6 Mart Pazartesi Gökyüzü

53

💥Sabah erken saatlerde Ay Satürn karşıt. Haftaya depresif, biraz sıkkın bir ruh halinde başlayabilirsiniz. Geçmişe takılı düşüncelerinizden uzaklaşmaya çalışın.
🌑06:18-06:38 arası Ay boşlukta. Bu kadar erken saatte eğer önemli bir karar alacaksanız daha sonraki saatlere erteleyin. Aldığınız karar sonrasında pişmanlık yaratabilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçiyor. İnsanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen  bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
💫Öğleden sonra Ay Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Bu enerjiler yapacağınız girişimlerden olumlu sonuçlar alabileceğinize işaret ediyor. Özgüvenli adımlar atabilirsiniz.
❗️Akşam saatlerinde Ay Merkür karşıt. Yakın çevrenizden biri sizinle ilgili fikirlerini yüzünüze açık açık söyleyebilir. Bu kişinin sizin hakkınızdaki olumsuz fikirlerini öğrenmek hoşunuza gitmeyebilir, bu durum kendi içinizde bir çatışma yaşamanıza sebebiyet verebilir. Eleştirilere olumlu bakmaya ve kendinizi geliştirmeye çalışmanızda fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu