Balık Burcu Özellikleri

4389

BALIK BURCU
20 Şubat – 20 Mart

Zodyağın son burcu, hayal gücünün geniş olmasıyla öne çıkan Balık burçlarıdır. Onların hülyalı dünyasına girdiğinizde, içinde kaybolabileceğinizi söyleyebiliriz. Rüyalarının da çok renkli olduğunu tahmin edebilirsiniz.

İnsanların çoğunda var olan yükselme hırsı, sanki Balık burçlarının yanına hiç uğramamış gibidir. Onların dünyasında bu tarz beklentiler yer almaz. Zenginliği de çok önemsedikleri söylenemez. Tabii ki rahat yaşamdan hoşlanır Balık burçları ama olmazsa olmazları bunlar değildir. Balık’ların düşler alemine açılan pencerelerini kapatmadığınız takdirde anlaşmanız kolay olacaktır.

Balık burçlarının da hayattan isteği, çoğu kişi gibi mutlu ve mesut yaşamaktır. Hangi iş alanında manen doyum elde edeceğine gelince; işte bu konuda kararsızlık yaşayabilirler. Bazen bir yöne, bazen diğer yöne gider ve ne yapacakları konusundaki belirsizlik en büyük engeli olabilir Balık burçlarının. Ruhu, hayal gücünü kullanabileceği işlerde rahat edecek ve başarıya ulaşacaktır. İyi bir tiyatro sanatçısı, müzisyen, yazar, ressam olarak karşınıza çıkan Balık’lara lütfen dikkat edin; sizi hayrete düşürecek kadar yetenekli olduklarını göreceksiniz. Beş duyularını kullanarak adeta sanat şaheserleri yaratabilirler.

İnsanlarla ilişkilerinde ılımlı ve uyumlu bir yapı sergilerler. Kimi zaman çok sakin, kimi zaman da dalgalı denizlerde yüzmeyi ister Balık burçları. Kendi kurdukları hayal dünyasında yaşamak onlara keyif verir. Dışarıdan kırılgan göründüklerini zannedebilirsiniz. Ancak o kırılgan görüntünün altında güçlü bir kişilikleri vardır. Balık burçlarının şefkatli ve merhametli yapıları sevdiklerini adeta sarıp sarmalar.

Balık burçlarından bahsediyorsak hislerini es geçmek olmaz. Çok güçlü hisleri vardır zira medyumlar ya da falcıların genellikle Balık burcuna mensup olduklarını görebilirsiniz. Aşk hayatlarında romantizmi doruklarında yaşamayı severler. Eğer Balık burcu bir partneriniz varsa mum ışığında bir yemek ve onun kalbine dokunacak sevgi sözcükleri onu kesinlikle mutlu edecektir. 🙂

Balık Burcu Kadını, Aşk ve İş Hayatı:
Hepiniz benim peşimdesiniz biliyorum! Gerçekten ben ve tüm Balık kadınları erkekler için bulunmadık bir hint kumaşı olabiliriz! Hülyalı bakışlarım, kadifemsi ses tonum, yumuşak hareketlerimin büyüsüne kapılmış olmalısınız bile. Gelin size ruhumu biraz açayım, beraberce kalbimin denizlerinde biraz yüzelim… Devamını oku…

Balık Burcu Erkeği, Aşk ve İş Hayatı:
Burcumu mu sordunuz? Neden sorduğunuzu biliyorum, deminden beri benden etkilendiğinizi hissediyorum. Söyleyeyim Balık! Şimdi de için için Balık erkeklerinin nasıl olduklarını merak ediyorsunuz, zahmet etmeyin ben size kendimi anlatayım. Neptün gezegeninin etkisi altındayım. Oldukça güçlü bir zekaya ve kuvvetli önsezilere sahibim. Eğer bir işe sıkı sıkı sarılırsam sonunda başarılı olmam, şan ve şöhret basamaklarının en üstüne çıkmam hiç de zor değildir. Devamını oku…

Balık Burcu Anahtar Kelimeler:
hayal gücü, zarafet, sezgiler, unutkanlık, spiritüel alan, sonsuzluk arayışı, fedakarlık, telepatik güçler, disiplini sevmemek, resim, bağımlı olmak, romantiklik, sempatiklik, çabuk değişen fikirler.