URANÜS BOĞA BURCUNDA, BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ..

32973

URANÜS BOĞA BURCUNDA
BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ – 3
ÖZ BURCUNUZ İLE BİRLİKTE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUMALISINIZ..
15 Mayıs 2018 – 26 Nisan 2026 URANÜS BOĞA DÖNGÜSÜNÜ HEP BERABER YAŞAYACAĞIZ..

Önümüzdeki 7 sene yaşayacağımız olaylar Uranüs’ün doğum haritanızın da ki konumuna göre olumlu ya da olumsuz olarak etkileyecektir.
KOÇLAR: Para, para, para. Bugüne kadar hiçbir şekilde para kazanma arzusu içersinde değilseniz bu saatten sonra artık ”nasıl para kazanabilirim”? sorularını kendi kendinize soruyor olacaksınız. İçinizde var olan potansiyelinizi keşfetmek ve bunlara değer katmak bu süreç zarfında sizin en önemli amacınız olacak. Mercek altına alacağınız iş her ne ise o konuda kariyer yapabilir, yeni bir iş alanına doğru yelken açabilirsiniz. Tabi bu yedi senelik süre zarfı içersinde gerçekleşecek bir olay. İç dünyanızda meydana gelecek değişim, bilinmeze karşı olan merak ise bir diğer gündem maddesi. Kendinize olan güveniniz yükseldiğini hissetmek ve ayaklarınızın üzerine daha sağlam durmak gücünüze güç katacak. Aniden ev almak, taşınmak yada tadilat, tamirat işleri ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aile hayatınız yeni bir aile üyesi ile birlikte renklenebilir, sürprizlere açık olunmalı:)
BOĞALAR: Özgürlük ihtiyacınızın doruk noktasına ulaşacağı yedi senelik bir dönem. Sınırları oldukça zorlayacaksınız. Sorumluluk alma konusunda kendinizi geri planda tutmak isteyebilir, her şeyden uzaklaşarak farklı alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Evliyseniz ilişkiler hareketlenecek ve şekli değişecektir. Sizi zorlayan bir beraberlik yaşıyorsanız noktayı koyabilir, bugüne kadar bunu neden yapmadığınızı kendi kendinize sorabilirsiniz. Yakın çevre, akrabalar, kısa seyahatler, gruplar ve sosyal çevrenizin hareketlenmesi bu süreç içersinde olacaktır. Eğitim hayatında olanlar Jüpiter’in yardım elini hissederek başarıya her zamankinden daha kolay ulaşacaklar. Ayrıca sosyalliğiniz artması ile birlikte gece hayatının aranan isimleri arasına girebilirsiniz. Ebeveynlerinizin size olan ihtiyacı günden güne artarken onlara elinizden gelenin en iyisini yapma arzusu sizi oldukça yorabilir. Kendinize vakit ayırmalı ve sağlığınıza önem vermelisiniz.
İKİZLER: Uranüs sizi gizemli konuları araştırmaya yöneltebilir. Okült konularla meşgul olma vakti geldi. İçinize yönelmek ve kendinizle yüzleşmek isteyeceğiniz bir süreç. Korkularınız ve eksiklerinizle yüzleşmek belki hoşunuza gitmeyecek. İlerleyen dönemde emin olun hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.Ruhsal sağlığınıza ise bir diğer özen göstermeniz gereken bir nokta.Gerekirse dışarıdan bir yardım almanızı tavsiye ederim. Platonik aşklar, gizli ilişkiler bu transitte imtihanınız olabilir. Kariyerde fırsatları yakalamanız, sürpriz gelişmeler, ani terfilere hazır olun .Maddi anlamda bütçenizi artırmanız mümkün. Bekarsınız yuva kurabilir, evliyseniz ailenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkule yatırım yapabilir. Yeni bir ev almak yada ev de tamirat, tadilat yapmak isteyebilirsiniz.
YENGEÇ: Hayatınızda yepyeni bir sayfanın açıldığını bilmelisiniz. Aniden yaşamınıza giren farklı insanlar size oldukça ilginç gelecek. Anlattıkları konular, paylaşımlar her şey ama her şey bugüne kadar hiç ilginizi çekmeyen şeyler olabilir. Ama artık uyandınız!! Ve sosyal hayat içersindesiniz! Daha popüler olmak İsteyeceksiniz. Evren bunu sana veriyor. Tut ve yakala! Yurtdışına yapılan yolculuklar bu dönem oldukça gündeminizde olacak. Akademik eğitim için beklediğiniz cevap sizi heyecanlandırabilir. Her ne için gidiyorsanız farklı kültürlerin esintileri size çok iyi gelecek. Ancak bu kadar değişik duyguları tatmanız, uykuda olan diğer yarınızı harekete geçirebilir. Ve aslında sizi hak etmeyen insanları fark ederek bir çok kişiyi elemek isteyebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha dinamik ve heyecanlı hissedeceğiniz bir süreç. Parasal anlamda da oldukça temkinli olmamız gerektiğini söylemeliyim. Gereksiz harcamalardan kaçınmalı, kendinize güvenmiyorsanız hiçbir kağıdın altına imza atmamalısınız!
ASLAN: Kariyer hayatınızda ani değişikliklerin gündemde olacağı bir süreç! Yapmış olduğunuz işin artık size keyif vermediğini ya da uygun olmadığını düşüneceksiniz. Aslında uzun zamandır kafanızı kurcalayan bu mevzuda artık daha cesur adımlar atacaksınız. Ancak aile hayatınıza, eşinize, ebeveynlerinize her zamankinden daha fazla ilgi göstermeye çalışmalısınız. Bugüne kadar beklediğiniz fırsatların peşi sıra karşınıza çıkması sizi şaşırtabilir! Çok uyanık olun! Ve her türlü olasılığı değerlendirin. Gayrimenkul almak isteyenler ya da elinizdeki mülkü satarak farklı bir ülkeye yerleşmek isteyenler Uranüs’ün etkisinde olduğunu bilmeliler. Spritüel konulara merakınız artırabilir. İçsel yapacağınız yolculuk size kendinizi daha iyi tanıma fırsatı bulduracak. Hatalarınızı keşfetmek, bunlarla yüzleşmek ve üstesinden gelmek fırsatını yakalayacaksınız.
BAŞAK: Hayatınızda büyük değişimler yapmak, radikal kararlar vermek durumundasınız! Kiminiz ani bir şekilde yurtdışına yerleşirken, bir kısmınız eğitim için okumaya gidebilir. Yada iş için mecburi seyahatler yapabilir. Yaşama bakış açınızı tamamen değiştirecek etkiler mevcut. Bu değişim belki de içinde bulunduğunuz sosyal çevrenin değişmesi ile de alakalı olabilir. Eşinizle aranızda ki bağların daha kuvvetlendiğini bu süreçte bekarsanız uzun soluklu bir beraberlik yaşayabilir ya da evlenebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza ortaklaşa iş yapmak üzere bir takım fırsatlar çıkabilir. Kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz. Bu zaman zarfında sağlığınızı ihmal etmemeli, gereken tetkikleri yaptırmalısınız.
TERAZİ: Sahip olduğunuz maddi değerleri arttırmaya yönelik yapacağınız yatırımlarda çok dikkati olmalısınız! Eğer geçmişte yapmış olduğunuz akılsızca harcamalar varsa şayet, bu dönemde karşınıza can sıkıcı bir şekilde yığılabilir. Miras, alacak, verecek, borç, vergi, stopaj yani para ile ilgili her türlü konuda sürpriz gelişmelere hazır olun. Kariyerde beklenmedik terfiler, iş değişiklikleri uzun soluklu dönemde mümkün. Geleceğe yatırım yapmak için ev, alım, satım yada değişikliği yada tadilat bu uzun zaman diliminde gündem maddesi. Bekararsanız aşk hayatınızda istikrarsızlıklar görülebilir. Ebeveynler ise çocuklarıyla ilişkilerini sağlam tutmakta zorlanabilirler.
AKREP: İkili ilişkilerin, ortaklıkların masaya yatırıldığı uzun bir süreç! Artık hiç bir şey gizli kalmayacak! Gerçekleri görme vakti. Altı sağlam olan beraberlikler bu etkilerden daha az sarsılırken, bitme noktasına gelmiş ilişkiler de bu enerjiyle beraber kopacak. Sağlığınız konusunda temkini elden bırakmamanızda fayda var. Yeni insanlar ile tanışmak, farklı çevrelerde bulunmak sizi mutlu edecek. Bu sayede bir çok kapının açılması kaçınılmaz olacak. Çocuklarınızın başarıları ile gurur duymak ve o onların geleceğini inşa etmek en temel ihtiyacınız gibi görünüyor. Hadi o zaman Uranüs’ün sürprizlerini onlara doğru yönlendirin!
YAY: İş hayatınızda meydana gelecek ani değişimlere hazır olun. Bireysel anlamda yapmak istediğiniz yeni atılımlar söz konusu. Değişik işler, içinde teknolojinin yer aldığı projelerin başkahramanı olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta sağlınız. Beslenmenize dikkat etmeli, abur cubur dan uzak durmalısınız! Bu süreç zarfında eğer çok çalışırsanız ciddi bir birikim yapabilirsiniz. İleriye yönelik yatırım yapmanız mümkün. Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkacaksınız. Yakın çevre ve akrabalarınızla uzaklaşmanız, gereksiz tartışmalar içinde bulunmanız mümkün. Eğitim hayatının yaratmış olduğu baskı ve stres sizi yorabilir. Kendinizi rahatlatmak için spora yönelebilir, bu sayede enerjinizi dengeleyebilirsiniz.
OĞLAK: Kalbinize yıldırım gibi düşen aşklar sizi oldukça heyecanlandırabilir! Ancak kendinizi karşı tarafa hemen kaptırmamalısınız. Uranüs’ün ani başlayan aşkları aynı hızla sona erebilir. Macera Çocuk sahibi olmak istemeyenler sürprizlere açık olmalılar! Hamile anne adayları ise bol bol dinlenerek bu dönemi geçirmeliler. Hobilerinizi keşfederek boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Spor ise bir diğer enerjinizi atma yolu. Bu sayede yoğun iş temposundan uzaklaşarak streste atmış olursunuz. Sosyal hayatınız ise oldukça hareketli olacak. Bu uzun soluklu süreç zarfında ortaklaşa yapılan işlerden kazanç sağlamanız mümkün. Kendinizi geliştirmek için katılacağınız seminer size oldukça fayda sağlayabilir. Tanışacağınız insanlar size farklı kapılar açabilir.
KOVA: Kökten değişikliklere hazır olun! Oldukça radikal kararlar alma zamanı. Bekar olanlar evden ayrılma kararları ile ebeveynlerini şok edebilirler. Bir kısmınız uzun zamandır istediğiniz eve kavuşabilirsiniz. Semt değiştirmek, şehir dışına taşınmak hatta ülke değiştirmek bile isteyebilirsiniz. Tabi bunlar 2026 senesine kadar olan uzun dönemi kapsıyor. Unutmamak gerek! Aniden yaşayacağınız deneyimler iç dünyanıza da yansıyacak. Bilincinizde meydana gelecek uyanışlar sizi farklı boyutlara taşıyacak. Hayatta bambaşka gözlerle bakacaksınız. Bu dönemde dikkat etmemiz gereken en önemli şey sağlığımız olacaktır. Aile içi yaşanan gerginlikler sizi oldukça yorabilir. Maddi anlamda rahatlama söz konusu.
BALIK: Kendinizi oldukça enerjik hissedeceğiniz bir dönem. Sıra dışı, tuhaf ve egzantrik bir enerji sizin üstünüzü tülden bir perde gibi sarabilir. Hayatınızda bu dönem iş yada tatil amaçlı seyahatler daha fazla olacak. Yakın çevre, akrabalar, kardeşlerle geçirilen zaman oldukça keyifli olacak. Ancak sakarlıktan dolayı kazalara dikkat etmelisiniz. Zihninizin çok aktif olması mümkün, gereksiz düşünceler, akıl oyunları sizi aşağı çekebilir. Mümkün olduğu kadar sizi rahatsız eden ortamlardan uzak durmalısınız. Sağlığınız ise dikkat etmeniz gereken diğer bir konu. Rutin kontrollerimizi yaparak önceden tedbir almalısınız. Bu süreçte değişik gruplar, farklı insanlar daha fazla hayatınıza girecek. Geleceğinize dair umulmadık fırsatları bu kişiler vasıtasıyla yakalamanız mümkün.
”Sürprizler güzeldir ancak tatsız olmazsa”

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

linked-in: Astrolog Jale Muratoğlu

 

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.