10 Ağustos Kova Burcunda Dolunay gerçekleşiyor! Burçlar üzerindeki etkileri!

250

kovadadolunay10 AĞUSTOS KOVA BURCUNDA DOLUNAY GERÇEKLEŞİYOR!

BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ!

 

YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUMALISINIZ.

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Yarınlarınıza ait hedeflerinizi hayatınıza geçirmek konusunda duyduğunuz heyecan Satürn’ün konumu nedeniyle gölgelenebilir. Yaşamın realiteleriyle yüzleşmek durumunda kalacağınız bu dönemde duygusal anlamda daralmalar yaşayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili konularda ortaya çıkan sıkışıklıklar içinizde baskı hissetmenize, öfke ile dolmanıza sebep olabilir. Aşk ilişkinizde, çocuklarınız ile alakalı mevzularda iletişim problemleri, zorlanmalar yaşamanız mümkün görünüyor.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Kariyerinize ait hedeflerinizi hayatınıza geçirmek konusunda duyduğunuz heyecan Satürn’ün konumu nedeniyle gölgelenebilir. Kendinizi yorgun hissettiğiniz bu süreçte işle ilgili almış olduğunuz sorumlulukların belinizi büktüğünü düşünebilirsiniz. Ev ve iş hayatınızı dengelemek zorunda kalmak size çok ağır gelebilir. Mesleğinizde elde ettiğiniz başarı sizi tatmin ederken sahip olduğunuz konum itibariyle egonuz yükselebilir ve karşınızdaki insanlara tavrınız hükmedici olabilir. Bu farkındalığa ulaşmanız olası tepkileri azaltacaktır.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Edindiğiniz deneyimlerle beraber hayatınızı sorgulayacak ve bir takım farkındalıklar yaşayacaksınız. Bu dönem kısa ve uzun seyahatler gündeminizde olacak. Sevdiklerinizle beraber farklı ülkelere giderek ufkunuzu genişletebilir, edindiğiniz yeni arkadaşlıklarla birlikte eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Özellikle Mars’ın 6. Evdeki transiti ve yapmış olduğu açılardan dolayı gerçekleştirdiğiniz işler daha görünür olacak ve kazançlarınızı o doğrultuda çoğalacaktır. Jüpiter’in size sağlayacağı cömert fırsatları sonuna kadar kullanmalısınız.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ortaklaşa sahip olduğunuz değerler, miras ve kendi kazançlarınız ile ilgili konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Satürn’ün konumu nedeniyle finansal anlamda bir takım kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Kariyerinize yönelik yapmak istediklerinizi gerçekleştirirken duygusal anlamda kendinizi çökertmemeye dikkat etmeli, mantığınızla hareket etmeye önem vermelisiniz. Çocuklarınızı konu alan mevzularda almış olduğunuz sorumluluklar sizi maddi ve manevi anlamda zor duruma düşürmüş olabilir.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkiler, ortaklar, rakipler ile ilgili konularda bir takım farkındalıklar yaşayacaksınız. Duygularınızla yüzleştiğiniz, kendinizi kısıtlanmış, bastırılmış hissettiğiniz, yaşadığınız acı deneyimleri sorgulayacağınız bir süreçtesiniz. Zihninizde yaratmış olduğunuz güvensizlik, yetersizlik duygularını yenmeli, bu hislerin sizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz. İçinizde var olan güce tutunmalı, kararlı ve dayanıklı bir şekilde yola devam etmelisiniz.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

10 Ağustos itibariyle gündelik konular ya da iş hayatınızdaki yoğunluk özgürlük ihtiyacını daha çok hissetmenize neden olacaktır. İşinizle alakalı çalışmalarınızı, aldığınız yükümlülüklerinizi bu dönem gözden geçirmek istiyorsunuz. Arkadaş gruplarınızda yer alamamanız sizi oldukça gerebilir.  Bu dönemin geçici olduğunu bilmeli kendinizi rahatlatmayı denemelisiniz. Yarınlarınızı güven altına almak ihtiyacınızı çok çalışarak ve moralinizi yüksek tutarak aşabilirsiniz. Ümitsizliğe kapılmamalı, özellikle ruhsal sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili konularda karar vermek durumunda olduğunuz bir süreçtesiniz. İkili ilişkilerinizde sizi zorlayan, kısıtlayan konularla mücadele etmek durumunda kalmanız sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Beraberliğiniz duygusal olarak sizi tatmin etmiyorsa bir takım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Ortaklarınıza bağlı olarak yapmış olduğunuz bazı işlerde yıpratıcı olaylarla karşılaşıyor olmanız sizi parasal anlamda mücadeleye sürükleyebilir.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP

Kariyer anlamında yapmış olduğunuz atılımları içsel olarak gözden geçirerek muhakeme yaptığınız bu süreçte iken kendinizi eleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda zorlanacağınız bu Dolunay’da aile içinde ebeveynlerinizle ilgili mesuliyetlerinizin artması sizi zorlayabilir. İş ya da sağlığınızla ilgili yıpratıcı olaylar süregelirken her şeyin ilacının zaman olduğunu kavramalısınız. Zaruri ameliyatlar gündeme gelebilir.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY

Yakın çevre, akrabalar, kardeşlerinizle ile ilgili konularda bir takım farkındalıklar yaşayarak, sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Satürn’ün konumu nedeniyle eğitim, öğretim, finansal konularda bir takım kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayarak kendinizi güzel bir heyecan içinde bulabilirsiniz. İç dünyanızda kopan fırtıların dineceğini bilerek hareket etmeli, moralinizi yüksek tutmaya çalışarak akışta kalmalısınız.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Kişisel kazançlarınız, maddi, manevi değerleriniz hakkında bir takım kararlar almak zorunda kalabilir, psikolojik olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi yerine getirememek, duygusal anlamda kendinize verdiğiniz değeri sorgulamanıza neden olabilir. Yuva evinden gelen Uranüs’ün olumlu açısı bu zor dönemi ebeveynlerin desteği ile atlatmanıza imkân tanıyacaktır. Her ne kadar bir takım yıpratıcı olaylarla mücadele ediyor olsanız da Jüpiter’in de desteği ile bu zor dönemi daha hafif bir şekilde atlatacaksınız.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bu Dolunay’da kişisel olarak yapmış olduğunuz işler hakkında bir takım farkındalıklar yaşayarak, mesleğinizle ilgili kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerin masaya yatırıldığı bu süreçte, ortaklarınızla alakalı hususları incelemeye alabilirsiniz. Uranüs’ün olumlu açısı, bu Dolunay’ın zorluklarını yakın çevre ve kardeşlerinizle biraz da olsa hafifletebileceğinizi göstermektedir. Yapmış olduğunuz anlaşmalar ya da kendinize ait özel çalışmalar hakkında yaşadığınız yıpratıcı olayların üstesinden gelebileceksiniz.

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu Dolunay’da sosyal çevrenizden uzaklaşarak yalnız kalmak isteyebilir, içsel gözlem yapabilirsiniz. Satürn’ün konumu nedeniyle duygusal anlamda kısıtlanmalar yaşamanız, aşk hayatınızla ilgili bir takım korkularla yüzleşmeniz söz konusu olabilir. Yabancılarla ilgili yapılan işler, yüksek öğretim ile ilgili mevzularda yoğun tempoda çalışıyorsanız, kendinizi gevşeterek stresten uzak kalmalısınız. Çalışma ortamınızda değişen şartların var olacağını bilerek hareket etmeli, finansal anlamda daha rahat bir dönemin sizi beklediğini bilmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.