Akrep Burcu Özellikleri

4358

AKREP BURCU
24 Ekim – 22 Kasım

Yönetici gezegeni Plüton’un da etkisiyle zodyağın en dayanıklı, bükülmez ve sağlam karakterli burcudur Akrep’ler. Hayatın zorlukları karşısında kolay kolay pes etmezler, dayanıklı dururlar ve ulaşmak istedikleri hedefe yüksek konsantrasyon ve azim ile ulaşmakta başarı gösterirler.

Akrep burçları, bakışları ile karşısındakinin adeta tüm sırlarını çözecek bir yeteneğe sahiptir. Arkanız dönük olsa bile bir Akrep burcu yaydığı enerjiyle kendisini hemen hissettirebilir. Yüksek manyetik alanları vardır. Onların çekimine karşı koymakta zorlanabilirsiniz. 🙂

Adeta kapalı bir kutuya benzer Akrep burçları. Şayet onların gizemli yönlerini, ruhunun derinliklerini öğrenmeyi hedefliyorsanız bunun için efor sarf etmeniz gerekecektir. Bilin ki bir Akrep sizin en değerli dostunuz olabilir. Belki de bir dost için en önemli olan vasıflardan biri Akrep’lerin size sadık kalmasıdır. Kendisine verilen sırları açığa çıkarmaz ve ağızlarını bıçak açmaz. Bu konuda Akrep burçlarına tam anlamıyla güvenebilirsiniz.

Sezgi denildi mi akla Akrep burçları gelir. Derin bakışlarının altında, karşısındaki insanları detaylı analiz edecek bir önsezinin var olduğunu her zaman hesaba katmak gerek. Hayatta alacağı kararlar konusunda sezgilerine güvenir Akrep burçları. Ancak kuşkuculuğundan bahsetmezsek olmaz. Kuşkucu yapısı Akrep’lerin sağlam adımlar atmasını sağlar hayatta.

Eğer karşınızda bir Akrep varsa onun oldukça akıllı ve analitik zekaya sahip olduğunu bilmeniz gerekir. Akrep burçlarının içinde büyük bir araştırma, bilinmeyeni öğrenme tutkusu bulunmaktadır. Çok iyi bir cerrah, bir arkeolog, bir dedektif ve belki de üstün sezgileri ile bir medyum olarak karşınıza çıkabilirler.

Akrep burçları kendisine yapılan bir iyiliği asla unutmaz, yapılan kötülüğü asla unutmadıkları gibi. Eğer gün gelir geçmişte yaptığınız hataları bir bir size sayarlarsa sakın şaşırmayın Akrep’lere. 🙂 Öte yandan gerçekten kendinizi sevdirirseniz, Akrep burcu erkek ya da kadınının sizi canı gibi koruyacağına ve sahipleneceğine inanabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını, Aşk ve İş Hayatı:
Size kendimi anlatmam ne kadar zor bir bilseniz! Ben adeta ketumluğun simgesiyim, hem kendimin hem sizin sırlarınızı ölesiye saklayan derin bir kuyu, kilidi asla kırılamayan bir günlüğüm ama bu seferlik bu duruşumdan bir kez ödün vermeye karar verdim. Sadece size bir Akrep kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu açıklamak ve belki kendimi biraz temize çıkarmak, belki de gerçekleri tüm açıklığıyla bir kez de olsa ortaya dökmek için. Devamını oku…

Akrep Burcu Erkeği, Aşk ve İş Hayatı:
Bugüne kadar bir Akrep erkeği ile yakınlaşma fırsatı buldunuz mu acaba? Merak ettim. Bilmiyor musunuz? Evet astroloji ilgi alanınıza girmiyorsa tabi ki tanıştığınız kişilerin burcunu da önemsememeniz gayet normal. Ama öncelikle şunu belirteyim ki, bir Akrep erkeği ile beraber  olduysanız, muhtemelen bu kişinin hayatınıza giren çok özel bir insan olduğunu, bir daha da onun gibi bir erkek bulamayacağınızı düşünmüş olmalısınız. Kendim hakkında böyle güzel sözler duymak harika! Çok gururlandım doğrusu. Ama size kendimle ilgili biraz daha detay vermek istiyorum. Bunları iyi dinleyin, çünkü size sırlarını açacak bir Akrep erkeği bulamayacaksınız! Devamını oku…

Akrep Burcu Anahtar Kelimeler:
gizemli konular, kıskançlık, araştırma geliştirme, şüphecilik, miras konuları, kriz çözme yeteneği, metafizik ve okültizm, libido, sırdaşlık, hızlı konsantre olmak, yalanı yakalamak.