23 Ekim Akrep Burcunda Güneş Tutulması Gerçekleşiyor! Burçlar üzerindeki etkileri!

221

23 EKİM AKREP BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI GERÇEKLEŞİYOR, BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; hayatınızda eskimiş, işe yaramayan her ne varsa geride bırakmanıza neden olacak. Benliğinizin derinliklerine inerek büyük bir değişim ve dönüşüm geçirdiğiniz bu dönemde arınma sürecine girebilirsiniz. İnançlarınızı gerçekleştirmek için vermiş olduğunuz mücadelede kendinize fazla güveniyor olmanız bazı riskleri de beraberinde getirebilir. Arzuladığınız hedeflere ulaşmak her zamankinden daha kolay olacağı için yurtdışı bağlantılı, yabancılarla yaptığınız işlerde bir takım kazançlar elde edebilirsiniz. Karşınıza aniden çıkacak fırsatları değerlendirirken düşünmeden hareket etmemeli, bilirkişilerden destek almalısınız. Eğitim, yükseköğrenim açısından şanslar, imkânların çıkacağı bu süreçte bazı olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün. Eşinizden gelecek para, miras, sigorta şirketlerinden ya da bankalardan gelecek kazanç konularında bir takım engellerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmeli, özellikle akciğerle ilgili veya alerjik rahatsızlıklarınız varsa bunları tedavi ettirmeyi ihmal etmemelisiniz.

bagaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

23 Ekim  Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; ortaklarınız ya da eşiniz ile ilişkilerinizde, derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Beraberliğiniz sağlam bir temel üzerine kuruluysa ve ortaklaşa bir takım işler yapıyorsanız bazı yatırımlar yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; paylaşılan değerler ya da kaynaklar konusunda düşünmeden hareket etmemeniz olacaktır. Kariyerinize yönelik çalışmalarınızda sorumluluk almaktan kaçarsanız birçok fırsatı elinizden kaçırabilirsiniz. Karşınıza aniden çıkacak olanakları değerlendirirken düşünmeden hareket etmemeli, bilirkişilerden destek almalısınız. Bekâr olanlarınız idealize ettiğiniz ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Bu dönemde kişisel hayatınıza yönelik bir takım problemleriniz varsa çözüm bulmak adına doktor, psikolog veya bir astroloğa başvurabilirsiniz.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız ile ilgili konularda derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Bu süreçte kendinizi ortaya koyarken fazla güvenden dolayı abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Yabancılarla ortaklaşa yaptığınız projelerde ekip ruhu ile hareket etmek başarı kazanmanız açısından önemlidir. Kariyeriniz ile ilgili idealize ettiğiniz hayalleri gerçekleştirmek bu dönem daha kolay olabilir. Ortaklaşa iş yapıyorsanız bu kişilerden aldığınız destek sizi olumlu yönde etkileyecektir. Sağlığınızla ilgili konularda gereken hassasiyeti göstermelisiniz.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; aşk hayatınız, çocuklarınızla deneyimlediğiniz olaylar vasıtasıyla derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Beraberliğinizde yaşadığınız yoğun ve yüksek duyguların derinliği sizin bir takım kararlar almanızı gerektirebilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; partnerinizin size gerçekten uygun olup olmadığını iyice test etmenizdir. Bu süreç zarfında ailenize yeni bir üye katılabilir ve onun sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. İçinizde var olan yeteneklerinizi ortaya koymak için üstünüzde bir baskı hissederek çok büyük bir çabanın içerisine girebilirsiniz.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

23Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; yeniden yapılandırmak zorunda kaldığınız aile, ebeveynler, yuva ile ilgili konularda derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Bu süreç zarfında korkularınız ve kusurlarınızla yüzleşmeniz sebebiyle kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yaşadığınız alan ile ilgili hususlarda bir takım sorumluluklar içerisine girmeniz, şartlarınızı zorlamanız sizi sıkıntıya sokabilir. Sezgilerinizin, hayal gücünüzün artacağı bu dönemde kendinize olan güveniniz de buna paralel olarak gelişecektir. Bu enerjiyi doğru kullanırsanız, hayal ettiğiniz amaçlarınıza ulaşmanız mümkün olabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; yuvanız ve aile üyelerinizle ilişkilerinizde aldığınız sorumlulukları yerine getirmek olacaktır.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; günlük hayat içerisinde yaşadığınız olaylar düşüncelerinizde derin değişimler yaşamanıza neden olacak. Eğitim öğretim, yazı işleri ve kendinizi ifade ettiğiniz her konuda bakış açınızın değişime uğradığına şahit olabilirsiniz. Uzun bir maraton koşucusu gibi yoğun bir iş temposu içinde olmanız, zihinsel anlamda yüksek bir konsantrasyonla çalışmanızı gerektirebilir. Bunun getirisi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve yeni iş fırsatları yakalamak olacaktır. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; bu süreç zarfında aşırı yorgunluktan dolayı oluşabilecek sağlık problemleridir.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; finansal anlamda yaşayacağınız zorluklarla mücadele etmeniz kendinizle ilgili derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Bu dönemde parasız kalma korkunuz sebebiyle kendinizi değersiz, yetersiz hissedebilirsiniz. Bu duygulardan kurtulmak için disiplinli olmanın önemine dikkat etmelisiniz. Geçmişten getirdiğiniz alışkanlıklarınız, paraya karşı tutumunuz geleceğinizi de şekillendirdiği için kaynaklarınızı harcama konusunda tavrınızı değiştirmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; yatırımlarınızı kazanca dönüştürürken kendinize olan özgüveninizin yüksekliği sebebiyle riskli işlere girme eğiliminden kaçınmak olmalıdır.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; yaptıklarınızın görünür olduğu bu dönemde kişiliğinizde bir takım derin dönüşüm ve değişimler yaşamanıza neden olacak. Toplumda yükselmek ve kendinizi değerli hissetmek özgüveninizle doğru orantılıdır. Bu nedenle yapmış olduğunuz işlerde sorumluluk duygusu ile hareket etmek çok önemlidir. Çok çalışmak, emek vermek ileride meyvelerini toplamanıza sebep olacağı için kendinizi boş bırakmamalı, çıktığınız yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; bu süreç zarfında yeteneklerinizi kazanca çevirirken sağlığınızı ihmal etmeminizdir.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; korkularınızla yüzleşmek durumunda kalacağınız bu süreç, kendi içinizde bir takım derin dönüşüm ve değişimler yaşamanıza neden olacak. Bu Tutulmada gideceğiniz yönü bilmeme duygusu ile kendinizi ruhsal olarak gergin ve tatminsiz hissedebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; bu dönemin başlayacak yeni bir sürecin öncesi olduğunu bilmenizdir. Sakin ve beklemede kalmanız, kendi içinize yönelerek gereksiz zorlamalardan kaçınmanız gerekmektedir. Kendinizi rahatlamak adına akışta kalmak, direnmemek bu zamanın daha kolay akmasına yardım edecektir. Meditasyon, yoga gibi faaliyetlere yönelmenizi tavsiye ederim.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız kanalıyla derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Çevrenizdeki güçlü insanlardan destek görmeniz mümkün. Bu süreç zarfında, geleceğinize dair düşüncelerinizde ütopik fikirlere kapılmaktan kaçınmalı, daha realist olmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, yaşayacağınız başarısızlıklar sizi derinden etkileyerek; arkadaşlarınızdan ya da gruplardan tepki almanıza neden olabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; egonuzun yükselmesi nedeniyle çevrenize karşı kibirli davranmaktan kaçınmak olmalıdır.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; kariyeriniz ile ilgili gerçekleştirmek istedikleriniz ve liderliğinizi toplum önünde ortaya koyma savaşınızda derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Bu süreç zarfında, ideallerinizi gerçekleştirmekte yaşadığınız bir takım başarısızlıklar sebebiyle, kendinizi yetersiz ve güvensiz hissetmeniz söz konusu olabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; ihtiraslarınızın esiri olmadan, kibirinize yenik düşmeden içinizde var olan potansiyeli fark etmek ve bunu kariyerinize yönlendirmektir. Gerçekleştirmesi zor olan projelerin peşinden koşmak yerine, daha makul hedefler belirmeniz kazançlarınızın artması açısından önemlidir. 

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK

23 Ekim Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması; Yaşadığınız deneyimlerden yola çıkarak hayat görüşünüz, idealleriniz, felsefeniz ile ilgili alanlarda derin değişim ve dönüşümler yaşamanıza neden olacak. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; kendi ufkunuzu genişletmek adına edindiğiniz bilgilerin kaynağının güvenilirliğini iyice test etmektir. Yabancılarla ilgili yapılan işler, seyahatler, eğitim, öğretim, dini ve ruhsal konularda sıradışı fikirlerden uzak durmalı, olmayacak işlerin peşine düşmemeye özen göstermelisiniz. Kariyerinizle ilgili konularda şartları zorlamak ve çıkan fırsatları değerlendirmek bu dönem çok önemlidir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.