9 Kasım, Bugün Gökyüzü

31

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün içinizden gelen önlenmesi güç bir dürtü ile yeme içmeye kendinizi fazlası ile kaptırabilirsiniz. Dengeli beslenmeye dikkat edin. Bunun yanında maddi konulara fazlasıyla odaklı olabilir, paranızın değerini arttırmak isteyebilirsiniz. Ay Boğa’da iken kişi hayattan zevk almaktan, güzelliklerden de çok hoşlandığı için sevdiklerinize hediyeler alarak onları sevindirmek hoşunuza gidecektir.
💫Sabah saatlerinde Ay Plüton üçgen. Güne son derece enerjik ve motivasyonu yüksek olarak başlayacaksınız. Bu nedenle bitirmek istediğiniz bir proje varsa o konuda yoğunlaşabilirsiniz.
✨Öğlen Ay Jüpiter sekstil. Çevrenizdeki insanlara karşı daha iyimser ve toleranslı olacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yardıma muhtaç olan kişilere el uzatmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız başarılı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz.
🌑15:00-16:36 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay İkizler burcuna geçiyor. Mail, telefon trafiğiniz hızla artabilir. İşyerinizde toplantıdan toplantıya koşmak durumunda kalabilirsiniz. Yazı yazacaksanız bu saatleri tercih edin derim.
❗️Gün boyu Merkür Güneş Uranüs dizilimi söz konusu. Ani ve beklenmedik olaylar sarsıcı nitelikte olabilir. Kadersel olarak başınıza gelecek olayları engelleyemeyeceğinizi fark etmek ve bunun için farkındalıklı bir bakış açısı geliştirmek son derece önemli. Kişilerden beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın, yoksa umduğunuz dağlara kârlar yağabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu