31 Mart Cuma Gökyüzü

11

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
❗️Gece saatlerinde Ay Plüton karşıt. Son derece derin duygular ilişkilerde çatışmaya neden olabilir. Kontrolünüzü kaybettirecek olaylarla muhatap olabilirsiniz. Aşırı sahiplenme, kıskançlık gibi duygulara dikkat etmeli.
💥Sabah saatlerinde Ay Ay düğümleri ile olumsuz açıda. Kuracağınız ilişkilerde iletişim zorluğu yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu saatlerde Rutin işlerinize devam etmenizde fayda var.
💫Öğlen Ay Güneş üçgen. Rahatladığınız, kendinize geldiğiniz saatler. Daha pozitif olduğunuz için iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı bu saatlere alabilirsiniz. Eğlenceli aktivitelerdende çok zevk almanız söz konusu. Sevgilinizle veya arkadaşlarınızla buluşmak için güzel bir program yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu