Mars 26 Temmuz’da Akrep burcuna geçti, burçlar üzerindeki etkileri

284

MARS 26 TEMMUZ’DA AKREP BURCUNA GEÇİYOR,

BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

MARS EN GÜÇLÜ OLDUĞU KENDİ ÖZ BURCU OLAN AKREP BURCUNA BUGÜN GİRDİ! 14 EYLÜL’E KADAR BURADA KALACAK!

Koç ve Akrep burcunun yönetici gezegeni olan Mars; Oğlak burcunda yücelir, Boğa ve Terazi’de zararlı, Yengeç’te ise düşük konumdadır. Astroloji’de Mars; kendimizi nasıl ortaya koyduğumuzu, hayatla nasıl mücadele ettiğimizi, fiziksel ve libido gücümüzü, arzularımıza ulaşma şevkimizi, cesaretimizi temsil eder. Kaslar, ameliyatlar, operasyonlar, kesici aletler,askerlik, silah, savaşlar, tüketme ve harcama konuları da Mars’ın yönetimi altındadır. Ayrıca Mars gençler, erkek kardeşleri de simgeler. Haritadaki Mars’ın olumlu yerleşimi cesur, özgüveni yüksek, ideallerinin peşinde gitme gücü olan, risk alabilen, fırsatları görebilen, zorluklarla mücadele edebilen, öncü, girişken bir kişilik verir.  Haritadaki Mars’ın olumsuz yerleşimi ise; kendini ortaya koymakta güçlük çeken, verdiği sözleri tutamayan, müsamahasız, kontrolsüz, vefasız, elindekilerin kıymetini bilmeyen, har vurup harman savuran, sözüne güvenilmeyen, tepkisel, asi, hoşgörüsüz, problem çıkaran bir karakter vermektedir. (Haritadaki sabit yıldızlar ve gezegenlerin konumu ve açıları Mars’ın etkilerini zayıflatır veya arttırabilir.)

Mars sabit burç olan Akrep’te konumlandığında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; inançlarımız uğruna savaş verirken tevazudan uzaklaşmamak, inatçı ve katı bir yapı sergilememektir. Zorluklar karşısında direnirken esneyememek büyük kırılmalara neden olabilir. Bir diğer önemli husus ise bu burçta özelini kendine saklamayı seven enerji, karşı taraftan yanlış anlaşılmalara neden olacağı için sanki gizli kapaklı bir şey çeviriyormuş imajı doğurabilir. Bu nedenle net olmaya önem vermeliyiz. Baskıcı tavırlar hem kişiyi hem de çevresini oldukta yorabilir. Her zamankinden fazla gizemli (metafizik) konulara merak uyanacağı için bilgi alınacak kişilerin bilirkişi olmasına önem verilmelidir.

Mars Akrep burcuna geçti! Yükselen burçlara göre etkileri;

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreç kaynaklarınızı ortaklaşa kullanmak durumunda kalacağınızı gösteriyor. Tek başınıza hareket etmeniz mümkün olmayabilir. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı aşırı risk almamanız, gereksiz harcamalar yapmamanız gerekmekte. Kendinizi kontrol etmekte zorlanacağınız bu etkiler altında başladığınız işi bitirmekte güçlük çekebilir, huzursuz bir tutum sergileyebilirsiniz. Sizinle tartışmak isteyenlere karşı net bir tavır takınmaya dikkat edin. Kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı yaratıcı yönünüzü daha kolay harekete geçirirken, insanlığı yarar sağlayacak bir takım faaliyetlerde bulunmak isteyebileceğinizi de dikkat çekiyor. Özellikle yardım kuruluşları vasıtasıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak adına olumlu bir transit. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması nedeniyle dayanıklılığınız ve motivasyonunuz yüksek olurken mücadele edeceğiniz alanlarda başarı sizinle olacak. Harekete geçirici enerjiler altındasınız. Özellikle kariyerinize yönelik yapacağınız girişimlerde kendinizi açıkça ortaya koyabilirsiniz. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu diğer sert günlerden biri. Bu etkiler altında özellikle ortaklaşa kazanç ve finansal konularda yine gereksiz öfke patlamaları göstermeniz mümkün. Ya da doğru zamanda doğru hareket edememe, fırsatları yakalayamama, inatçılık enerjileri hakim olacağı için şansızlıklar üst üste gelebilir. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği anlaşmalar, iletişim alanlarında size destek olup biraz rahatlamanıza imkan tanıyacak. Ele aldığınız iş ve ofis ile ilgili konularda derine inme, beceriklilik söz konusu.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte özellikle mücadele ettiğiniz alan evlilik ve ortaklarınızla olacak. Size açıkça düşmanlığını ilan etmiş kişiler bu dönem karşınıza çıkabilir. Ayrıca birçoğunuz yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle gezme imkanı bulacaklar. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı ilişkilerde rekabet, gerilim, yüksek tansiyon ortaya çıkabilir. Ani bir şekilde evlenmeye veya boşanmaya karar verebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kendinizi ortaya koyarken despot olmamalı, fikirlerinizi dayatma yoluna gitmemelisiniz. Fevri ve düşüncesizce hareket ederseniz sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı nedeniyle daha önce yaşamış olduğunuz sıkıntılı durumları biraz olsun rahatlatabilirsiniz. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açısı ile bugünlerde ilişkilerde birlikteliğinizden daha fazla keyif alabilir, heyecanınızı doruğa çıkabilir. Birlikte yaptığınız aktivitelerden daha fazla zevk alabilirsiniz. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu; özgürleşme ihtiyacının yükselmesi ile birlikte yine gereksiz öfke patlamaları ya da doğru zamanda doğru  doğru hareket edememenize neden olurken, fırsatları yakalayamama, inatçılık enerjileri hakim olması şansızlıkları üst üste getirebilir. 26 Ağustos’taki Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile ailece çocuklarınızla ya da bekar olanlar  sevgilisiyle agresyonunun yüksek olduğu birkaç gün geçirecekler. Maceralı, heyecanlı güzel günler sizi bekliyor olacak.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte hareket ve mücadele alanınız iş çevreniz, çalışmıyorsanız günlük hayatınız olacaktır. Ele aldığınız her şeyi büyük bir istekle ve etrafınızı da harekete geçirici bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı özellikle astlarınız ya da iş arkadaşlarınızla rekabet, çatışma ya da kendi sözünüzü dayatma konuları gündeme gelebilir. Gereksiz çıkışlar yapmamak,aceleci kararlar vermemek, aranızdaki sorunları konuşarak halletmeye çalışmak düsturunuz olmalı. 6 Ağustos’ta Mars ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Aranızın gergin olduğu ofis arkadaşlarınıza veya çevrenizdeki kişilere daha toleranslı davranabilirsiniz. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması nedeniyle ele aldığınız projelerin yanında diğer sorumluluklarınızın da fazla olması sebebiyle kendinizin denendiğini hissedebilir, üzerindeki yükün ağır geldiğini hissedebilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki bu enerjiler altında bunların üstesinden çok kolaylıkla geleceksiniz. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor. (Yüksek ateş söz konusu olabilir) Mümkünse spor yaparak üzerinizdeki gerilimi gevşetebilirsiniz. Günlük hayat içerisinde sakarlık dolayısıyla meydana gelebilecek kazalara (ateş, bıçak, kesici aletler) karşı dikkatli olun. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile iş arkadaşlarınızla rahatça diyalog kurabilme imkanı yakalayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da kariyerinizde yükselme fırsatı yakalayabilirsiniz. Evcil hayvan alma isteği duyabilirsiniz.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte hobilerinize yönelmek ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar yapmak üzere enerjinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı özellikle şans oyunlarına (borsa ve spekülasyon) meraklı olanlarınız riskli bahislerde bulunmamalı, düşüncesizce davranmamaya dikkat etmeliler. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı sebebiyle yaratıcı faaliyetlere yönelerek güzel eserler ortaya koyabilirsiniz. Romantik ilişkilerde hassasiyet artabilir.  Aşkınızla tatile çıkabilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla aranızda iletişimin güçlendiğine şahit olabilirsiniz. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması yaşadığınız aşkta tutkunun artmasına sebep olabilir. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu sebebiyle spor aktivitelerinde bulunanlar özellikle risk almaya dikkat etmeliler. Yaralanma ve kazalara açık  olunan bir dönem. Var olan ilişkinizin size gereğinden fazla sorumluluk yüklemesinden dolayı  gerilebilir, başka gönül ilişkilerine yönelmek isteyebilirsiniz. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile her zamankinden daha fazla gezme ihtiyacı içinde olacaksınız. Sosyal çevrenizle birlikte eğlence hayatına girerek fazla para harcama eğilimine dikkat etmelisiniz.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte ev, yuva ve aile hayatı alanlarında aktivasyon artacak. Kendinizi ortaya koyacağınız yer aile üyeleri, ebeveynler olacaktır. Bilinçaltınızda derinlerde yatan gizli düşünceler yüzeye çıkabilir. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı ev  içinde yapmak istediğiniz tamirat, tadilat, onarım veya taşınma konuları gündeme gelebilir. Özellikle evinizin güvenliğini (hırsıza karşı) teminat almaya önem vermelisiniz. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı sebebiyle yarınlarınızı ilgilendiren konularda bir takım kararlar almak isteyeceksiniz. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması dargın olduğunuz aile üyeleri veya ebeveynlerinizle aranızı düzeltebileceğinizi gösteriyor. Bu konuda egonuz nedeniyle zorlansanız bile konuşarak bazı adımlar atmayı deneyebilirsiniz. Eleştiriye karşı duyarlı olmayan yapınızla çevrenize duvar örmekten kaçınmalı, fazla diktatörvari tavırlarla onları bunaltmamaya dikkat etmelisiniz. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu geçmişe ait bir takım konular su yüzüne çıkartırken iş hayatınızı, kariyerinizi etkileyecek olumlu ya da olumsuz olaylarla karşılaşmanıza neden olabilir.  (haritanızın durumuna göre) 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile finansal konularda bazı fırsatları yakalamanız mümkün.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte yakın çevre, kardeşler, komşular, eğitim, öğretim konularında hareketlilik artacak. Zihinsel olarak son derece aktif bir dönemdesiniz. Hızlı düşünüp karar verme eğiliminiz nedeniyle yapamayacağınız işlerin altına girebilirsiniz. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı özellikle yakın çevre ve akrabalarla kırıcı ve tartışmalı ortamlara girmemeli, fikirlerinizi savunurken saldırganca bir tutum sergilememeye dikkat etmelisiniz. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı uzun zamandır beklediğiniz eğitim fırsatlarını önünüze serebilir. Seminerler vermek ya da katılmak arzusu içinde olabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgilinizle güzel bir tatile çıkma imkanı bulmanız mümkün.14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması kısa ve güzel gezilere, yaratıcı çalışmalara, ortaklarla yapılacak güzel başlangıçlara işaret ediyor. Kendinizi son derece dinamik hissedeceksiniz. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu ile zihinsel güç gerektiren hususlarda çok yüksek bir performans gösterebilir ve kısa zamanda işlerinizi toparlayabilirsiniz. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile yakın çevre, akrabalarınız ile ilgili merakınız oldukça fazla olduğu için her konuda bilgi sahibi olma isteğiniz artabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte özellikle finansal konular, maddi ve manevi değerler ile ilgili hususlarda aktivasyon artacak.  Yeteneklerinizle para kazanma arzunuz nüksederken kendinizi ortaya koyma arzunuz içgüdüsel olarak gelecektir. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı atılgan ve rekabetçi bir tutum sergileyebilir, durup dinlenmeden para kazanma peşinde koşmak isteyebilirsiniz. Size sunulan her teklifi dikkatlice değerlendirmeli, borsa spekülasyon konularında tedbirli davranmalısınız. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı sebebiyle günlük hayatınız veya iş ortamınızda bir takım fırsatların sizi harekete geçirmesi, hayal gücü gerektiren ve yaratıcılığınızı kullanmanıza neden olan durumlarla karşılaşmanız mümkün görünüyor. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması aile büyüklerinden destek göreceğinize işaret ediyor. Bu enerjiler altında sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verme yetisine sahip olacaksınız.24 Ağustos Mars Satürn kavuşum yapacak. Maddi anlamda özgürlüğünüzü ele almak için daha fazla paranızı arttırmaya yönelik sıkı tempoda çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Yeniden yapılandırdığınız sorumluluklarınızı daha azimle yerine getirebilecek gücü kendinizde bulacaksınız. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği iç dünyanızda size büyük bir motivasyon verecek. Kimi zaman kendinizi biraz yoğun ortamınızdan soyutlayarak içsel gözlem yapmayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede bazı farkındalıklar yaşamanız mümkün.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreç kendinizi yeniden keşfetmek, bir takım başlangıçlar yapmak ve arzuladığınız hedeflerin peşinden gitme eğiliminde olmanıza neden olacaktır. Koç burcunun evi olan 1. evde konumlanmış olan Mars burada çok güçlü olacağı için son derece dinamik hissedeceksiniz. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı özellikle kariyerdeki arzu ettiklerinize ulaşmak için yüksek bir performans gösterebilirsiniz. Kendinizi kontrol etmekte zorlanacağınız bu etkiler altında başladığınız işi bitirmekte güçlük çekebilir, huzursuz bir tutum sergileyebilirsiniz. Sizinle tartışmak isteyenlere karşı net bir tavır takınmaya dikkat edin.6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı yapması çocuklarınızla ilgili sizi mutlu edici haberler getirecek. Aşk hayatınızda aldığınız tatminin en yüksek olduğu dönemdesiniz.  Yaratıcı çalışmalarda size destek olacak Mars’ın enerjilerini kullanabilirsiniz. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde. Yakın çevre ve kardeşlerle bağların kuvvetlendiği bu günlerde onlarla çeşitli aktivitelerde güzel vakitler geçirebilirsiniz. Eğitim, öğretim, seminer çalışmaları yapanlar başarılı sonuçlar alabilirler. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu size büyük bir dayanma gücü verecek. Sağlıkla ilgili bir takım mücadeleler, operasyonlar gündeme gelebilir. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile geleceğinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz konuları hayata geçirebilirsiniz. Kolektif alanda yapılacak işler gündemde.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte mücadele  ettiğiniz alan iç dünyanız ve bilinçaltınız olacaktır. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmekte güçlük çekeceğiniz, kendinizi ortaya koymakta zorlanacağınız bir dönem. Daha çok yapacaklarınızı planlama ve projelendirme safhasındasınız. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı yurtdışı bağlantılı işlerde istediklerinizi yerine getirirken bir takım problemlerle uğraşmak durumunda kalabilir, önünüze çıkan fırsatları kaçırabilirsiniz. 6 Ağustos’ta Mars ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı içerisinde. Evinizde huzurlu hissedeceğiniz ve tek başınıza kalmaktan hoşlanacağınız günlerdesiniz. Olayları değiştirmeye zorlamayarak akışta kalmaya çalışın. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması sebebiyle önünüze çıkan maddi konulardaki fırsatları değerlendirmek adına atılımda bulunmak isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı arttırmaya yönelik yapacağınız yatırımları iyice test etmeden adım atmamalısınız. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşum yapacak. Kontrolünüzün dışında gelişecek olaylar, hastalıklar, endişelerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen gizli kapaklı işler canınızı sıkabilir.  26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği özellikle kariyerle ilgili konularda bazı görüşmeleri, çalışmaları gündeminize getirebilir. Fakat acele etmemenizde fayda var. Uygun zamanı yakalamaya çalışmalısınız.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreç sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gruplar ve organizasyon konularında aktivasyonunuzun artacağını gösteriyor. Yarınlarınızla ilgili yapmak istediklerinizi gerçekleştirme, amaçlarınız üzerine gidebilme fırsatları karşınıza çıkabilir.31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kazançlarınızı arttırmaya yönelik yatırımlarda yolunda gitmeyen olaylarla mücadele etmek durumunda kalmanız söz konusu. Gereksiz riskler almamaya dikkat etmelisiniz. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı sebebiyle zihinsel konularda becerilerinizi arttırırken mantığınızı ön plana alarak gelecekle ilgili konularda isabetli kararlar alabilirsiniz.14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması  gruplara yönelik ortaklaşa yapılan çalışmalarda işbirliği yapmak durumunda kalacağınızı gösteriyor. Güçlü kişiliğiniz sayesinde bir çok kitleye ulaşarak varlığınızı hissettirebilirsiniz.24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu almış olduğunuz sorumlulukların altından kalkarken sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğine dikkat çekiyor. Kendinize zaman ayırmalısınız. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile özellikle yurtdışı bağlantılı işlerde yapacağınız anlaşmalar, kontratlardan fayda sağlayabilirsiniz. Ufkunuzu açacak seyahatlere çıkmanız ve yaratıcılığınızı arttıracak teknikler öğrenmeniz mümkün.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreç kariyeriniz ve meslek hayatınızda aktivasyonun artacağına işaret ediyor. Yarınlarınızla ilgili hedeflediğiniz konularda kendinizi göstermek durumunda kalabilirsiniz. Amaçlarınıza ulaşmak adına savaş vermeniz mümkün. 31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konularda abartılı tavırlardan kaçınmalısınız. Zorluklarla karşılaşmamak adına iş hayatınız ile ilgili yapacağınız atılımları biraz daha ertelemelisiniz. 6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı toplum önündeki imajınızı onurlandıracak imkanları önünüze sunacak. Maddi anlamda daha fazla kazanç elde etmeye yönelik gösterdiğiniz cesaret ve gözüpeklilik, Neptün’ün sezgisel yönünüzü harekete geçirmesi ile perçinlenecek. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde. Kariyer hayatınızda dayanıklılığınız ve motivasyonunuz yüksek olurken mücadele edeceğiniz alanlarda başarı sizinle olacak. Harekete geçirici enerjiler altındasınız. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu ile  özellikle mesleğinize  yönelik yapacağınız girişimlerde kendinizi açıkça ortaya koyabilirsiniz.26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği eş ya da ortaklardan gelecek yardımlar ile bir takım rahatlamalar gündeminizde olurken iş kurmak adına bazı anlaşmalar yapabileceğiniz göstergesi.

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK

Yaklaşık bir buçuk aylık bu süreçte yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, dış ticaret, eğitim, yüksek öğretim konularında girişimler her zamankinden daha fazla olacak. Hayat felsefenizle ilgili bir takım kararlar vermek ve bunu ortaya koymak çabasındasınız.31 Temmuz’da Mars’ın Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açısından dolayı sağlık konusunu dikkate almanız gerektiğini gösteriyor. Gerekli tetkiklerinizi ihmal etmeden yaptırmalısınız. Gündelik hayat içerisinde oluşabilecek kazalara dikkat edilmelisiniz. Bunun yanında ofis içindeki tartışmalardan uzak durmaya gayret edin.6 Ağustos’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı evli olanların tüm aile bireyleri ile, bekarların ise sevgilisi ile birlikte güzel  yerlere seyahat edebileceklerine işaret ediyor. 14 Ağustos’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması sebebiyle sosyal çevrenizde, dostlarınızla kalabalık ortamlara katılacak ve organizasyonlara dahil olacaksınız. Sizinle aynı idealleri paylaşan kişilerle beraber olma imkanını bulacaksınız. 24 Ağustos Mars Satürn kavuşumu artan sorumluluklarınıza rağmen kabullenici yapınız bunlarla baş edebilme gücünü size veriyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta sağlığınız olacaktır. 26 Ağustos’ta ise Başak burcundaki Merkür’ün desteği ile ortaklardan yana özellikle alım satım ile ilgili bir takım imkanlar, önemli anlaşmalar gündeminize gelebilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.