02 Nisan Günlük Burç Yorumları

95

02 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

02 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Özellikle eş kaynaklı finansal konularda geçmişe ait konularla  mücadele etmeniz sizi gereğinden fazla meşgul ediyor olabilir. Kariyerinizdeki sorumluluklar hızla artarken disiplinli hareket etmeniz son derece önemli. İki kere düşünmeden adımlarınızı atmamalısınız.

02 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Ortak hareket etmek durumunda kaldığınız bu süreçte karşı tarafı dengelemek bugün her zamankinden daha zor olabilir. İpi göğüslemek ve görev duygusu ile hareket etme arzunuz sağlığınızı tehlikeye atmanıza neden oluyor.  Üzerinizdeki gerilimi dağıtmak için esnek olmaya çalışmalısınız.

02 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Çalışma hayatınızdaki değişen koşullar ya da artan sorumluluklar elinizi  bir takım işlerin altına sokmanıza neden oldu. Artan baskı ivme kazanarak yükselirken düzenli ve disiplinli hareket etmeniz son derece önemli. Özellikle sağlık konusunda kronikleşen problemlerinizi dikkate almalısınız.

02 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ortaya çıkarmak istediğiniz fakat bir türlü sonuçlanamayan çalışmalarınız sizi oldukça zorluyor. Başarma tutkunuz içinizde kor bir ateş iken, düzenli bir şekilde masa başına geçememeniz işlerinizin aksamasına neden oluyor. Olayları biraz akışa bırakmalı, her şeyin bir süre sonra yola gireceğine inanmalısınız.

02 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sıkı tempoda çalışmak zorunda olmanız size ihtiyacı olan ebeveynlerinize karşı yerine getirmeniz gereken sorumlulukları askıya almanıza neden olabilir. Çok çaba sarf ederek statünüzü arttırmak arzunuz sizi güç savaşlarına itebilir. Özellikle patronlarınıza karşı itidalli olmalısınız.

02 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kendinizi doğru ifade edemeyeceğinize yanlış yorumlanacağına inandığınız fikirlerinizi net bir şekilde partnerinize açıklamalısınız. Günlük hayatınızı düzene koymaya yönelik vermiş olduğunuz çaba kısa bir süre sonra yoluna girecek. Sağlığınızı ihmal etmemeye önem verin.

02 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Belli bir miktar paranız bir köşede olsa da kendinizi maddi açıdan yetersiz hissetmeniz, kazanma arzunuzu kamçılıyor. Vermiş olduğunuz mücadele ve yaşadığınız zorlukların karşılığını ilerleyen dönemlerde alacağınızı bilmelisiniz. Disiplinli çalışmanız son derece önemli.

02 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Toplum önünde yaratmış olduğunuz imajınız ve kendi inanmış olduğunuz gerçeğinizi yansıttığınız bu dönemde en büyük tehlikenin sağlığınız olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. Hiç vakit kaybetmeden detaylı sağlık kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ederim.

02 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Spritüel anlamda kendinizi geliştirdiğiniz bu dönemde içinize yönelmeniz ve inzivaya çekilmeniz mümkün. Bu sürecin gelecekle ilgili konuların belirsiz olduğu bir zaman dilimi olduğunu bilerek hareket etmeli, ileriye yönelik projelerinizi planlayarak kendinizi gelişime yöneltmelisiniz.

02 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Grupça yapılan işlerden edindiğiniz deneyimler sizi güçlendirirken geleceğe daha güvenli bakıyorsunuz. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz ama  hedeflediğiniz noktaya gelmek için çok çabaladığınız bir süreç. Dost bildiklerinizin gerçek yüzünü görebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

02 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Ebeveynlerinizin size dikte ettirdiği işte çalışıyor olmanız söz konusu. Yapmak istediklerinizi hayatınıza geçirememeniz sizi içsel anlamda yıpratabilir ve onları karşınıza almanıza neden olabilir. Meslek hayatınızda kendinizi mutlu hissetmiyorsanız alternatif yollara başvurmalısınız.

02 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Yaşamış olduğunuz deneyimler sizi bir takım hazmedilmesi güç olaylarla baş etmek durumunda bırakabilir. Kendi felsefenize inanarak hareket etme arzusundasınız ama bu gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Olayları akışına bırakmanız son derece önemli.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu