10 Mart Günlük Burç Yorumları

154

10 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

10 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Kariyerinizde vermiş olduğunuz mücadele ve uğraş süregelirken aile hayatınızdaki duygusal baskı ruhsal hayatınızı zorluyor. Geçmişle ilgili konuların karşınıza çıkması, özellikle eşiniz ya da kadın figürleri ile ilgili mevzularda sorunlar yaşamanız söz konusu. Olayların hayata bakış açınızı genişlettiğini düşünerek yaşadıklarınızdan ders almalısınız.

10 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Hayat görüşünüzde radikal dönüşümler söz konusu. Eğitim yaşamınız ya da yabancılarla ilgili mevzular, hukuksal konularda vermiş olduğunuz mücadele sizin vizyonunuzu genişletiyor. Başarılı olmak için mücadele etmenin bilincindesiniz ancak bunu fazla hırs haline getirirseniz sağlığınızla ilgili problem yaşayabilirsiniz.

10 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Başkalarının kaynakları ya da miras ile ilgili finansal konularda yaşadığınız deneyimler sizi büyük bir mücadelenin içine sokmuş olabilir. Gelecek endişesi içerisinde olmanız söz konusu. İlerleyen dönemde sorunlarınız daha hafifleyeceğini bilerek kendinizi fazla sıkmamalısınız.

10 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): İlişkilerinizde yaşadığınız deneyimlerle güçlendiğinizi bilmelisiniz. Tanışacağınız yeni insanlar size farklı fırsatlar sunarken temkinli hareket etmeli ve atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Hayatınızı yapılandırırken mücadeleci yanınızı ortaya koyarak hareket etmelisiniz.

10 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Özellikle sinir sisteminiz gereğinden fazla yıpranmış olabilir. Yaşam sitilinizi değiştirmezseniz ileride daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yemenize içmenize dikkat etmeli, hayatınızı düzene sokmalısınız.

10 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk konularında yaşadığınız derin tecrübeler, dönüşümler, krizler sayesinde ilişkilere artık bundan sonra farklı yaklaşıyorsunuz. Geleceğiniz ile ilgili endişeleri bir kenara koyarak kendi değerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar yapmalısınız. İdealize ettiğiniz kişilerin karşınıza çıkması her an mümkün.

10 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ev ve aile ile ilgili konularda değişen şartlar köklü değişimlere neden olurken kariyerinizle ilgili çıkan fırsatları elinizden kaçırmanız söz konusu. Özellikle sizi zorlayan partnerinize karşı net ve açık bir dille fikirlerinizi söylemeli, dürüstçe açılmaya önem vermelisiniz.

10 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yakın çevre, kardeşlerle ilgili derin değişim ve dönüşümler yaşadığınız bir süreçtesiniz. Zihinsel konularda yaptığınız ciddi çalışmalarla ya da eğitimle ilgili vermiş olduğunuz mücadelelerle gelişme göstermeniz söz konusu. Çalışma hayatınızda vermiş olduğunuz emeğin karşılığını gelecekte alacaksınız.

10 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Finansal konularda önemli değişim ve dönüşümler yaşayarak ciddi bir savaşın içine girmiş olmanız mümkün. Bir yandan kendinizi geleceğinizle ilgili planlar yaparak geliştirmeye çalışırken ortaya bir şey koyamamanız moralinizi bozuyor olabilir. Bu dönemin geçici olacağını bilmeli, gayretle çalışmaya devam etmelisiniz.

10 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Kişisel anlamda güçlenmenize sebep olan rakipleriniz ya da eşiniz sayesinde derin değişim ve dönüşümler yaşadığınız  bir dönemdesiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, sizi strese sokacak ortamlardan uzak durmalısınız. Aile içinde ortaya çıkabilecek ve sizi gerecek durumlara karşı temkinli olun.

10 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Bilinçaltınızda yaşadığınız korku ve kısıtlanmalar içinize kapanmanıza sebep olabilir. Kontrolünüzün dışında gelişen sağlık problemleri söz konusu. Yakın çevrenizde dengeleri iyi ayarlamalı, aranızın bozuk olduğu akrabalarınız ya da kardeşlerinizle ilişkilerinizi toparlamalısınız.

10 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Sosyal gruplar ve arkadaşlarınızın değişimi ile birlikte farklılaşan hayat görüşünüz size yeni kapılar açabilir. Harcamalarınızı dikkatli yaparak yatırımlarınızı nereye yaptığınızı iyi ayarlamalısınız. Aşk hayatınızda aniden çıkan sürpriz gelişmelere karşı sakinliğinizi koruyun.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu