01 Nisan Günlük Burç Yorumları

109

01 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

01 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Maddi kaynaklarınızı stabil yapmak adına gayrimenkule yatırım yapmak için uygun bir gündesiniz. Parasal konularda gökyüzünün güçlü açıları size bir takım imkanlar çıkaracak. Kendinizi daha güvende hissetmeniz bütçenizle doğru orantılı görünüyor.

01 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Yeni başlangıçlar yapma ve kendinizi ortaya koyma içgüdüsü ruhunuzu kaplayabilir. Başkalarına yardımcı olmak size mutluluk verirken özellikle eğitim hayatında olanlar için olayların daha akıcı ve olumlu gelişmesi söz konusu. Aşkınızla ilgili problemlerinizi çözebilirsiniz.

01 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Geçen haftalar sosyal çevrenizdeki hareketlilik nedeniyle bugünlerde kendinizi dinlenmeye almak isteyeceksiniz. Yaşamış olduklarınızı gözden geçirerek içsel hesaplaşmalar yapmanız söz konusu. Ani verilen kararlardan pişmanlık duymanız mümkün.

01 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Geleceğinize yönelik projeler yaparak gruplardan destek görebileceğiniz bir gündesiniz. Ortak hareket ederek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yapacağınız her türlü ticari alış veriş, satış vb. işler  için pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.

01 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aile ve yuva temaları, ebeveynlerle ilgili artan sorumluluklar, iş ve kariyer hayatınızda sıkışmalar yaşamanıza sebep oluyor. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kontrollü davranmak mecburiyetinde olmanız sizi yorabilir. Ortaklaşa kazançlardan olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

01 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Hayatınızı düzenlemeye çalıştığınız bugünlerde iç dünyanızda artan gerilimin dağılması için en büyük destekçiniz eşiniz ya da sevgiliniz olacaktır. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu. Yarınlarınıza karşı ümitlerinizin artacağı bir gündesiniz.

01 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ruhsal dönüşümler yaşadığınız bu günlerde krizlerle baş edebilmeyi eskisine nazaran daha iyi beceriyorsunuz. Bütünleşme arzunuzun dengelenmesi yaşanmışlıklarla doğru orantılı olduğu için sizi güçlendiren ve aynı zamanda sınayan partnerinizin en büyük öğretmeniniz olduğunu bilmelisiniz.

01 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eş, ortaklarınızla yapacağınız yarınlarınızla ilgili her türlü başlangıç için olumlu bir süreçtesiniz. Çocuklarınızın mutluluğunu görmeniz ve onlarla gurur duymanız söz konusu. Hayat felsefenizin değişmesi ve ufkunuzun açılması sizi farklı kültürlere seyahate yöneltebilir.

01 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ofis içindeki arkadaşlarınızla ekipçe yapılan işler hızlı bir şekilde sonuçlanabilir. Kariyerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. Yuva içinde fedakarlık temalarının fazla olması ve koşulsuz öz veride bulunmanız mümkün. Sağlığınız ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

01 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Romantik ilişkilerinizde beraberliğinizin size vermiş olduğu keyif bugün her zamankinden fazla olacak. Yaratıcılığınızı kullanarak ortaya çıkarttığınız eserler size mutluluk veriyor. Bugün spora başlayarak vücudunuzu forma sokabilir, beslenme sitilinizi değiştirebilirsiniz.

01 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Bugün evinizde vakit geçirmek ve biriken işlerinizi düzene sokmak isteyebilirsiniz. Ebeveynlerinizin işleri ile ilgilenmek isteyebilir, ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İç dünyanıza çekilerek kendinizi geliştirmek, üzerinizdeki ağırlıktan bir az olsun kurtulmak arzusundasınız.

01 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Bugünü yakın çevre ve akrabalarınızla beraber vakit geçirerek değerlendirebilirsiniz. Yapacağınız duygusal paylaşımlar sizi manen tatmin ederken onların ihtiyaçlarını gidermeniz mutlu hissetmenize neden olacak. Aşk hayatınızda son derece olumlu gelişmeler söz konusu.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu