1 Mart Günlük Burç Yorumları

152

01 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

01 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Hafta sonu ailenizle beraber evinizde misafirlerinizi ağırlayacak geçirmek arzusunda olabilirsiniz. Yuvanızda huzur ve güveni bulacaksınız. Aile büyüklerini ziyaret etmek, onların ihtiyaçlarını karşılamak isteğindesiniz.

01 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Eşinizle birlikte sosyal çevrenizde boy göstermek, sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu olumlu etkiler altında özellikle kardeşler, yakın çevrenizde yaşadığınız kırgınlıkları gidermek adına adımlar atmanız söz konusu olabilir.

01 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Tepe noktasından geçen Ay bu iki buçuk günlük süreçte iş, kariyer konularında olumlu gelişmelerin yaşanmasına sebep olacak. Özellikle kazançlarınızı ortaklaşa işlere yönlendirerek ilerlemeler kaydetmeniz mümkün görünüyor.

01 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Hayata bakış açınızı değiştirerek vizyonunuzu genişleten olaylarla bugün karşılaşmanız mümkün. Görmediğiniz deniz aşırı ülkelere gitmek üzere seyahat planları yapabilirsiniz. Maneviyatınızı yükseltmek ve iç huzurunuzu yakalamak arzusundasınız.

01 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ortaklaşa kazançlar, gelir gider, banka kredisi gibi finansal konularla ilgili mevzularda size destek olan kaynağı bulabilir ve kendinizi içsel olarak mutlu ve rahat hissedebilirsiniz. Eşinizle ilişkinizde özgürlük ihtiyacının fazlalaşması aranızda bazı sorunların gün yüzüne çıkmasına neden olabilir.

01 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İkili ilişkilerde yaşamış olduğunuz deneyimlerde bazı hayal kırıklarına uğramanız, yanlış kararlar vermenize rağmen sevgiye olan ihtiyacınızı tatmin etme eğilimindesiniz. Sizin sosyalleşmenize yardım edecek arkadaşlarınız her zaman yanınızda olacak.

01 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Günlük iş ya da uğraşlarınızda fedakarlık yapmanıza neden olan durumlarla karşılaşmanız söz konusu. Astlarınızla ilişkilerinizde kurduğunuz sıkı bağ işinize olan sevginizi de arttırmakta. Sezgilerinizi kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalar yapabilirsiniz.

01 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çocuklarınızla ilgili konularda yüksek beklenti içinde olmanız hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Onlar için fedakarlık yapmak isterken sorumluluklarını yerine getirmelerine teşvik etmeli, kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlamalısınız.

01 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aile içinde fedakarlık yapmak durumunda kalmanız sizi gereğinden fazla zorluyor olabilir. Hayal kırıklığı yaşadığınız kırgın olduğunuz aile üyelerine karşı bugün daha ılımlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışmalısınız.

01 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yakın çevre, kardeşlerle ilgili konularda bir takım belirsizlikler, yanılgılar, aldanmalar karşısında kendinizi son derece şaşkın hissedebilirsiniz. Bunların geçici olduğunu bilerek hareket etmeniz son derece önemli. Eğitim alanında çalışma yapıyorsanız yaratıcı yönlerini kullanarak verim alabilirler.

01 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Kariyerinizle ilgili yapmak istediklerinizi hayata geçirememeniz sizi parasal anlamda sıkıntıya sokabilir. Kaynaklarınızı idareli kullanmanın yollarını bularak önünüzdeki günler için hazırlık yapmalısınız. Sizi zorlayan ve yatırım yapmanıza yönelik gelen tekliflere karşı uyanık olmalısınız.

01 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart -20 Mart): Aşkınıza olan sevginizi çok rahat bir şekilde ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Beraber geçireceğiniz saatlerin keyfini çıkarmalı, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Sezgilerinizin öne çıktığı bu günde yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalar yapmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu