8 Sene Sürecek Chiron’un Burçlara Göre Etkisi

14640

İLK YÜKSELEN BURCUNUZU, ARDINDAN ÖZ BURCUNUZU OKUYUNUZ!

 

YÜKSELEN KOÇ: 18 Şubat 2019’da birinci evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet ani, şok ederek gelişen olaylarla her biriniz uyandınız. Artık hiçbir şey aynısı gibi olmayacak. Bu zaman diliminde kişisel anlamda doğru kararlar alarak hayatınızı düzene soktuysanız şayet ne mutlu size. Gerçekten uğraşıp, emek vererek, didinerek yaptıklarınızın görünür olması kaçınılmaz olacak. Kendinizi daha rahat ortaya koyacaksınız. Güzelleşmek uğruna fiziksel değişimlere açık bir süreç. Riskli atılımlarda bulunmamanız dileğiyle.

YÜKSELEN BOĞA: 18 Şubat 2019’da 12. evinize geçecek olan chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet ani, şok ederek gelişen olaylarla yüzleşmek zorunda kaldınız. Kontrolünüzün dışında gerçekleşen hadiseler sizi artık ruhaniyete doğru itecek. Bilinç altınızda sürekli konuşan iç sesiniz sizi kimi zaman zorlayabilir. Nefes terapileri, yoga, meditatif çalışmalar bu süreçte size yardımcı olabilecek etkenler arasında. Kendinize gereken değeri vermeye başlayarak, affedici duyguları harekete geçirerek şakalanmaya başlamalısınız. Hırslarınızın sizi eli geçirmesine izin vermeyin. İnatçılığınızı ve sabit fikirliiğinizi bir kenara bırakmanız dileğiyle.

YÜKSELEN İKİZLER: 18 Şubat 2019’da 11. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet birçok değişik gruplar içinde yer almış olmalısınız. Ani, şok ederek gelişen olaylarla her biriniz uyandınız. Sizinle aynı misyona sahip kişilerin içinde yer alabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor olacak. Yenilen arkadaş çevresinde miladı dolmuş beraberliklerde bu noktadan sonra yol ayrımına girebilir. Dengeli olmayı başarabilirseniz geleceğe ait güzellikleri hayatınıza katabilirsiniz. İstikrarlı olmanız dileğiyle.

YÜKSELEN YENGEÇ: 18 Şubat 2019’da 10. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet toplum önündeki duruşunuz şu anda oldukça farklı olmalı. Kariyerde değişen iş koşulları ile mücadele ettiniz Aileden kopanlar, ülkesinden ayrılmak zorunda kalanlar oldu. Ani, şok ederek gelişen olaylarla her biriniz farklı uyanışlar yaşadınız. Bu süreçte mesleki anlamda daha istikrarlı bir yol izleyebilirsiniz. Çok çalışıp emek verdiyseniz geri dönüşlerin sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz. Kuruntu ve endişelerinizi bırakmanız dileğiyle.

YÜKSELEN ASLAN: 18 Şubat 2019’da 9. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet hayata bakış açınızı değiştirecek birçok olay yaşamış olmalısınız.   Ani, şok ederek gelişen olaylar, sürpriz gelişmeler sizi değişik kültürlerin içinde, yer almanıza neden oldu. Eğitim hayatında tutarsızlıklar, zorlayıcı koşullarla mücadele etmek durumunda kaldınız. Artık hayatınızı eskisi gibi algılamıyorsunuz. Değişen şartları kendinize empoze etme zamanı geldi. Belki yurtdışında yaşamaya başlayabilir, yabancı bir şirkette çalışabilir ya da basın yayın ile alakalı işlerde görev alabilirsiniz. Egonuza yenik düşmemeniz dileğiyle.

YÜKSELEN BAŞAK: 18 Şubat 2019’da 8. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek miras, alacak verecek, nafaka banka kredisi, ortak ya da eşin parası ile alakalı ani, şok ederek gelişen olaylarla her biriniz farklı konularda deneyim yaşadınız. Artık yaralarınız sarma vakti geldi. Bu süreçte eğer ilişkileri stabil tutarak, yıpratıcı olaylar yaşamadıysanız artık daha rahat bir süreç sizi bekliyor olacak. Öğrenmiş olduğunuz spritüal konulardaki bilgileri artık daha farklı topluluklara yayabilirsiniz. Cinsel hayatınızdaki problemlerin iyileşme yoluna gireceği bir dönem. Eleştirel ve irdeleyen tarafınızı törpülemeniz dileğiyle.

YÜKSELEN TERAZİ: 18 Şubat 2019’da 7. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet evlilik ve ortaklıklarla alakalı ani, şok ederek gelişen olaylarla her biriniz farklı bir enerji altında kaldınız. Adliyelerde geçen süreçler, karar verilemeyen ve uzayan davaların artık sonuçlanmış olmalı. Bu süreçte sizi istikrarsız hareketleri ile rahatsız eden eş ya da ortağa rest çekebilirsiniz. Artık uyandınız, gözünüz açıldı hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu bilinçle hareket ederseniz hayatınıza güzel insanları girmemesi için bir sebep kalmayacaktır. Denge ve kararlılıkla hareket etmeniz ümidi ile…

YÜKSELEN AKREP: 18 Şubat 2019’da 6. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapmak üzere. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet, ev hanımlığından, iş kadınlığına geçerek, uzun ve yorucu çalışmalar yaptınız. Günlük hayatta gelişen sürpriz bir o kadar da heyecan verici olaylarla karşılaşarak her biriniz ayrı ayrı konularda deneyimler yaşadınız. Hayatınıza dair kattığınız tüm değerlerin karşılığını almaya hazır olun. Kazancınızın artması, ailedeki huzur ve güvenin sağlanması eskisinden daha kolay olacak. Tabi çok emek vererek bu noktaya gelmek için çabaladıysanız… Daha bilinçli beslenerek ve sağlığınıza gereken önemi vererek hareket etme içgüdüsünde olacaksınız. Ofis içinde yaşadığınız tecrübelerden fayda sağladınız. İlişkileriniz daha az zorlayıcı, destek verici olacak. Derinlerde kaybolmadan kendinizi daha fazla göstererek ilerlemeniz dileğiyle.

YÜKSELEN YAY: 18 Şubat 2019’da 5. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet sizi olgunlaştıracak ancak bir o kadar da sarsacak aşk maceralarına imza atmış olduğunuzu görebiliriz. Tutarsız, heyecan verici ilişkilerden aldığınız dersler aşka yaklaşımınızı değiştirdi. Sosyal çevrenizde ve eğlence hayatınızda ani, şok ederek gelişen olaylarla her biriniz farklı şekillerde uyandınız. Bundan sonra beraberliklerde ne aradığınızı bilerek hareket edeceksiniz. Gelgeç gönül maceralarına artık son! Hayatınıza uzun zamandan beri katmak istediğiniz sporu artık yapmanız mümkün olacak. Heveslerinizin yarım bırakarak kaybolmaması ve istikrarlı hareket etmeniz dileğiyle.

YÜKSELEN OĞLAK: 18 Şubat 2019’da 4. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet aile içinde yaşadığınız ani, şok edici olaylar hayata bakış açınızı oldukça değiştirdi. Ebeveynleriniz kaynaklı ya da aile üyeleri ile alakalı olabilir. Kiminiz ev taşımak zorunda da kalmış olabilir. Komşulardan ayrılmak başka kişilerle kaynaşmak durumları ile yüzleştiniz ve bu süreç boyunca yuvanın ne kadar önemli olduğunu anladınız. Birbirinize bağlılığın vermiş olduğu güven ve huzurun artık daha fazla bilincindesiniz. Yapmış olduğunuz özverilerin bilincin de olan ailenizden, gelecek olan mutluluklara hazır olun. Tabi gerçekten duyarsız kalmayarak hareket ettiyseniz. İstikrarlı ve güven verici tavrınızın yanında duygularınızı da hayatınıza katmanız dileğiyle.

YÜKSELEN KOVA: 18 Şubat 2019’da 3. evinize geçecek olan Chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet kendinizi eğitim hayatının içinde mücadele ederken hatırlıyor olabilirsiniz. Yakın çevre, akraba, kardeşlerden ani, şok ederek ayrılmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Komşulardan kaynaklanan problemler ya da güzellikler, kısa yapılan seyahatlerden oldukça heyecan verici tanışmalar da yaşamış olmanız mümkün. Eğer geçmiş dönemlerde ödün vererek çalıştıysanız, sahip olduğunuz her türlü bilgiyi başkaları ile paylaşmaya hazır olun. Yakın çevre ile ilişkilerinizi koparmadan bu döneme girdiyseniz onlardan destek göreceğinizi bilmelisiniz. Kendinizi daha anlaşılabilen bir birey olarak anlatabilmeniz dileğiyle…

YÜKSELEN BALIK: 18 Şubat 2019’da 2. evinize geçecek olan chiron, 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile tetiklenen noktasına kavuşum yapacak. Yaklaşık 8 sene öncesine gidersek şayet, kazançlarınızı artırmaya yönelik yapmış olduğunuz yatırımlarla dolu bir geçmiş görürüz. Ani, şok ederek gelişen olaylar haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz olarak hayatınıza yansıdı. Bu zaman diliminde para ile alakalı yaşadığınız olaylar sizi iyice tecrübe sahibi yaptı. Artık kendi değerinizi bilerek hareket etmeniz mümkün. Aynı hataları yapmadan ilerlemeniz sizi finansal anlamda alternatif yollardan kazanç sağlamanıza neden olacak. Özgüveninizi yükseltecek deneyimler yaşadıysanız artık karşınızda kimse duramaz. Duygularınızdan çok aklınız ile hareket etmeniz dileğiyle.

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun,
Astrolog Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.