04 Nisan Günlük Burç Yorumları

138

04 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

04 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Geleceğinizi ilgilendiren konuları hayatınıza geçirmeye başladığınız bir süreçtesiniz. Bu duygular sizi aşırı anlamda yükseltirken özellikle aşk hayatınızda bir takım konularda karar verme aşamasında olabilirsiniz. Bir dönüm noktasında olduğunuzu düşünüyorsunuz.

04 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Kariyerinizle ilgili konularda almış olduğunuz kararlar sizi bir takım borçların altına sokmuş olabilir. Vermiş olduğunuz alacaklarınızı geri kazanmak için gösterdiğiniz çaba içsel anlamda gerginlik yaşamanıza neden oluyor.

04 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Uluslararası işlerinizle ilgili kurduğunuz bağlantılar sonucunda bir takım, kariyerinize yönelik kararlar almış olabilirsiniz. Bu konularda heyecanlı bekleyiş devam ederken sakin kalmakta zorlanabilirsiniz.

04 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Banka kredisi, alacak verecek konularında bazı sorumluluklar almanız sizi oldukça yıpratıyor. Toplumdaki statünüzü belirleyecek bu gibi olayların sizi huzursuz etmesi söz konusu. Akışta kalmaya dikkat edin.

04 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eş ya da ortaklarınızla alakalı konularda birlikte almış olduğunuz kararlar geleceğinizi inşa etmenize olanak sağlıyor. İleriye yönelik bu tarz düşünceler sizi heyecanlandırırken fırsatları kaçırmayarak hareket etmeniz son derece önemli.

04 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İş ortamında ekipçe yapılan çalışmalar sizi bir takım sorumlulukların altına sokmuş olabilir. İnancınızı yitirmeden hareket etmeniz kariyerinizde ilerlemenize neden oluyor. Sağlık konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

04 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Aşk hayatınızla ilgili konularda sizi heyecanlandıran kararlar almanız söz konusu. Tatilde olanlar dalgınlıktan dolayı eşyalarını kaybetmemeye dikkat etmeliler. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

04 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yaşamış olduğunuz mekanı düzenlemek sizi mutlu ediyor. Kazancınızı yatırıma dönüştürme arzunuzu bir süreliğine rafa kaldırmalısınız. Elde edemeyeceğiniz, ütopik düşünceleri bir kenara bırakarak realist olmaya çalışın.

04 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Bazı seminerlere katılmanız zihninizin açılmasına ve değişik bakış açıları yakalamanıza sebep oluyor. Aşırı alınganlık nedeniyle eşinizle aranızda gerginlikler yaşamamaya dikkat etmelisiniz. İsteklerinizi net olarak ifade etmelisiniz.

04 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) :  Bütçenizi arttırmaya yönelik yapmış olduğunuz yatırımlar sizi yüksek beklentiler içerisine sokmuş olabilir. Gerçeklerden uzaklaşmadan hareket etmeniz son derece önemli. Atacağınız adımlarda size akıl verecek olanları iyi seçin.

04 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Kişisel anlamda yapmış olduklarınız yakın çevreniz tarafından farklı algılanmanıza neden olabilir. Aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi motive ediyor. Yurtdışı bağlantılı alacağınız haberler karşısında heyecanınız artabilir.

04 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan): Bugün herkesten uzak yaşamak isteyebilir, kendinizi dinlemeyi tercih edebilirsiniz. Özeleştiri yaparken fazla abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde suçluluk duygusu içinde bocalayabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu