Yay Burcu Özellikleri

3911

YAY BURCU
23 Kasım – 21 Aralık

Yay burçları, adeta yerinde duramayan, bulunduğu ortama neşe katan, eğlenceli ortamların aranılan kişileridir. Gösterişli yapısı, rahat kişiliği, kendine güvenli duruşu bir Yay burcu kadını ya da erkeğinin diğer insanlar arasından ayırt edilmesini sağlar.

Daraltılmaya, sıkılmaya, geleneklerin bedenini ve ruhunu hapsetmesine izin vermez Yay burçları. Onlara göre kurallar yıkılmak için konur. 🙂 Yay’lar mümkünse her zaman içinden geldiği gibi davransın, özgürlük hissinin verdiği canlandırıcı, ferahlatıcı rüzgarı hep hissetsinler. Hele ki biri onları kısıtlasın ya da engellesin adeta oksijensiz kalmış gibi hissederler.

Yay burçları kadar içten ve art niyetsiz bir insan bulmak oldukça zordur. Bu nedenle açık sözlü oluşuna ve samimiyetine her zaman güvenin. Ayrıca onların hamurunda riya ya da yapmacıklığa rastlamanız mümkün değildir. Yay burcunun kalbinde ne varsa dilinde de o vardır. Heyecanı seven Yay burçlarına uygun bir spor varsa o da ekstrem sporlardır. Kalbinin hızlı hızlı atmasına, vücutlarının adrenalin ile dolmasına ihtiyaç duyarlar. Bedenen ve ruhen yüksek heyecan duymak Yay burçlarını yaşama bağlar ve tahmininizden daha fazla eğlendirir.

Heyecanı seven bir burç olarak şans oyunlarına düşkün oluşu kimseyi şaşırtmayacaktır. O parlak ışıklı dünya adeta Yay burçlarının gözlerini kamaştırır ve ruhunda önüne geçilmesi zor bir haz duygusu yaratır.

Eğer bir Yay erkeği ya da kadınına aşık olduysanız hem çok şanslı hem de çok dikkatli olmanızı belirtmekte fayda var. Şu bir gerçek ki; hayatınıza canlılık getirecek, neşesi ile aydınlandığınızı, hayalleri ile dünyanızı renklendirdiğini, maceraları ile zevklerinizin coştuğunu alabildiğine hissedeceksiniz. Peki neye dikkat etmeniz gerekecek? Baskı yok, engelleme yok, kısıtlama yok! 🙂

Hayallerinizi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Yanınıza bir Yay burcu alın ve sizinle her yola koyulsun. Zor durumdaysanız kollarını sonuna dek açsın, içiniz sıkıldıysa sizin içinizi adeta kanatlandırsın, üzerinizdeki kara bulutları dağıtsın.

Yay Burcu Kadını, Aşk ve İş Hayatı:
Bir Yay kadınından hoşlanıyorsanız onu nasıl kazanacağınızı size açıklamak istiyorum. Şifreler elinizdeyse problemi daha kolay çözebilirsiniz, tabii ki bu şifreleri doğru yerde kullanmanıza bağlı! Öncelikle ben kendime güvenen bir kadınım. Kişiliği zayıf erkekler ilgimi çekmez. Son derece cesur olduğumdan erkeklerle flört etmek, onlarla tanışmak, değişik maceralara atılmak benim için zor değildir. Devamını oku…

Yay Burcu Erkeği, Aşk ve İş Hayatı:
Nasıl bir erkekle birlikte olmak istiyorsunuz? Hedefleri, hayalleri, fikirleri  yüksek birini arıyorsanız işte karşınızda duruyor! Yay erkeği tam size göre olabilir. Ama biraz kendimi size tarif edeyim, bakın bakalım kimyamız tutuyor mu? Ben oldukça şakacı, neşeli bir insanım. Canlı bir karaktere ve esnek tavırlara sahibim. Bu durumun ilginizi hemen çekeceğinin farkındayım. Devamını oku…

Yay Burcu Anahtar Kelimeler:
şanslı olmak, bereketlilik, gelişim, seyahatler, idealist olmak, iyimserlik, yabancı kültürler, adalete önem vermek, canlı ve aktif olmak, deneyime açık olmak, esneklik, hazır cevaplılık.