8 Kasım, Bugün Gökyüzü

32

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün.
💫Sabah saatlerinde Ay /Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda. Başınıza gelen karmik olaylar ders alma niteliğinde olabilir. Bu nedenle beklenmedik bir olayla karşılaşırsınız bunu neden yaşadığınızı sorgulamanızı tavsiye ederim.
💥Öğle saatlerinde Ay Merkür karşıt. İş yerinde astlarınızla ilgili yapacağınız toplantılarda fikir çatışmaları yaşayabilir ve kendinizi düzgün bir şekilde ifade etmekte zorlanabilirsiniz.
❗️14:02 itibariyle Boğa burcunda Ay tutulmasının doruk noktasında olacağız. Herbirimiz hayatlarının belli noktalarında bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayacağız. Bu değişimler ani olarak gerçekleşebilir, çünkü Ay Uranüs ile kavuşumda. Etki süresi 6 ay kadar olacak. Yengeç, Balık, Oğlak, Başak şanslı, Aslan, Boğa, Kova, ani değişimlere hazır olun, Yay, Terazi ılıman, Koç, İkizler yine beklenmedik yenilikler yaşayacak.
💥Öğleden sonra Ay Uranüs karşıt. Ani ve süpriz olarak gerçekleşecek haberlere hazırlıklı olun. Sizi negatif yönde etkileyecek modunuzu düşürecek bir olayla karşılaşmanız da söz konusu olabilir.
🔥Akşam Ay Satürn ile kare açıda. Aile büyüklerinizden birinin sizinle yaptığı konuşmalar tartışmaya dönebilir. Farkında olmadan olayları büyütebilir ve içinden çıkılamaz hale getirebilirsiniz.
❤️‍🔥Gece Ay Venüs ile karşıt açı yaparken Güneş Merkür ile kavuşum yapacak. Sevgilinizle aranızdaki problemleri konuşmaya kalkmayın, Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir, alınganlık yapabilirsiniz. Bu enerjiler rahatına düşkünlük verebilir. Karar alırken mantığınızla hareket etmek zorlaşabilir.
💫Gece daha geç saatlerde Ay Neptün sekstil. Meditasyon yaparak, dua ederek rahatlama zamanı.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu