06 Nisan Günlük Burç Yorumları

81

06 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 06 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Yeni ev sahibi olan Koç’lar bugünü yuvalarını daha güzelleştirmek adına yapacakları tamirat, tadilat işlerine ayırabilirler. Evinizde sevdiğiniz dostlarınızı ağırlamak isteyebilir, hoş ve güzel sohbetler yapabilirsiniz.

06 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Hayat görüşünüzün yavaş yavaş değiştiği, eskiye ait değerlerinizin dönüşüme uğradığı bu süreçte, sahip olduğunuz bilgileri yakın çevrenizle paylaşmak, onları da aydınlatmak arzusundasınız.

06 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Size umut vaat edilerek paranızı bağladığınız işlerde, gözü kara davranarak risk almışsanız bu dönemin zorlu geçeceğini bilmelisiniz. Güvendiğiniz danışmanlardan yardım almanız  söz konusu olabilir.

06 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz):  Kişisel anlamda karşınıza aniden çıkan fırsatların eşiniz tarafından engellenmesi mümkün. Yapmak istediklerinizin bloke edilmesi sizin tepki vermenize neden oluyor. Sakinliğinizi korumalı, orta noktayı bulmaya çalışmalısınız.

06 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Kendinizle alakalı kusurlarınızı keşfettiğiniz bu dönemde hatalarınızı fark ederek problemleri çözmek üzere girişimde  bulunmak isteyebilirsiniz. Geçmişe ait sizi rahatsız  eden konularla yüzleşmeniz üstünüzden yükün hafiflemesine neden olacak.

06 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Sizi zorlayan hayat şartları ve hangi cephede savaşacağınızı bilemeyecek kadar bir zorlanmanız ruhsal anlamda karmaşa yaşamanıza sebep oluyor. Dayanma gücünüzün sınandığını hissediyor olmanız mümkün. Bu zor günlerin geçeceğini bilerek sakin kalmaya çalışmalısınız.

06 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kariyerinizle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşamanız çok çalışmanızla endeksli. Eğer bu süreçte sahip olduğunuz bilgileri kullanarak işinize dört elle sarılarak kullanırsanız, başarı elde edebilirsiniz. Boş vermişlik, tembellik hissine karşın kendinizi bırakmayın.

06 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Öğrenme arzunuzun en yüksek noktaya eriştiği bu dönemi iyi değerlendirmeli, karşınıza çıkan her türlü aydınlatıcı wor-shoplara katılmaya çalışmalısınız. Bilgilerinizi derinleştirmek ve bunları eğitim amaçlı kullanmak adına çalışmalar yapmanız söz konusu.

06 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Finansal anlamda karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendiremeyerek maddi anlamda bazı getirilerden mahrum kalmış olabilirsiniz. Elinizden bir şey gelmemesi nedeniyle ruhsal anlamda fazlasıyla gerilim yaşıyorsunuz. Akışta kalmalısınız.

06 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Hayatınızı değiştireceğine inandığınız kişinin gerçek yüzünü görmeniz sizi tatminsizliğe sürüklemiş olabilir. Umduğunuz hayallerin gerçekleşmemesi söz konusu. Maddi kaynaklarınızı korumaya önem vermelisiniz.

06 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Beslenme sitilinizi değiştirerek büyük bir umutla başlamış olduğunuz rejim sizi zorlayabilir. Uyguladığınız yöntemin doğruluğunu sorgulamanız gerekmekte. Başlamış olduğunuz sporu aksatmamaya çalışmalısınız.

06 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan): Sosyal çevrenizin genişlemesi ile birlikte tanışmış olduğunuz yeni insanları hayatınıza sokarken son derece temkinli olmalısınız. Size destek vereceğini ümit ederek elinizi sıktığınız kişilerin güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu