20 Mart 2015 -Bugün Gökyüzü

104

 20 Mart Cuma Bugün Gökyüzü;

Ay romantik, uyumlu, alıngan, ruhani Balık burcunda ilerliyor. Her ortama uyum sağlayabilmemiz daha kolay olacak. Duygusal paylaşımların da yoğun olduğu bir gündeyiz. Modumuz ara ara değişebileceği için bunun bilincinde olarak, çok da hislerimizin seline kapılmamalıyız. Yapamayacağımız sözler vermemek önemli.

11:36’da Ay Güneş kavuşumu ( Güneş Tutulması) gerçekleşecek. Güneş Tutulması ile ilgili bilgiye http://astrologjalemuratoglu.com/gezegenler/astrolojide-ay/tutulmalar/gunes-tutulmasi/ linkindeki yazımdan ulaşabilirsiniz. Gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının burcunuz üzerindeki etkilerini ise http://astrologjalemuratoglu.com/2015-mart-ayi-burc-yorumlari/ linkindeki yazımdan okuyabilirsiniz.

Ay 11:36’da boşluğa girecek. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

12:27’de Atak, hareketli, öncü, açık fikirli Koç burcunda ilerlemeye devam eden Ay bugüne kadar ele almakta zorlandığımız işleri kolayca başlatabileceğimizi gösteriyor. Mücadele gerektiren görevlerin altından kalkmamız her zamankinden daha meşakkatsiz olacak.

19:30’da Ay Satürn üçgen açısı gerçekleşecek. Bize verilen görevleri büyük bir şevkle ve amacına yönelik yerine getirmemiz üstlerimizin dikkatini çekebilir, onların taktirini bu şekilde kazanabiliriz. Kararlı bir şekilde işlerimizi yerine getirebilecek ve kendimizi ortaya koyabileceğiz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.