07 Nisan Günlük Burç Yorumları

118

07 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

07 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Kalabalık ortamlardan kendinizi soyutlamak ve bir süreliğine iş ve evlilik hayatınızı gözden geçirmek arzusundasınız. Yapmış olduklarınızı masaya yatırarak eğrisi ve doğrusu ile muhakeme ettiğiniz bir süreçtesiniz.

07 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Gruplarla birlikte yapmış olduğunuz çalışmalardan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Hayatınızın diğer alanlarında büyük bir mücadele devam ederken bir şeyleri başarmanın tatminini yaşayacaksınız.

07 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Kariyer hayatınızda bir takım fırsatları yakalamanız ve olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün. Bunları hayata geçirmeniz için geçmiş dönemlerde çok çalışmışsanız karşılığını alacağınızı bilmelisiniz.

07 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Farklı kültürlere seyahat etmek ve ufkunuzu genişletmek üzere karşınıza çıkan fırsatları değerlendireceğiniz bir süreçtesiniz. Gezip gördüğünüz yerler ve tanıştığınız insanlar bazı konuları sorgulamanıza neden olacak.

07 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Borç vermiş olduğunuz alacaklarınızı sürpriz bir şekilde geri kazanabilirsiniz. Miras, alacak, verecek, banka kredisi konularında olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün. Evinizle ilgili sorumlulukların altından daha rahat kalkabileceğiniz bir süreçtesiniz.

07 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ortaklaşa yapmış olduğunuz işlerden kazanç sağlayacağınız bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Adli davalar, mahkemeler ile ilgili beklentileriniz olumlu neticelenebilir. Duygularınızı konuşarak ifade etmelisiniz.

07 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Çalışma arkadaşlarınızla ılımlı ve olumlu bir havanın eseceği dönemdesiniz. Çok çalışarak üstlerinizin dikkatini çekmeniz mümkün. İşinizden memnun değilseniz değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumu gelişmeler söz konusu.

07 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sıkıntılı olan aşk ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler sevindirici haberler alabilirler. Zevk aldığınız faaliyetlere zaman ayırarak kendinizi dinlendirmeyi ihmal etmeyin.

07 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): İşinizle alakalı önemli projeler, anlaşmalar yapmanız söz konusu. Kazançlarınızı arttırmaya yönelik mülke yatırım yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ve daha dekoratif hale sokmak adına bazı girişimlerde bulunmanız mümkün.

07 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Yakın çevre, kardeşler,akrabalar ile ilişkilerinizin daha yoğunlaştığı, sevgi alışverişinin fazlalaştığı bir süreçtesiniz. Bu dönem daha fazla seyahate çıkabilirsiniz. Reklam, basın yayın gibi işlerde çalışıyorsanız verimli sonuçlar alabileceğiniz bir gün.

07 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Parasal konularda alternatif seçenekler size olumlu getiriler sunabilir. İş hayatınızda karşınıza çıkarn fırsatları değerlendirmeye önem vermelisiniz. Yuvanızda, aile ortamında güzel bir havanın hüküm sürdüğü bu günlerin keyfini çıkarın.

07 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Her zamankinden daha fazla kendinizi güzel hissedebilir,  bakımlı olmak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu bir aylık dönemde cazibenizin artması karşı tarafı daha kolay etkileyebilmenize neden olacak.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu