Pazartesi! Ay Uranüs Kare

110

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Kiron üçgen. Yakınınızdaki insanları şifalandırmanız söz konusu olabilir. Özellikle sanatçılar için gökyüzünde ilham verici enerjiler var.
💥Sonrasında Ay Uranüs kare. Lütfen hazır haftanın ilk gününe başlamışken pozitif enerjilerinizi bozmamaya çalışın. Ne kadar zor olsa da kendinizi frenlemeye ve sizi ilgilendirmeyen konulara karışmamaya önem verin. İçinizden dolup taşan isyan dalgası ve değişiklik ihtiyacı gelip geçici bir enerjidir. Duygusal bir üzüntü ile baş etmek durumunda kalabilirsiniz.
🔥Gün boyu Satürn Ay Düğümleri ile kare. Başarmak istediğiniz şeyleri engelleyen durumlarla karşılaşmanız moralinizi bozabilir. Projeleriniz üzerinde yoğunlaşarak aktif bir şekilde çalışmaya devam edin. Sizden yaşça büyük veya makam olarak yüksek kişilerle problem yaşayabilirsiniz.
⚡️Gece ise Ay Güneş ile üçgen açıda. Ruhsal olan anlamda dingin ve huzurlu hissedeceginiz için akşam için program yapmak size iyi gelecek. Sevgilinizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız bir grup aktivitesi üzerinizdeki negatif enerjileri atmanıza imkan tanıyacak.
🙏Gününüz güzel geçsin!