Yükselen burcunuz Akrep ise!

50

1 Güçlü ve etkileyici bakışlar, derin derin çevresini inceleyen gözler dikkatinizi mutlaka çekecek! YÜKSELEN AKREP = SEZGİ diyebiliriz. Gelin Yükselen Akrepleri birlikte tanıyalım daha doğrusu iç dünyalarını deşifre edelim.
Bu insanlar bir akrep canlısının gizemli ve çarpıcı özelliklerini ruhlarında hissederler. Kuytu, karanlık yerlerde yaşayan, insanlara kendini göstermekten hoşlanmayan, kendine has bir dünyası olan ve dikkatle kendini korumak için çevresini gözetleyen Akrep! Ne demek istediğimi herhalde anladınız.
Yükselen Akrep kendini savunmak için duyularını yüzde yüz kapasitede kullanır. Bu insanı yalanlarınız ile kandırmanız, davranışlarınızla aldatmanız olasılığı yoktur, evet yoktur! Çünkü Yükselen Akrep sizi adeta sizden daha iyi tanır. Siz dereyi gördüğünüzde o dereyi çoktan geçmiş gidip binlerce kez geri dönmüş gibidir. Bu nedenle karşınıza aldığınız şahsı çok iyi tanıyın. Yükselen Akrep’in düşmanı olmayı asla istemezsiniz. Zira bu insanlarda oldukça güçlü bir kin tutma ve öç alma hissi hakim durumdadır. Kendisine yapılan kötülüğü asla unutmayan, çoğu zaman da bunun karşılığını vermek için gerekirse yıllarca bekleyen ve sonunda öcünü alarak rahatlayan bir ruh var karşınızda!