7 Kasım, Bugün Gökyüzü

20

🌑Güne Ay boşlukta iken başlayabilirsiniz. Saat 8:14’e kadar önemli bir konuda karar verecekseniz dikkatli olun. İsabetli karar alamayabilirsiniz.
🌜Ay 8:14 itibariyle Boğa burcuna geçecek. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
❗️Bugün Merkür GAD kavuşumu etkili. Farkında olmadan sarf ettiğiniz kelimeler karşınızdaki kişileri yaralayabilir. Karmik olarak başınız gelen bazı olaylara gereken tepkiyi vermekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle boğaz dokuz bölümdür sözünü size hatırlatmak isterim. Ölçüp biçerek konuşmakta fayda var.
❤️‍🔥Ayrıca gün boyu Venüs Satürn ile kare açıda. Bugün özellikle Venüs’ün temsil ettiği konularda (ilişkiler, para, güzellik, estetik, kişisel bakım, alışveriş, sanatla ilgili girişimler ve faaliyetler) bazı engellemeler ve gecikmelerle karşılaşmanız mümkün. Yeni bir yatırım yapmak ya da iş görüşmesinden fayda elde etmek isterseniz önünüze ket vuranlar olabilir. Bu nedenle enerjilerin olumlu olduğu bir günü tercih etmenizi öneririm.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu