25 Aralık Pazartesi

23

🌙Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
❤️Bugün Venüs Neptün ile üçgen açıda. Özellikle ikili ilişkilerde aranızda duygusal bağların sağlamlaştığı, romantik paylaşımların arttığı bir günde olacaksınız. Çevrenizdeki kişilere empatik yaklaştığınız için onların sorunlarını daha fazla anlayacak, yardım etme isteğinde olacaksınız. Sanatsal faaliyetlerde bulunanlar bu yaratıcı enerjileri eserlerinde kullanabilirler.
🎊Aynı zamanda Mars Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Hayattaki yaşam amacınızı gerçekleştirmek ve karmik konulardaki sınavlarınızı başarmanızı sağlayacak enerjilerle dolu olacaksınız. Yakınlarınızla kurduğunuz iletişimde daha rahat hissetmeniz söz konusu.
✨Öğleden sonra Ay Kiron sekstil. Sağlığınızla ilgili duyacağınız güzel haberler sizi sevindirebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koç #boğaburcu #i̇kizler #terazi #yayburcu #akrepburcukadını #oğlak #balıkburcu #kovaburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri