10 Nisan Günlük Burç Yorumları

153

10 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

10 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendinizi son derece gergin hissedebilirsiniz. Problemlerin çözümüne ılımlı yaklaşmaya çalışın.

10 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sevgiye olan ihtiyacınız her zamankinden daha fazla olacak. İşinize sarılarak bu duygunuzu perdelemek istiyorsunuz.

10 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yardım amaçlı katılmış olduğunuz gruplara yönelik yaptığınız çalışmalardan aldığınız manevi tatmin size güç veriyor.

10 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz yaratıcı yeteneklerinizi kariyerinize yönlendirmelisiniz. Üstlerinizle ilişkilerde temkinli olmalısınız.

10 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eleştirilere açık olmayan yapınızı törpüleyecek olaylarla yüzleşmeniz bir takım kırılmalara neden olabilir.

10 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Psikolojik anlamda kendinizden bile sakladığınız düşüncelerinizi açığa çıkartan olaylarla yüzleşmeniz söz konusu.

10 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fırtınalı süren ilişkilerle baş etmekte zorlanıyorsanız uzman bir kişiden destek almanız en doğrusu olacaktır.

10 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fikirsel anlamda bir çok düşünceye sahip olan zihninizi iş alanınıza yönlendirerek kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

10 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecan doruk noktasında. Düğümlenmiş, çözülmeyen olaylarla mücadele ediyor olabilirsiniz.

10 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aile içindeki huzurun bozulması sizi oldukça sıkıntıya sokuyor. Kariyerdeki mücadeleniz bir süre daha devam edecek.

10 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Zihinsel anlamda dinamik olduğunuz bu süreçte fırsat buldukça kendinizi dinlenmeye almalısınız.

10 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Ay tüm gün boşlukta olacağı için bugün yeni girişimlerde, başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Mal, mülk, para ile ilgili konularda yarınlarınızla ilgili planları masaya yatırdığınız bir süreç. Adım atarken temkinli olmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu