22 Kasım Yay Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Burçlar üzerindeki etkileri!

169

22 KASIM YAY BURCUNDA YENİAY GERÇEKLEŞİYOR! BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ!

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı altında;

 • Beraberliklerinizi daha kalıcı ve sürekli yaşamak isteyebilir ya da aşkınızın size uygun olmadığını fark ederek bir müddet ilişkinizi askıya almak isteyebilirsiniz.
 • Ortaklıklar ve ilişkileri sorgulama, aldanma, aldatılma şüpheleri, gerçekleri görememe, zihnin bu konularda kaos içinde kalması söz konusudur. Bu dönemi sakin geçirmeye çalışmalısınız. Direndikçe olayların daha zorlaştığına ve işin içinden çıkamadığınıza şahit olabilirsiniz.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay; hayatınızda yanlış gittiğine inandığınız ve bu yüzden acı çektiğiniz konuların altını çizmekte. Bu dönem sevdiğiniz ile birlikte her şeyden uzaklaşarak seyahat etmek isteğindesiniz.
 • Eğitim, öğretim, hukuk, yabancılarla ilgili konularda bir takım yeni başlangıçlar yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. Sahip olduğunuz bilgileri daha geniş kitlelere yaymak için medya iletişim araçlarını kullanabilirsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Hayatınızla ilgili birçok konuyu ciddiyetle gözden geçirmek, düzenlemek amacındasınız. Yabancılarla yapılabilecek ortaklıklar, anlaşmalarda karşınıza çıkan fırsatları yakalamakta zorluk çekebilirsiniz. Sıkı bir çalışma temposu içindeyseniz bu dönem ortaya birçok proje çıkartabilirsiniz ancak sosyal hayatınızın sekteye uğraması sizi mutsuz edebilir. Başarılarınızın önündeki engelleri fark ederek bunların üzerine ısrarla gitmeniz ileride meyvelerini toplamanız açısından önemlidir.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması nedeniyle;

2008 yılından beri kariyerinize yönelik cesurca yapmış olduğunuz girişimler sonucunda beklenmedik sorunlarla mücadele etmiş, üstlerinizle çatışmaya girmiş olabilirsiniz. Kendinizi ispatlamak adına stratejik bir şekilde hareket etmeli,  kavga, şiddet temalarını içeren riskli durumlara karşı sinirlerinizi kontrol altında tutmalısınız. Gözü kara ve güç kullanarak karşı tarafla mücadele etmeyi seçerseniz aynı tepkiyi göreceğinizi bilmenizde fayda var.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Yarınlarınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz projelerinize gölge düşüren enerjiler altındasınız. Hedeflerinize odaklanmakta zorlanabilirsiniz. İçten içe sizi kemiren, kendinize olan güveninizi sarsan duygularınıza yenik düşmeden mücadelenize devam etmelisiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıklarının sizi engellemesine izin vermeyin. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirecek gücün sizde var olduğunu bilerek hareket etmenizi öneririm.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay; ortaklaşa kazanılan paylaşımlar, vergi, miras, alacak verecek konularında bir takım yeni başlangıçlar yapabileceğinizi gösteriyor. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; hayal kırıklığı yaşamamak adına çok temkinli davranmak, aldanma ve aldatılmaya karşı kendinizi korumak olmalıdır. Kariyerinizi sağlamlaştırmak adına kazançlarınızı yatırıma dönüştürürken yüksek hayallere kapılmamaya, gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Hayatınızla ilgili kalıcı değişimler yapabilme gücünüzün azalmaya başladığını hissedebilirsiniz. Sizi kısıtlayan, zorlayan koşullarla mücadele ederken yapmak istediklerinizi yerine getirememe duyguları içerisinde bocalamanız söz konusu. Çok çalışıp az kazandığınızı düşünmeniz hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri hayat felsefenizi köklü bir şekilde değiştirmeye yönelik yüksek volümlü etkiler altına girdiniz. Sizin için eskimiş, artık önemi kalmayan birçok düşünceyi hayatınızdan silmiş yenilerini yer açmış olmalısınız. Yaşamınızla ilgili reform etkisindeki değişimleri gözlemlemiş olmanız mümkün. Bu enerjiler altında her şeyin yeniden şekillenmesi karşısında direnç göstermemeli, değişen şartlara adapte olmaya çalışmalısınız.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Bu süreç zarfında ikili ilişkilerde karmaşalar yaşayabilirsiniz.
 • Yeni bir ortaklık yapmak istiyorsanız iki kere düşünmeden hareket etmemelisiniz.
 • Venüs Neptün arasındaki açı kandırılma açısı olduğu için hayatınızdaki her türlü yeni olayla ilgili uyanık olmalısınız.
 • Gerçekleri fark etmekte zorlanıyorsanız bu süre zarfında kaçtığınız, görmek istemediğiniz hususlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.
 • Parasal konularda size taahhüt edilen her anlaşmayı iyice incelemeden, detaylı değerlendirmeden hareket etmemelisiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Gündelik işlerinizin sorumluluğunu üstlenerek birçok konuyu düzene koymak istemeniz mümkün. Bu dönemde ev alma gibi bir karar içindeyseniz kontrat yaparken çok dikkatli olmalısınız. Yapmak istediklerinizi yerine getirmekte zorlanırken gereksiz sözler vermemeye dikkat edin. Yüksek beklentiler içerisinde çalışan zihninize yenik düşmemeli, elle tutulur işlere yönelmelisiniz.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri ortaklaşa kazançlar, eşin parası, miras konularında bir takım değişim dönüşümler yaşamış olmalısınız. Katıldığınız yeni gruplar ve hayatınıza soktuğunuz yeni insanlar ufkunuzun genişlemesine neden olurken, onların kaynaklarını kullanarak bir takım maddi kazançlar elde etmiş olabilirsiniz. Bu süreç zarfında temkinli olmalı, değişime ayak uydurmaya özen göstererek ilerlemeyi hedeflemelisiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • İş ortamınızda ofis arkadaşlarınızla iletişim problemleri, duygusal açıdan kırılmalar yaşayabilirsiniz.
 • Grup içerisinde ekip içi çalışmalarda ya da organizasyonlarda işlerinizin yolunda gitmemesi ya da yaptığınız işten takdir görememeniz hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay’da; günlük hayat veya çalışma ortamında yanlış gittiğine inandığınız konuları fark ederek sıkıntıya düşebilirsiniz.
 • Seyahat için uygun bir dönemde değilsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Yoğun düşünceler içinde aşk hayatınızla ya da çocuklarınızla ilgili mevzuları ciddiyetle gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte ortaklarınızla beraber sıkı bir tempoda çalışmak durumunda kalmanız özgürlüğünüzün kısıtlandığınızı hissetmenize neden olabilir. Burada alacağınız dersler finansal konularda elinizde mevcut bulunan sermayeniz ya da kariyeriniz ile ilgili olacaktır. Dikkatsizce harcadığınız paralar sonrasında zor duruma düşmenize sebep olabilir.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri ikili ilişkiler, ortaklaşa konularda bir takım değişim dönüşümler yaşayarak kariyerinizle ilgili cesurca adımlar atarak büyük bir mücadelenin içine girdiniz. Meslek hayatınızda bugüne kadar karşınıza çıkmayan fırsatları sürpriz bir şekilde elde etmeniz risk almadığınız ve kendinizi kontrol ettiğiniz sürece devam edecektir. Önemli olan hayat yolunda ürkek, içine kapalı, çekingen tavırlar sergilemeden ilerlemenizdir.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Aşk hayatınıza gölge düşüren bu etkiler altında ilişkinizde bir takım sorunlar ortaya çıkabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Duygusal açıdan hassas olacağınız bu süreçte küçük konuları gözünüzde büyütme eğiliminde olmamaya dikkat edin.
 • Çocuklarınız ile ilgili mevzularda beklentileri yüksek olan biriyseniz bunların gerçekleşmemesi sizi üzebilir.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay’da; borsa, spekülasyon konularında iş yapıyorsanız yaptığınız yatırımlarda ciddi para kaybetme olasılığını göz önünde bulundurmalısınız.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Aileniz, yuvanız, ebeveynleriniz ile ilgili konularda ciddiyetle gözden geçireceğiniz, kalıcı değişimler yapmak zorunda kalacağınız hususlar gündeme gelebilir. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerin sonucu ortaya çıkan mevzular büyük dönüşümlere neden olurken, egonuz en büyük handikabınız olacaktır. Kendinizi kısıtlanmış, zorlanmış hissetmeniz ya da beklentilerinizin gerçekleşmemesi gölge yanınızı ortaya çıkartırken kibirli ve megaloman tavırlar sergileyebilir, aile üyeleri tarafından tepkiyle karşılanabilirsiniz. Bu süreci rahat atlatmak istiyorsanız kabullenici ve esnek olmaya gayret etmenizi öneririm.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri çalışma ortamınız, günlük hayat içerisindeki değişim ve dönüşümler hayatınızda bir takım konularda cesurca adımlar atmanıza neden oldu. Yabancılar, yurtdışı kaynaklı işler ile ilgili konularda bugüne kadar karşınıza çıkmayan fırsatlar önünüze gelmiş olabilir. Önemli olan temkinli hareket etmeniz, düşüncesizce hayatınızın temelini sarsacak kararlar almamanızdır.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Aile bireyleri ile aranızda duygusal anlamda incinmeler yaşanabilir.
 • Ailenizle ilgili idealize ettiğiniz konularda yüksek beklentiler içindeyseniz gerçekleri görmekte zorlanacağınız bir süreçtesiniz.
 • Platonik aşkınıza yönelik yaşadığınız çaresizlik ve mutsuzluk duyguları derinden derine size huzursuzluk verebilir.
 • 22 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay; Neptün’ün pasif enerjileri altında gerçekleşeceği için ebeveynlerden kaynaklanan hayal kırıklıkları, iç dünyanızda egonuzla ilgili yaşadığınız problemler sizi zorlayabilir.
 • Eşiniz ya da aile fertlerinden beklediğiniz ilgiyi görememek sizi üzebilir. İçsel motivasyonunuzun yüksekliği sebebiyle bu duyguları aşabileceğinizi bilmelisiniz.

 23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Eğitim hayatına devam edenler yüksek konsantrasyon gerektiren projeleri bitirmek adına oldukça sıkı çalıştıkları bir dönem içindeler. Emekleriniz kalıcı değişimlere neden olacağı için elinize aldığınız işi dikkatlice gözden geçirerek sistemli ve disiplinli bir şekilde yapmaya çalışmalısınız. Size yönsüzlük veren, dağılmanıza neden olan Neptün’ün enerjilerine karşı kendinize olumlu telkinlerde bulunabilirsiniz. Kısıtlanmışlık, istediklerini yapamama, fırsatların azaldığı hissi ile dolsanız da,  içinizde var olan güce güvenmeli, büyük bir sabır ve sakinlik içerisinde yolunuza devam etmelisiniz.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili konularda bir takım geri dönülemeyecek değişim ve dönüşümler içerisine girdiniz. Hayatınıza giren kişinin ya da çocuğunuzun zorlayıcı ve baskı yaratan hareketleri sizi ciddi anlamda daraltmış olabilir. Kendi yeteneklerinizi keşfetmenize neden olan deneyimler sayesinde kazançlarınızı arttırmanız mümkün. Önemli olan sizi karmaşaya sürükleyecek kişilerden uzak durmanız, yaşadığınız hayal kırıklıklarından dolayı kendinize küsmemenizdir.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Yapacağınız her türlü etkinlik, katılacağınız seminer, work-shop’larda sizi geliştiren, eğiten bilgiler elde edebilirsiniz.
 • Girdiğiniz topluluklarda ufkunuzu genişletecek yeni insanlarla tanışmanız söz konusu.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay; akrabalar, kardeşler, iş arkadaşlarınızı içine alan konular dahilinde hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar sebebiyle duygusal anlamda incinebilirsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’ in sert açısı;

Kişisel kaynaklarınızı arttırmak amacıyla yoğun düşünceler içine girebilir, bu konularda atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili konularda sorumluluklarınızın artması ile birlikte büyük projelerin altına da girmeniz mümkün. Önemli olan adımlarınızı atarken riskli ve ütopik fikirlerin ardından gitmemenizdir. Size akıl verenleri kulaklarınızı tıkamamalı, kendi bildiğinizi okumamaya dikkat etmelisiniz. Sabit düşünceli ve bildiğini okuyan biriyseniz bu enerjilerin etkisiyle pişmanlık duyacağınız anlaşmalara imza atabilirsiniz.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri aile ve yuva temaları ile ilgili konularda bazı değişim ve dönüşümler yaşamış olmalısınız. Gayrimenkul, arsa vs. gibi taşınmaz mal konularıyla ilgilenmek durumunda kalarak, hayatınıza imza atarak soktuğunuz kişilerle beraber sürpriz, yenileyici olayların içine girmiş olmanız söz konusu. Özellikle evlilik, ortaklık ilişkisi içinde olduğunuz kişilerin zaman içinde değiştiğini görebilir, ani ve beklenmedik hareketlerine şahit olarak birlikteliğinizi sona erdirmek isteyebilirsiniz. Temeli sağlam olan ilişkiler bu değişime ayak uydurarak beraberliklerini sürdürebilirler.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Bu enerjiler her türlü finansal ve spekülasyon konularından uzak durmanız gerektiğini gösterirken, Jüpiter’in olumlu açısı kariyerde yükselme ve fırsatları karşınıza çıkartacaktır.
 • Bu süreçte para kaybı yaşamamak adına riskli durumlardan özellikle kaçınmalısınız.
 • Aşk hayatınızda hayal kırıklığı yaşayabilir, üstü örtülü, gizli konuların açığa çıktığına şahit olabilirsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Kendinizi yapılandırdığınız bu süreçte kariyerle ilgili konularda bir mücadele yaşarken stratejik davranırsanız ilerlemeniz mümkün görünüyor. Özellikle kişisel kazançlarınızı arttırmak ve geleceğinizle ilgili yatırımlar yapmak konusunda zihniniz meşgul olabilir. Plüton ve Mars’ın destekleyici açıları sayesinde önünüze çıkan engelleri aşabilirsiniz.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri zihninizi kontrol etme, odaklanma ve organize olma konularında büyük değişim ve dönüşümler içine girdiniz. Değişen çevresel şartlarla beraber günlük hayatınızdaki sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırırken yeni iş imkânları da beraberinde gelmiş olmalı. Önemli olan özgürleşmeye başladığınız bu süreçte aceleci davranmamak, temkinli adımlarla ilerlemektir. Sağlığınızı tehdit edici durumlara karşı rutin kontroller yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Kendinizi güzelleştirmek adına her türlü girişim için uygun bir dönemde değilsiniz. Hayal kırıklığı yaşamamak adına bu Yeniay’da bu girişimlerden uzak durmalısınız. Jüpiter’in Venüs’e üçgen açı yaptığı 4 Aralık tarihini beklemeniz uygun olacaktır.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay’da ebeveynlerinizle ilgili almak zorunda olduğunuz kararlarda sıkıntı yaşayabilir, duygusal anlamda yaralanabilirsiniz. Aile fertleri ile aranızda bir takım sürtüşmeler, dargınlıklar meydana gelebilir.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Sosyal çevrenizden uzaklaşarak, kendi başınıza kalmak istediğiniz bu dönemlerde, içsel gözlem yapmaya devam edeceksiniz. Geçmişe takılı kalmak, yıpratıcı olacağından Yay’ın esnek enerjilerini aktif ederek önünüze bakmalısınız.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri, kişisel kazançlarınızla ve kendinize verdiğiniz değerler konularında bir takım değişim ve dönüşümler yaşayarak yeteneklerinizi ortaya çıkaran ve cesaretle yürümenize sebep olan durumlarla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Uranüs’ün aşk evinize girmesi ile birlikte, size uygun olmayan insanlarla beraber olmak ya da kısa süreli ilişkiler yaşamak durumunda kalmış olabilirsiniz. Sizin gibi risk almayı seven bir burç bu enerjileri doğru kullanmalı, atacağı her adımda temkini elden bırakmamalıdır.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Venüs’ün 12. Evden geçmesi, gizli aşkların habercisi olabilir. Bu tarz ilişkiler içindeyseniz evliliğinizi tehlikeye atabilir, gereksiz üzüntüler yaşatabilirsiniz.
 • Kardeşleriniz, yakın çevreniz ile olası tartışmalarda dargınlıklar, hayal kırıklıkları yaşamamak adına toleranslı olmaya dikkat etmelisiniz.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay; iç dünyanıza yönelerek yalnız kalma isteği verebilir. Bilinçaltınız yoğun etkileneceği için kendinizle baş başa kalarak, geçmişte yaşadıklarınızla yüzleşebilir, bazı pişmanlıklar hissedebilirsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Gerçekleştirmek istediğiniz ideallerinize ulaşmak için planlar yaptığınız, projeler ürettiğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızdan, gruplardan destek bulduğunuz bu süreçte hayatınızla ilgili bir takım konuları sorgulayarak kalıcı değişimler yapıyorsunuz. Gerçek olmayan dostlarınızı yaşamınızdan çıkarmanız mümkün. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; kontrollü bir şekilde hareket etmeniz, iyice düşünmeden kararlar almamanızdır.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri, kişiliğinizin en derinlerinde yatan gücü keşfederek bunları ortaya koyabilme fırsatı ile karşı karşıya kaldınız. Karakterinizle ilgili değiştirmek istediğiniz huylarınızı fark ederek, yenilenme çabanız uzun bir süre devam edecektir. Aile hayatınızda değişen ve yenilenen koşullarla beraber beklenmedik ayrılıklar, taşınma, hatta şehir değişikliği yaşamanız mümkün olabilir. Değişen koşullara ayak uydurmak, olanı kabullenmek en doğrusu. Ne kadar zor olsa da bunu yapacak güç sizde var..

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Grup içerisinde ekip içi çalışmalarda ya da organizasyonlarda işlerinizin yolunda gitmemesi ya da yaptığınız çalışmalardan takdir görememeniz hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.
 • Aile fertleri ile aranızda duygusal açıdan kırılmalar, alınganlıklar yaşamamak adına toleranslı olmalısınız.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay’da; yarınlarınıza yönelik yapmak istediklerinizi gerçekleştirememenin vermiş olduğu üzüntü ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Yoğun düşünceler içerisinde meslek hayatınızla ilgili konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle, Jüpiter’in sert açısı düşüncelerinizi abartmaya yönelik olumsuz yönde sizi zorlayabilir. Kısa bir süre sonra, Satürn’ün Yay Burcu’na geçmesi ile birlikte, (24 Aralık) gruplarla beraber daha fazla faaliyet içerisine girerek, geleceğinizle ilgili yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek adına ciddi sorumluluklar alacaksınız.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri, ruhsal anlamda derinleşmek, kendi karanlık yönlerinizle yüzleşmek durumunda kalarak değişim ve dönüşümler yaşamaya başladınız. Özellikle, zihinsel anlamda algınız, hızlı düşünme ve uygulama kabiliyetiniz artarken kontrolünüz dışında gelişen olaylarla mücadele etmiş olabilirsiniz. Zayıf yönlerinizle yüzleşerek, törpülenmesi gereken vasıflarınızdan kurtulmak zorunda olacağınız bu süreçte kabullenici olmak ve direnmemek bu dönemi daha kolay atlatmanıza yardımcı olacaktır.

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK

22 Kasım Yay Burcu’nda Yeniay;

20 Kasım Venüs Neptün sert bakışı;

 • Kariyerinizle ilgili daha önceden vermiş olduğunuz bir karardan dolayı pişmanlık yaşamanız mümkün olabilir.
 • Neptün’ün sert açıları altında gerçekleşen bu Yeniay’da; ortaklaşa kazançlarda yanlış gittiğine inandığınız konuları fark ederek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
 • Yakın çevre, akrabalar ile ilgili konularda ilişkilerde bir takım problemler çıkabilir ve üzülebilirsiniz.

23 Kasım MERKÜR SATÜRN birlikteliğine JÜPİTER’İN sert açısı;

Eğitim, öğretim alanlarında sıkı bir tempoda çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Yaşama geniş bir perspektiften bakmaya başladığınız bu dönemde yabancılarla ilgili konular, seyahatler gündeme gelebilir. Bu seyahatler sırasında dikkatsizce harcanan paralar daha sonradan zor duruma düşmenize sebep olabilir. Geçmiş dönemlerde disiplinli ve yüksek performansla çalışmışsanız toplumdaki yerinizi tekrar belirleyerek yapmış olduğunuz işlerin karşılığını alabilirsiniz.

26 Kasım PLÜTON URANÜS çarpışması;

2008 yılından beri içine girdiğiniz yeni grupların desteği ile farklı ufuklara yelken açarak önem verdiğiniz bazı kişileri hayatınızdan çıkartmış ve yeni arkadaşlar edinmiş olmalısınız. Haritanızın durumuna göre maddi konulara bakış açınızda değişim söz konusu olabilir. Önemli olan değişen bu koşullara ayak uydururken gerçeğe uymayan hayallere kapılarak yanlış kişilerle kontak kurmamaya özen göstermenizdir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.