05 Nisan Günlük Burç Yorumları

110

05 Nisan Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

05 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Sabah saatlerinde işlerinizi bitirerek, bütün yazışmalarınızı tamamlayarak öğleden sonra ailenizle, çocuklarınızla birlikte evinizde güzel vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi evinize davet ederek ağırlamaktan mutlu olacaksınız.

05 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs):  Maddi konularda ilgili yaşamış olduğunuz iniş çıkışlar, yatırımlarınızı hangi yöne yapacağınızı bilememek sizi oldukça yormuş olabilir. Bu konuları bir kenara bırakarak kısa, günlük seyahatler yapmanız size iyi gelecek.

05 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Kendinizle ilgili yapmış olduğunuz kişisel başlangıçlar gündeminizi meşgul ediyor. Hayatınızla ilgili bir takım kararlar alarak farklılıklar yapmanız söz konusu. Çabuk sıkılan yapınızı sakinleştirmeye yönelik aktivitelerde bulunabilirsiniz.

05 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kontrolünüzün dışında gelişen durumlar karşısında olaylara seyirci konumunda kalmanız söz konusu. Hangi yöne gideceğinizi bilememeniz hedefinizi şaşırmanıza neden olabilir. Temkinli hareket etmelisiniz.

05 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Vermiş olduğunuz radikal kararlar aile üyeleri tarafından tepki almanıza neden olabilir. Sizinle aynı fikre sahip olan grupların vermiş olduğu akılları değerlendirmek üzere inzivaya çekilebilirsiniz. Alacağınız kararlar ilerleyen günlerde bir takım başlangıçlara neden olacak.

05 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Geleceğinize ait yapmak istediklerinizi sıraya koyduğunuz bir süreçtesiniz. İsteklerinizin peşinden giderken size destek olacak arkadaşlarınızın varlığını bilmeniz gücünüze güç katıyor. Sosyalliğinizin artacağı bu hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

05 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Olaylara geniş açıdan bakabilme yetiniz hayatı sorgulamanıza neden oluyor. Kariyerinize yönelik işlerinizi ele alacağınız bu hafta başı nedeniyle bugünü ebeveynlerinize, ailenize vakit ayırarak geçirebilirsiniz.

05 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ortak paylaşılan kaynaklarda kısıtlamalar sizi yorarken yapmak istediklerinizi hayatınıza geçirememeniz söz konusu olabilir. Manevi yönünüz kuvvetli ise bu dönemi daha kolay atlatmanız mümkün.

05 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): İlişkilerin altının çizildiği bu iki günlük süreçte bazı kararlar almış olmanız söz konusu. Duygusal krizlere açık olan bir yapınız söz konusu ise olaylardan fazlasıyla etkilenmeniz mümkün. Okült konulara eğilim gösterebilirsiniz.

05 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) :Eş ve ortaklarınızla konuşmanız gereken her türlü olayı masaya yatırarak dile getirmekte zorlandığınız mevzuları açıklığa kavuşturmalısınız. Rakiplerinizin sizin dengenizi bozacak tavırları karşısında metanetinizi korumalısınız.

05 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Ortak bir bilinçle hareket edeceğiniz ekip arkadaşlarınıza ihtiyacınızın yüksek olacağı bir süreçtesiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanarak kendinizi ifade etme arzusundasınız. Tembellik etmeyerek işlerinizi tamamlamalısınız.

05 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Keyifli ve romantik bir gün sizi bekliyor olabilir. Hayatın güzelliklerini birlikte paylaşmak istediğiniz partnerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz en önemli nokta aşırı hassas davranmamanız, alınganlıktan uzak durmanızdır.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu