1 Şubat Günlük Burç Yorumları

110

1 Şubat Günlük Burç Yorumları

01 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

 01 Şubat 2014 Gökyüzü; Şubat’ın ilk günü Balık Burcu’nda ilerleyen Ay; duygusal açıdan daha hassas, toleranslı, bağışlayıcı yönümüzü ortaya çıkartmamıza yardımcı olacak. Zor durumda olanlara el uzatma temaları gündemimize gelirken gerçeklerden uzaklaşarak hayalci tarafımızla hareket etmemiz mümkün. Merkür aynı gün Balık Burcu’nda ilerlerken ilk açısını Ay’la kavuşum yaparak gerçekleştirecek. Merkür Balık’ta zararlı etkiler gösterdiği için zihnimizi bir konuya odaklamamız zor olabilir. Ayrıca zihnimiz dağınık ve karar almakta zorlandığı için duygularımızın ve sezgilerimizin etkisi altında kalabiliriz. Verdiğimiz sözleri tutamamamız söz konusu olabilir. Ay’ın Neptün ile kavuşumu ise bu etkileri iki katına çıkartırken gerçeklerden uzaklaşmamamız çok önemli, ütopik düşüncelere kapılmamalıyız.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

01 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün kendinizi geçmişteki güzel hatıralarınızı düşünürken bulabilir ve bunun tadını çıkarabilirsiniz. Mesleğiniz ile ilgili yapmak istedikleriniz hakkında derin düşünceler içerisine girmeniz söz konusu. Eğitim hayatında olanlar ise kendilerini biraz sıkıntılı hissedebilirler. Bu günü kendinize vakit ayırarak dinlenerek geçirmelisiniz.

01 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Gruplar içerisinde yer alarak yardımlaşma temalarını ön plana çıkarmak isteyebilir, toplumsal fayda adına çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki duygusal dalgalanmalar sizi içsel anlamda sıkıntıya sokuyor olabilir. Eğitim hayatında olanlar için güzel ve başarı bir sürecin başlangıcı.

01 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Parasal anlamda kaynaklarınızın artacağı güzel bir gündesiniz. Finansal konularda fırsatların çıkması ile beraber kariyerinize yönelik yapacağınız her türlü atılımda başarılı olma imkanı bulacaksınız. Kendinizi değerli hissedeceğiniz ve önem verdiğiniz kişilerle beraber vakit geçirmek size iyi gelecektir.

01 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Akademik alanda yapmış olduğunuz çalışmalarda elde edeceğiniz başarılar sizin önünüze yeni fırsatların çıkmasına neden olacak. Ortaklaşa veya yabancılarla yapılan çalışmalarda idealize ettiğiniz konularda şans sizden yana. Aşk hayatınızda romantik vakitler geçirebileceğiniz bu günü değerlendirmelisiniz.

01 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Gündelik hayat içerisinde kendinizi duygusal hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yuva içerisindeki sorunlarınızı çözüme kavuşturacağınıza inanıyorsunuz. Bu da içsel anlamda rahatlamanıza neden olacak.  Kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz fakat netice alamadığınız girişimlerden olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

01 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İkili ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla fedakarlık yapmak isteyebilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Duygusal anlamda romantik dakikaların yoğun olacağı bugünü değerlendirmenizi ve aşkınızı tazelemenizi öneririm. Gruplar içerisinde bulunmak ve sosyalleşmek arzusu içindesiniz.

01 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İş ortamınızda ofis içerisinde yapmak mecburiyetinde kaldığınız işlerinizi büyük bir fedakarlıkla bir an önce bitirmek isteyebilirsiniz. Bugün evinizde sevdiklerinize davet vererek güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ancak sağlınız açısından beslenmenize dikkat etmeli, zararlı besinleri tüketmemelisiniz.

01 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yakın çevrenizden size mutluluk verecek haberler alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı arttıracak uğraşlarınızla vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Aşk hayatınızda güzel günlerin başlangıcındasınız. Çocuğunuzun geleceği ile ilgili idealize ettiğiniz konularda fırsatların önünüze çıkması söz konusu.

01 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kariyerinize yönelik yapmak istediklerinizi ve finansal konuları bir köşeye bırakmalı, bugünü kendinizi ayırarak dinlenmelisiniz. Dış dünyanın sorunlarını bir kenara bırakarak içsel anlamda yalnız kalmak size iyi gelecektir. Ev içinde gereken zaruri işleri  ve tadilatları planlayabilir, gerekli bağlantıları kurabilirsiniz.

01 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Şubat) : Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle alakalı konularda duygusal anlamda birbirinize destek olmak durumunda kalabilir, yardımlaşmanın verdiği hazzı içinizde duyabilirsiniz. Eşinizle ilişkilerinizde büyük bir doyum yaşarken aşkınızı tazelemek size mutluluk verecek.

01 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Şubat – 18 Şubat): İşinizle alakalı geleceğe yönelik düşüncelerinizi hayata geçirmek üzere planlar yapabilirsiniz. Hedeflerinize ilerlemek için göstermiş olduğunuz çaba üstleriniz tarafından fark edilerek onların desteğini alabilirsiniz. Aşk hayatınızda aklınızı kurcalayan ve doğru düşünmenizi engelleyen duygulardan uzak durmalısınız.

01 Şubat Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Bugün objektiflikten uzaklaşarak kendinizi son derece duygusal hissetmeniz mümkün. Çok hassas ve kırılgan olduğunuz bir gündesiniz, bu nedenle size yöneltilecek herhangi bir eleştiriye tahammül edemeyebilirsiniz. Sevgi ihtiyacınızın yüksek olacağı bu gün aşkınızla romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın