24 Aralık Pazar Gökyüzü

55

🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün içinizden gelen önlenmesi güç bir dürtü ile yeme içmeye kendinizi fazlası ile kaptırabilirsiniz. Dengeli beslenmeye dikkat edin. Bunun yanında maddi konulara fazlasıyla odaklı olabilir, paranızın değerini arttırmak isteyebilirsiniz.
🙏Sabah erken saatlerinde Ay Neptün sekstil. Dün gece gördüğünüz rüyayı hatırlayabilirsiniz. Özellikle mistik ve dini konulara ilginiz artabilir, bu konularda araştırma yapmak için içinizde istek duymanız mümkün.
✨Devamında Ay Plüton ile üçgen açı yapacak. Eğer bugün tamamlamak istediğiniz bir husus varsa bunu kafaya takacak ve sonuna kadar devam edeceksiniz. Karşınıza herhangi bir engelin çıkması sizi durdurmayacak.
🌑09:39-11:14 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay İkizler burcuna geçiyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir.
💫Öğleden sonra Güneş Satürn sekstilinin enerjileri etkili olacak. Herhangi bir konuda karar alırsanız disiplinli bir şekilde çalışacak ve bunu bitirmek için elinizden gelen çabayı ciddiyetle ortaya koyacaksınız. Konsantre olmanız gereken herhangi bir iş varsa bugünü tercih edebilirsiniz. Tatil gününde olsanız bile bitirmeniz gereken projelerin üzerinde çalışırsanız büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrepburcukadını #oğlak #kovaburcu #balıkburcu