03 Nisan Günlük Burç Yorumları

93

03 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

03 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Öğlen saatlerine kadar önemli projelerinizi hayatınıza geçirmemelisiniz. Sonuç almakta zorlanabilir ya da gereğinden fazla efor sarf edebilirsiniz. İlerleyen saatlerde konuşma, yazma çizme işlerinin, telefon trafiğinin artacağı, zihinsel anlamda aktif olacağınız bir süreçte olacaksınız.

03 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Geleceğinize yönelik projelerinizi hayata geçirmek üzere farklı gruplar içerisinde olmanız mümkün. Fikirlerinizi rahat bir şekilde dile getirmeniz ve ortak bir konuda birleşmeniz sizi mutlu edecek. Eğitim öğretim ile yakından ilgilenenler bugünün olumlu enerjilerini kullanabilirler.

03 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Kariyerinize yönelik aklınızı kurcalayan gerçek dışı düşüncelere yönelmemelisiniz. Öğlen saatlerine kadar özellikle kariyerinize yönelik önemli projelerinizi hayatınıza geçirmemelisiniz. Güçlü insanlardan destek görmeniz ve sizin yolunuzu açacak gruplardan haber almanız mümkün.

03 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kendinizi son derece yorgun ve güçsüz hissetmeniz, enerjinizi fazlasıyla harcamanız içe çekilmenize neden olabilir. Özellikle yapmak istediklerinizi hayata geçirecek gerekli veriyi alamamanız sizi bir takım olumsuz düşüncelere itebilir.  Moralinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız.

03 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bugün önemli bir davet ya da organizasyon yapacaksanız öğleden sonraki saat dilimlerini tercih etmenizi tavsiye ederim. İlerleyen zamanlarda gruplar içerisinde yer almanız mümkün. Arkadaşlarınızla beraberliklerinizde hayal kırıklıkları yaşamamak adına yüksek beklenti içerisine girmemelisiniz.

03 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Hayat felsefenizle ilgili konularda bir takım fikirlerle karşılaşmanız hayata faklı bir pencereden bakmanıza neden oluyor. Öğlen saatlerine kadar özellikle kariyerinize yönelik önemli projelerinizi hayatınıza geçirmemelisiniz. Eş ya da ortaklarınızdan hayal kırıklıkları yaşamamak adına yüksek beklenti içine girmemelisiniz.

03 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Önceden planlayarak yapmak zorunda olduğunuz seyahatler haricinde bugünkü önemli işlerinizi öğleden sonraya ertelemenizi öneririm. Yapacağınız yurtdışı bağlantılı işler ya da beklediğiniz haberlerde hayal kırıklıkları yaşamamak adına yüksek beklenti içine girmemelisiniz.

03 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Miras, vergi, banka kredisi vs. konularında yapacağınız işleri öğleden sonraya ertelemenizi öneririm. Özellikle aşk hayatınızda gerçeklerden uzaklaşarak hayaller kurmanız sonradan bir takım problemler yaşamanıza neden olabilir. Çocuklarınızın geleceği hakkında plan yaparken daha realist olmaya çalışın.

03 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ortaklarınızla hareket etmeniz gereken durumlar söz konusu ise işin daha çabuk bitmesi açısından öğleden sonraki saatleri tercih etmeniz son derece önemli. Eş ve yuvaya ait konularda fazla hassas ve duyarlı olmanız ruhsal açıdan karmaşa yaşamanıza sebep olabilir.

03 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ofis içinde yapmanız gereken işlerinizi öğlene kadar bitirmeye yönelik çalışmalar yaparak vaktinizi değerlendirmelisiniz. İşinizle alakalı önemli başlangıçlar için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili alınacak her türlü kararlar için bu saat dilimi geçerli olacaktır.

03 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Aşkınızla beraberliğinizi ilgilendiren konularda dile getirmek istediklerinizi öğleden sonraki saatlere denk getirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili yapmak istediklerinizi de bu saat diliminde planlayabilirsiniz. Borsa, spekülasyon ile ilgilenenlerin gerçeklerden uzaklaşarak yüksek beklentilere girmemelerini tavsiye ederim.

03 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Ev içinde yapılması gereken tamirat, tadilat işlerinizi öğleden sonraki saatlere denk getirmeniz bunların daha akıcı ve hızlı hallolmasına neden olacaktır.  Rutin işlerinizi yaparak vaktinizi değerlendirmelisiniz. İç dünyanızda sizi duygusal karmaşaların içine çeken düşüncelerin esiri olmamalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu