25 Ekim Merkür Terazi burcunda düz hareketine başlıyor! Burçlar üzerindeki etkileri!

142

25 EKİM MERKÜR TERAZİ BURCUNDA DÜZ HAREKETİNE BAŞLIYOR! BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ!

16° Terazi’de gerilemeyi sonlandıran Merkür 25 Ekim cumartesi günü saat 15:50’de Retro’dan çıkarak ileri hareketine başlayacak. Bu saatten sonra uzun zamandan beri akıcı bir şekilde ilerlemekte zorlanan iletişimle ilgili her türlü konu rayına girecek.Yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapmak, kararlar almak için daha uygun bir döneme giriyoruz. Günlük hayat içerisinde yaşadığımız aksaklıklar, gecikmeler ve aniden ortaya çıkan problemler gündemimizi daha az işgal edecek.

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu için ortaklaşa işler ve anlaşmalar ilgili konularda yapacağınız girişimlerde bir takım aksaklıklar devam edebilir. Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak, bu konularda yapmak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Adli davalar, mahkemeler ile ilgili konularda da gelişmeler daha akıcı bir hale gelebilir. Eşiniz veya sevgilinizle yaşadığınız problemler bu günlerden sonra çözülebilir.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu için çalışma ortamınız ve ofis içi arkadaşlarınızla yapacağınız girişimlerde bir takım aksaklıklar devam edebilir. Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in desteğini de alarak yapılan çalışmalar daha verimli olacaktır. Sağlığınızla ilgili gözden geçirilmesi gereken tetkikleriniz varsa bu günlerde buna zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızla ilgili sorunlar düzelebilir.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu için aşk ilişkileri, çocuklar, spekülasyon, yaratıcılık ile alakalı konularda bir takım aksaklıklar devam edebilir.  Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak bu konulardaki sorunlar düzelmeye başlayabilir. Özellikle borsa, spekülasyon konularında çalışanlar bu günlerden sonra daha rahat ve akıcı bir şekilde işlerini devam ettirebilirler. Sevgiliden gelen haberler sizi sevindirebilir.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu için aile ve yuva ile ilgili konularda yapacağınız girişimlerde bir takım aksaklıklar devam edebilir. Ev içinde tadilat, tamirat işlerinizi yapmak, her türlü alışveriş için uygun bir dönem değildir. Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak evinizle ilgili yapmak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik yapacağınız her türlü plan bu günlerden sonra daha hızlı bir şekilde yerine gelebilir.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu için iletişim, bilgi alışverişi, zihinsel faaliyetlerle ilgili konularda yapacağınız girişimlerde bir takım aksaklıklar devam edebilir. Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak bu konularda olaylar daha akıcı gelişecektir. Komşularınız ya da yaşadığınız konut ile ilgili  bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Çözülemeyen sorunlar kısa sürede sonuçlanabilir.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Finansal konularda geleceğinizi güven altına almak ve bu hususlarda anlaşmalar yapmak fikirleriyle dolu olabilirsiniz. Sert açıların olduğu bu süreçte zorlanırken, Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak parasal anlamda kazançlarınızı arttırabilirsiniz. İş girişimleri ile beraber ticari mevzularda size sunulan teklifler artacağı için bu konularda atacağınız her adımda temkinli davranmalı ve bilirkişilerden destek almalısınız.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Fikir ve düşüncelerinizi daha rahat ifade edeceğiniz, yaratıcılığınızı kolaylıkla ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz. Hareketlilik ve sosyalleşme ihtiyacınızın yoğun olacağı bu süreçte arkadaşlarınızla buluşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sert açıların olduğu bu süreçte zorlanırken, Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak özellikle anlaşmalar, görüşmeler, iletişim, eğitim (seminer, konferans, work-shop) konularında daha aktif olabilirsiniz.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu ve aksaklıkların meydana gelmesi mümkün olduğu için bu dönem finansal konularda yeni atılımlar yapılmamalıdır. Her türlü yeni başlangıç için Merkür’ün Akrep Burcu’na geçmesini beklemenizi tavsiye ederim. (29 Kasım) Bu dönem Jüpiter’in de desteğini arkanızda bulacaksınız. Bu sayede kaynaklarınızı arttırmaya yönelik yapacağınız her türlü girişimin olumlu sonuçlanması mümkün. olaylara pratik şekilde yaklaşmaya önem verin.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY

Merkür Retro’su düzelse bile, gökyüzünde sert açılar olduğu için ekipçe yapılan işler, organizasyonlar, kolektif alanda yapılan faaliyetler, ortaklaşa işler, eş ve rakipleriniz ile ilgili konularda bir takım aksaklıklar devam edebilir. Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini alarak kendinizi daha iyi ifade etmeniz ve ikna yeteneğinizin daha yüksek olması sebebiyle arzuladığınız hedeflere daha kolay ulaşabileceksiniz. Şartları fazla zorlamamaya dikkat!

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Merkür Retro’su düzelse bile, gökyüzünde sert açılar olduğu için, kariyerinize yönelik girişimlerde bir takım aksaklıklar devam edebilir. Ortaklaşa kazanımlardan elde edilen paralarla geleceğinize ait yapacağınız yatırımlara girişmek için, Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesini beklemenizi tavsiye ederim. (29 Kasım) Bu dönem Jüpiter’in de desteğini arkanıza alacaksınız. Bu sayede kendinizi daha derinden analiz ederek yanlışları görebilir ve atacağınız adımlarda isabet kaydedebilirsiniz.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA

Merkür Retro’su düzelse bile, gökyüzünde sert açılar olduğu için yükseköğretim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı kültürlere iş için yapılan yolculuklarla ilgili konularda yapacağınız girişimlerde bir takım aksaklıklar devam edebilir. Jüpiter destekli olmasına rağmen eğitim amaçlı atmak istediğiniz adımları, sözleşmeleri vs. Merkür’ün Yay Burcu’na geçme zamanına ertelemenizi tavsiye ederim.  (29 Kasım)

balikBALIK VEYÜKSELEN BALIK

Merkür Retro’su düzelse bile gökyüzünde sert açılar olduğu için ortaklaşa edinilen paralar, miras, başkalarının varlıkları, vergi, banka, alacak verecek, borçlarla ilgili konularda bir takım aksaklıklar devam edebilir.  Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte (29 Kasım) Jüpiter’in de desteğini arkanıza almanız mümkün olacak. Ortaklaşa işler, mal mülk ve finans konularında yaşadığınız sorunları daha kolaylıkla yoluna koyacaksınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.