26 Aralık Salı Gökyüzü

24

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
❗️Sabah saatlerinde Ay, Merkür Mars Neptün karesi ile etkileşimde. Ruh hali olarak oldukça hassas hissedeceğiniz bir gündesiniz. Gökyüzündeki enerjiler kendinizi ifade ederken zorlanırcağınıza ve bir takım problemlerle karşılaşacağınıza işaret ediyor. Neptün’ün kafanızı bulanıklaştıran, karar vermekte zorluk çektiren enerjileri ile de baş etmekte zorluk çekebilirsiniz. Önemli bir konuda karar alacaksınız bu saatleri tercih etmemenizi tavsiye ederim.
🌑10:55-18:15 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçiyor. Aileniz ve çocuklarınızla ilgilenmek, onlarla vakit geçirmek hoşunuza gidecek.
✨Akşam ise Ay Satürn üçgen. Artık dengeye geldiğiniz, duygularınızı kontrol ettiğiniz saatlerdesiniz. Yaşadığınız problemlerin üstesinden gelebilecek güç ve cesareti kendinizde bulabilecek, tahammül edebilme gücünde olacaksınız. Size yakın bir aile büyüğünden destek görmeniz söz konusu olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #terazi #akrep #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri