6 Eylül, Bugün Gökyüzü

25

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur.
✨Sabah saatlerinde Ay Güneş ve Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Oldukça pozitif ve olumlu bir bakış açısıyla güne başlarken bugünkü girişimlerinizde başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Yapacağınız toplantılar, iş görüşmeleri ve kuracağınız kontaklar size kazanç getirecek kapıları açabilir.
💫Öğle saatlerinde Ay Uranüs ile üçgen. Farklı ortamlarda farklı insanlarla bir araya gelmek için dayanılmaz bir istek bulabilirsiniz. Çalışıyorsanız iş yerinizde veya evinizde bulunduğunuz ortamı değiştirmek hoşunuza gider. Mutlaka rutini kırmak isteyeceksiniz.
🎊Akşam saatlerinde Ay Neptün sekstil. Çevrenizdeki insanlara karşı son derece hassas olacağınız onların yaralarını sarmak isteyeceğiniz saatlerdesiniz. İnsanların negatif enerjilerini üzerinizde toplamanız yorgun hissetmenize neden olabilir. Kendinizi olaylara çok kaptırmamaya çalışın.
💥Geç saatlerde Ay Plüton ile kavuşumda. Kimi zaman bu enerjiler çok bunalmanıza neden olabilir. Kıskançlık, kin, öfke, alınganlık ve manipülatif tavırlar ön plana çıkabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu