17 Temmuz 2014 – 12 Ağustos 2015 arası Jüpiter Aslan Burcunda İlerleyecek! Burçlar üzerindeki etkileri

228

17 TEMMUZ 2014 – 12 AĞUSTOS 2015 arası JÜPİTER ASLAN BURCUNDA İLERLEYECEK!

BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

koccKOÇ BURCU

Jüpiter’in 5. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; çocuklar, aşk ve zevkler, sanatsal yaratıcılık, oyunculuk, eğlence mekânları, partiler, romantizm, hayatın tadını çıkarma konularını içine alan mevzularda şans, bolluk, bereket getirecek. 5. ev çocuklarla ilgili olduğu için bebek sahibi olmak ve ailenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Ayrıca varsa çocuğunuzun geleceğini şekillendirmek için onu yurt dışına gönderme planı yapabilir, bu konuda harcamalarda da bulunabilirsiniz. 12 senede bir gelen bu güzel fırsatla, yaratıcılığınızı ortaya koyacak hobilerinizi geliştirebilir, ileride bu yönünüzle maddi kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Sanatsal anlamda kendinizi rahat ifade edebileceğiniz, arzu ederseniz artistik özelliklerinizi ortaya çıkartacağınız bir takım aktivitelere de katılmanız mümkün görünüyor. Bu dönemde sağlığınız için spora başlayabilir, stresinizi atabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda on iki senede bir gelen Jüpiter’in şansı sizi canlı ve heyecanlı yaparken hayata daha sıkı sarılacak, yaşamınızdan daha çok zevk alacaksınız. Sosyal ortamlar, kulüpler, partiler bu yılın en belirgin faaliyetleri arasında olacaktır. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

bogaaBOĞA BURCU

Jüpiter’in 4. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; yerleşim, ev, aile içi ilişkiler, ebeveynler, iç dünyanız, psikolojinizi içine alan mevzularda size şans verecektir. Bu dönem içerisinde daha büyük ve görkemli bir eve taşınmak isteyebilirsiniz. Yuva içinde mutluluğun en üst seviyelerde yaşanacağı, tatsızlıkların ortadan kalkacağı bu süreç içerisinde ailenizi genişletmek isteyebilirsiniz. İç dünyanızdaki güvenliği aile üyeleri ve ebeveynlerinizle birlikte olmakta bulacaksınız. Aileden gelecek destek ileriye yönelik planlarınızın temelini atacaktır. Jüpiter transiti boyunca dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; abartıya kaçarak lüzumsuz masraf ile evinize yaptığınız fazla harcamalar olacaktır. Aile arasında kırgın olduğunuz bireyler varsa onlarla ilişkilerinizi rayına oturtma imkanı bulmanız mümkün. Bu zaman zarfında evinizde misafir ağırlamaktan her zamankinden daha fazla keyif alacağınız için kilonuza özen göstermeyi unutmayın. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

ikizlerİKİZLER

Jüpiter’in 3. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; yakın çevre, akrabalar, kardeşler, komşuları içeren mevzularda size şanslar getirecek. Onlarla beraber olmak her zamankinden daha fazla size keyif verirken, karşılıklı güven, iyimserlik duygusuyla besleneceksiniz. Aile değerlerinin önem kazandığı bu süreç zarfında dargın akrabalarınızla barışabilir, kardeşlerinizle ilgili mutlu haberler, gelişmeler yaşayarak, onların desteğini alabilirsiniz. Eğitim, öğretim ile ilgili konularda fırsatlar yakalayabilir, katıldığınız seminerler aracılığıyla farkındalık yaşayabilirsiniz. Entelektüel insanlarla beraber olmak ve onlardan bilgi edinmek imkânını bulabilirsiniz. Bu dönemde içinizde büyük bir öğrenme arzusunun varlığını hissetmeniz mümkün. Zihninizin her zamankinden daha rahat algıladığını bilmeli, bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle kitap yazmak arzusu içinde olanlar için uygun bir dönemdir. İşiniz gereği yazı yazmak durumundaysanız bu zaman zarfında yapmak istediklerinizi çok hızlı bir şekilde bitirme imkânı bulabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz fazlalaşırken yeni yerleri görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. 19 Temmuz’da 2. Evinize girecek olan Venüs parasal konuların altını çizecek, bir aylık süre boyunca yatırımlarınızı yaparken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

yeengecYENGEÇ

Jüpiter’in 2. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; kendinize vermiş olduğunuz değerin artacağı, finansal anlamda kazançlarınız yükseleceği bir dönemin habercisidir. Bu uzun dönemde var olan ama farkında olmadığınız yeteneklerinizi ortaya çıkartarak bunlardan kazanç sağlamanız mümkün görünüyor. Bu şekilde kendinize olan özgüveninizi artırabilirsiniz. Finansal anlamda yakaladığınız fırsatları kariyerinize yönelterek başarı elde etmeniz de mümkün olabilir. Bu süreç zarfında aylık gelirinizi arttırabilir ya da emekliliğinizi elde edebilirsiniz. İçinizdeki dalgalanmaları dindirecek, yuvanızda mücadele etmek zorunda kaldığınız konuları rahatlatacak açılar altındasınız. Elinize geçen para ile mülk edinmek isteyebilir, yatırıma yönelebilirsiniz. 12 senede bir gerçekleşen bu transiti iyi değerlendirmeli, elinizdeki mevcut sermayenizi arttırıcı şekilde kullanmaya önem vermelisiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; sahip olduğunuz kaynakların artması ile birlikte egonuzu dengede tutmanız, lüks ve ihtişam tutkusu içerisine girmemenizdir. Özellikle bu süreç zarfında aşk, çocuklar vb. hususlarda stresli zorlu bir mücadelenin içine girebilirsiniz. Ağır ve temkinli davranıp kararlı bir şekilde ilerlerseniz ve adilane olursanız her şeyin rayına girmesini sağlayabilirsiniz. Riske girme eğiliminin yüksek olacağı bu dönemde özellikle borsa, spekülasyon tarzı konulardan uzak durmalısınız. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

asllannASLAN

Jüpiter’in 1.evde Aslan burcundaki bir senelik transiti kendinizi daha iyimser, mutlu ve neşeli hissetmenizi sağlayacaktır. Sosyal çevrenizin artacağı, aşk hayatınızda hareketlenmelerin başlayacağı bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle yakın çevreniz, akrabalarınız, komşularınızdan bir takım yararlar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu dönem kendinize olan güveniniz daha yükseleceği için karşınızdaki insanlara gösterdiğiniz tavırlarda egosantrik hareketlerde bulunmamanız, kibir, şımarıklık, bencillik yapmamanız önemlidir. Seyahat, hukuk, felsefe, eğitim, medya, basın, yayın konularında her zamankinden daha fazla bolluk bereket yanınızda olacaktır. Çok istediğiniz ancak bütçeniz sebebiyle elde edemediğiniz eğitim imkânlarını yakalayabilirsiniz. Çocuk sahibi olamıyorsanız sürpriz bir şekilde bebek sahibi olabilirsiniz. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

bassakBAŞAK

Jüpiter’in 12. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; kariyeriniz, parasal kaynaklar, yuvanızdaki huzur konularında şansları kapınıza getirecek. Bu enerjiler altında korkularınızın yavaş yavaş dağıldığını, çalkantılı olan iç dünyanızın düzeldiğini, istediklerinizi hayata geçirmek adına özgüven duygusu ile dolu olduğunuzu fark edeceksiniz. Yaşam sizin için daha keyifli akacak. Hayatın anlamını içsel zenginliğinizin artmasına bağlamalısınız. 12 senede bir gerçekleşen bu transiti iyi değerlendirir, özellikle okült konulara yönelirseniz bilinçaltınıza ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız deneyimlerin sizi ruhsal olarak büyüteceğini bilmeli, aydınlanmanıza ve hayata daha güvenle bakmanıza sebep olacağının bilincinde olmalısınız. Bu süreç zarfında meditasyon ve rahatlama yöntemleri ile ruhunuzu geliştirmek isteyebilirsiniz. Spritüel konulara eğilmek size mutluluk verecektir. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

terazziTERAZİ

Jüpiter’in 11. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; gelecekle ilgili konularda hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek adına önünüze birçok fırsat sunacaktır. Kariyerinizde elde etmiş olduğunuz başarıların sevincini yaşarken bundan sonra arzuladığınız ve özlem duyduğunuz konulara doğru yelken açacaksınız. Bu dönem içerisinde yepyeni gruplara girerek onlardan destek almanız, hatta hayat arkadaşınızı tanıma imkânı elde etmeniz mümkün. Sosyal çevrenizin genişlemesi, arkadaşlıklardan duyulan keyfin en üst noktaya çıkması güveninizi arttırırken birçok faaliyette bulunmak isteyebilirsiniz. Bu süreç zarfında gruplarla beraber seyahat fırsatları karşınıza çıkarken, ortaklarınızdan destek görebilir, eğitim ve öğretimde birçok imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Dargın olduğunuz akrabalarınızla barışma olanağı bulabilirsiniz. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

akrepppAKREP

Jüpiter’in 10. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; kariyerinizde bir takım şansları önünüze sererken, güçlü kişilerden de destek görmenize imkân verecektir. Hayattaki hedefleriniz doğrultusunda elde etmek istediğiniz fırsatların karşınıza çıkacağı, toplum önündeki imajınızın yükseleceği, hatta şöhret kazanabileceğiniz bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeteneklerinizi ortaya koyarken bir takım onore edici ödüller kazanabilir, kariyerinize yönelik başarılar elde edebilirsiniz. Oluşabilecek sıkıntıların rahatça aşılabileceği bu süreçte yapabileceğinizin en iyisini ortaya koymaya çalışmalısınız. Çalışma koşullarınızın rahatlayacağı ve para kazanma fırsatlarınızın artacağı bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Haritanızda Jüpiter’le gergin açılar yaratacak açılar varsa çıkan fırsatları göremeyebilir, sizi aşan işlere adım atmış olabilirsiniz. Bu zaman zarfında dikkat etmeniz gereken nokta; egonuzu fazla yükseltmemek ve alçakgönüllü olmaya özen göstermek olmalıdır. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

yayyYAY

Jüpiter’in 9. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti, hayat felsefeniz, inançlarınız, yüksek öğrenim, hukuk, yabancılar, din, basın yayın, uzun yolculukları içine alan konularda bir takım şansları önünüze getirecektir. İş ya da tatil amaçlı yapacağınız seyahatler sayesinde, ufkunuzu genişleterek hayata farklı bir pencereden bakabilir, farklı kültürlere sahip insanları tanımanın sevincini yaşayabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan akrabalarınız ile bağlarınız kuvvetlenebilir ve size sunulan fırsatlar gündeme gelebilir. Yabancılarla yapılan her türlü bağlantı olumlu neticeler elde etmenize sebep olurken, ortaklaşa yaptığınız işlerden kazançlar elde etmeniz mümkün görünüyor. Yurtdışı bağlantılı ani çıkan işlerin yanı sıra gittiğiniz ülkelerde yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılıkla ilgili konularda şans sizden yana olurken, hiç ummadığınız tekliflerle karşılaşarak basın ya da medya alanlarında çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

ooglakOĞLAK

Jüpiter’in 8. evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; başkalarının kaynakları, banka kredisi, miras, okült konularda şansları kapınıza getirecek. Paraya kullanmakla ilgili her türlü konuda fırsatların karşınıza çıkma olasılığı (hisse senedi, tahvil, bono) nedeniyle bankadan düşük faizle kredi çekebilir, nafaka ödemeleri ya da emekli aylığı gibi konularda bir takım faydalar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda alacak verecek, krediler, vergiler, ödemeler ile ilgili kolaylıklar yaşamanız da bu süreçte sizi rahatlatacak. Eşinizden gelen kazançlarınız artarken miras yoluyla da elinize para geçmesi mümkün. Bu dönem, maddi anlamda elde edeceğiniz şansların dışında manevi anlamda büyüme, gelişme sürecinde olacağınız için okült konulara yönelerek, evrensel bütünlüğü hissetmeniz söz konusu. Ameliyat olmanız gerektiren bir hastalığınız varsa olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. (haritanızın durumuna göre) Özellikle, Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken; Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

koovaKOVA

Jüpiter’in 7. evde Aslan burcundaki bir senelik transitiyle; işinizle alakalı ortaklık teklifleri her zamankinden daha fazla önünüze sunulurken, aşk hayatınızdaki beraberlik evlilikle noktalanabilir. Sosyal çevrenizin artmasıyla farklı insanlarla tanışma şansınızın yüksek olacağı bu süreçte, yaşamınızda kimse yoksa güçlü, varlıklı biriyle beraberlik söz konusu olabilir. Bu dönemde sık sık seyahate çıkabilir, yaşama bakış açınızı genişletebilirsiniz. İlişkileri bozuk olanlar bu transit sayesinde gerilen ipleri gevşeterek daha huzurlu, keyifli beraberlikler yaşayabilirler. Hukuki konularda şansınızın artması ile birlikte karşı tarafın size daha uzlaşmacı bir şekilde yaklaşması mümkün. Yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerde avantajı kendi lehinize döndürmekte evren size yardım edecek. Bununla birlikte geleceğinizi ilgilendiren önemli kontratlarda baş rol oynayacağınızı bilerek hareket etmelisiniz. Özellikle, Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

balikBALIK

Jüpiter’in 6. Evde Aslan burcundaki bir senelik transiti; işinizle alakalı konularda kendinizi geliştirmeye yönelik imkânların ortaya çıkacağı, ofis içindeki arkadaşlarınızla ilişkilerinizin her zamankinden daha mutluluk vereceği bir dönemin habercisidir. İş imkânlarınız artarken verilen görevleri kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirmeniz bu sayede üstlerinizin dikkatini çekmeniz mümkün. Gündelik hayatın sorumluluklarını daha kolay halledeceğiniz bu süreçte yorucu işlerin altından kalkabilme gücünü de kendinizde bulacaksınız. İşinizde mutlu değilseniz karşınıza çıkan teklifleri değerlendirebilirsiniz. Sağlıklı beslenme konusunda kendinizi disipline edebileceğiniz bu süreçte kilo vermeniz zor olsa da diyet yapabilirsiniz. Özellikle Aslan’daki Jüpiter’in olumlu etkileri altında olan burçlar (Koç, İkizler, Terazi, Yay) bu dönemde Jüpiter’in bolluk bereketinden faydalanırken, Sabit Burçlar (Boğa, Akrep, Kova) Jüpiter’in gölge yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.