08 Nisan Günlük Burç Yorumları

95

08 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

08 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle aşk hayatınız, spekülasyon, çocuklarınız ilgili konularda yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde bu hususlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

08 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve eviniz, yuvanız ve ebeveynlerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde bu hususlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

08 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle yakın çevreniz,kardeşlerinizle birlikte ortaklaşa yapacağınız yeni başlangıçlara bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde bu hususlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

08 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle finansal konularda yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde kariyerinize yönelik olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

08 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle kişisel anlamda yapacağınız yeni başlangıçlara bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

08 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İç dünyanızda var olan olumlu özelliklerinizi fark etmeniz ve kendinize değer vermeniz söz konusu.

08 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle kolektif alana ve gruplara yönelik yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde yarınlarınızı etkileyecek olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

08 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle kariyerinize yönelik yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde iş hayatınızda olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

08 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle yurtdışı bağlantılı, uluslararası işlerde yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde plan ve programlarınızı yapabilirsiniz.

08 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle alacak, verecek, borç konularında yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen zamanda bu konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

08 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve özellikle ortaklaşa işlerde yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İlerleyen saatlerde yapmak istediklerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

08 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Ay boşlukta olduğu için öğle saatlerine kadar var olan işlerinize devam etmenizi ve yeni başlangıçlarda bulunmamanızı öneririm. İş ortamınızdaki astlarınız, ekipçe yaptığınız işlerle ilgili hususlarda karar alacaksanız öğleden sonrasını beklemenizde fayda var.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu