09 Nisan Günlük Burç Yorumları

84

09 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

09 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Sanatla uğraşıyorsanız bu günün enerjilerini değerlendirerek verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınız canlanırken küçük tatiller yapabilme fırsatı yakalamanız mümkün. Çocuklarınızın başarıları ile gurur duymanız söz konusu.

09 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Hayatın yoğun temposundan bir az olsun kendinizi soyutlamak ve iç dünyanıza çekilmek istediğiniz bir gündesiniz. Evinizde vakit geçirerek, biriken işlerinizi yoluna koymak size iyi gelecek.

09 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Karşınıza çıkan eğitimle ilgili fırsatları değerlendirmeli ve bu sayede bilgilerinizi arttırmaya çalışmalısınız. Arzu ettiğiniz seminerlere katılma imkanınız var. Yazmış olduğunuz bir eser varsa olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

09 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Paranızı arttırmaya yönelik fırsatlarını çıkması mümkün. Yapacağınız iş girişimleri olumlu sonuçlanabilir. Aile üyeleri ile aranızdaki problemleri konuşarak çözeceğiniz bir gündesiniz.

09 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Arzu ettiklerinizi yerine getirmeye yönelik başlattığınız işler sizi heyecanlandırırken, hayal ettiğiniz geleceğe adım adım ilerliyorsunuz. Uluslararası yapacağınız işlerde sağduyulu davranmanın önemini unutmayın.

09 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Banka kredisi, finansal konular yada borçlarla ilgili vermiş olduğunuz mücadele karşısında ciddi bir efor sarfediyorsunuz. Bu durumla baş etmekte zorlansanız da göstermiş olduğunuz başarı size motive ediyor. Çabalarınızın meyvelerini ileriki dönemlerde toplayacaksınız.

09 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sosyal çevrenin size sunacağı imkanlar geleceğinizi planlamanıza neden olurken ortaklarınızdan destek görebilirsiniz. Dostlarınız  sayesinde farklı kanallara ulaşmanız söz konusu. Gelecek endişesi bilinçaltında sizi kaygı içine sokarken kendinize güvenmelisiniz.

09 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Dış dünyaya açılmaya yönelik yapmak istedikleriniz şu anda sonuçsuz kalabilir. Herşeyi zamana bırakmalı şartları zorlamamaya çalışmalısınız. Kazançlarınızın artması alternatif tekliflere sıcak bakmanıza neden olabilir.

09 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ortaklaşa yatırımlardan gelen kazançlar sizi cesaretlendirirken önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek arzusu sizi bir takım mücadelelerin içine sokmuş olabilir. Uzak akrabalarınızdan destek görebilir ve onların yardımı ile bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.

09 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Almış olduğunuz kredi, borçlar ve ödemeler sizi bir takım mücadeleler içine sokarak kısır döngü içine girmenize neden olabilir. Bugün karşınıza çıkan fırsatları değerlendirerek sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

09 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Özellikle ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşarken yarınlarınızla ilgili alacağınız kararlarda ortak hareket etmeniz mümkün. Tek başına karar vermeniz zor görünüyor. Farklı kültürlere yönelik seyahat planları yapabilirsiniz.

09 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan): Aranızın soğuk olduğu mesai arkadaşlarınızla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. Sağlığınızla ilgili geç kalmış tetkiklerinizi yapmanız son derece önemli. Kazançlarınızı arttırmak üzere atacağınız her adımda dikkatli davranın.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu