7 Mart Salı Gökyüzü

80

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
✨Öğleye kadar Ay Uranüs üçgen. Bugün rutininizi kırmak ve işinizde bazı yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Belki de çalışma odanızı yenilemek ve eskileri yeni mobilyalarla değiştirmek, ortamınızı farklılaştırmak hoşunuza gidebilir. Beklenmedik bir anda önemli bir haber gelmesine hazırlıklı olun.
🌕15:40 itibariyle Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay hissettiğimiz eksikliklerin daha çok farkına varıp bunları düzeltmemiz yönünde bizi tetikleyecek. Fazla mükemmeliyetçi, eleştirel olmaktan kaçınmalı, detayda boğulmak yerine işin özüne inmeye çalışmalıyız.
✨Bugün Satürn Balık burcuna geçiyor. Hepimiz için yaklaşık 3 senelik yeni bir dönem başlıyor. Herkesin haritasına göre farklı alanlarda ve konularda test edileceği, sorumluluklar alacağı, zorlanacağı, üstesinden gelmeye çalıştığı olaylarla karşılaşacağı bir süreç bu. Başarmak istediğiniz şeyleri net olarak belirleyip üstüne gitmenin tam zamanı. Unutmayın Satürn duygusal davranan, ağırdan alanları cezalandırır. Üstünüze düşen görevlerinizi eksiksiz yapanları da ödüllendirir.
💥Akşam saatlerinde Ay Mars kare. Patlamaya hazır bir bomba gibi olabilir, size söylenen küçük bir sözle öfkenize hakim olamayarak kavga çıkarabilirsiniz. Üzülmeye değmeyen konularla vakit kaybetmemeye çalışın. Kesici aletlerle yaralanmamaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu