ve ev hayatınızdaki yükümlülükleriniz sizi sosyal hayattan uzaklaştırabilir. Bu nedenle kendinizi depresif ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Moralinizi yüksek tutmalı, günün akışına kendinizi bırakmalısınız.

10 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ev hayatınızda artan sorumluluklar ve diğer yandan yoğun iş temposu içinde olmanız üzerinizde baskı yaratabilir. Kendinizi yüksekte tutmalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Yapacağınız kısa seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

10 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gelecek endişesine kapılarak zihninizde baskı yaratan düşüncelerden kendinizi kurtarmalısınız. Para kazanmak için vermiş olduğunuz mücadelenin karşılığını alacağınızı bilmeli ve kendinizi akışa bırakmalısınız.

10 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Eşiniz, ortağınız veya ikili ilişkilerinizde dengeyi korumaya dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Finansal anlamda ya da ortaklaşa kazançlarda almış olduğunuz sorumluluklar depresif hissetmenize neden olabilir. Moralinizi yüksek tutmalısınız.

10 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): İş ortamınızda ani gelişen durumlar karşısında duygularınızı kontrol altına almak üzerinizde baskı hissetmenize neden olabilir. Olaylardan kendinizi soyutlayarak üzerinizdeki etkileri hafifletmeye çalışmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün.

10 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21Aralık): Kişisel kazançlarınızı arttırmak adına toplantılar yapabilir, gruplar içerisinde girerek dostlarınızdan destek almak isteyebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi hayata geçirememeniz ve kendinizi beklemede hissetmeniz içsel anlamda sıkılmanıza neden olabilir.

10 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Çocuklarınızın geleceği hakkında yaptığınız planlarınızda karamsar düşüncelere kapılabilirsiniz. Boş kuruntulara kapılmamaya çalışmalı, moralinizi yüksek tutmalısınız. Gruplar içerisinde yer almanız ve ortaya koyduklarınızın görünür olması sizi içsel olarak mutlu edecek.

10 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Kariyerinizi inşa ederken almış olduğunuz sorumluluklar içsel anlamda sizi depresif yapabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerde mücadele ederken kendinizi dengede tutmaya dikkat etmeli, fevri tavırlardan sakınmalısınız.

10  Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Eğitim hayatında artan sorumluluklarınız ve üstesinden gelme mücadeleniz sizi strese sokarken attığınız tohumların gelecekte meyvelerini toplayacağınızı bilmelisiniz. Zihinsel olarak aktif olduğunuz bir gündesiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın