4 Kasım, Bugün Gökyüzü

35

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
🌟Sabah saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Sabah sabah aniden gelen güzel bir haber sizi heyecanlandırabilir. Bugün hayatınızdaki monotonluğu kırmak, bir yenilik ve değişiklik yapmak için büyük bir istek hissedeceksiniz.
🙏Öğle saatlerinde Ay Neptün ile kavuşumda. Yakın çevrenizdeki birinin sorunlarıyla ilgilenmek arzusu içinde olacaksınız. Ancak empati yapayım derken kendinizi sorunlarla özdeşleştirmeyin. Olaylara fazla kaptırarak insanların sizi kullanmasına izin vermeyin.
🔥Akşam Ay Mars kare. Alınganlık, duygusallık, gerginlik, kavga enerjilerini tetikleyen olaylarla karşılaşmanız söz konusu. Gerçekte çok da sorun olmayan konuları fazlasıyla büyütebilirsiniz. İnsanları ve olayları tehtit unsuru olarak görebilir ve gardınızı almak isteyebilirsiniz.
🎉Gece Ay Plüton sekstil açıda. Aynı zamanda Ay Jüpiter ile de kavuşumda. Yaşadıklarınızın derinine inmek ve onları analiz etmek ihtiyacı duyacaksınız. Özellikle gizemli konulara ilginiz artabilir. Özgüveniniz yükselirken yakınlarınıza karşı daha toleranslı olacaksınız. Ailenizdeki kişilerin ters hareketlerinden rahatsız olmayıp onlarla güzel geçinmek isteyeceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu