31 Mart Bugün Gökyüzü

106

31 Mart Salı Bugün Gökyüzü

Ay objektif, cesur, sıcak, sevecen Aslan burcunda ilerliyor. Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine organizasyon ve yönetimle ilgili konulara eğilmemiz daha akılcı olacak. Sabit nitelikte Aslan enerjileri şartların değişmesini istemediği için gün içerisinde inatçılık, geri adım atmama duygularına yoğunlaşabiliriz. Fazla otoriter, kontrolcü tavırlar etrafımızdaki kişilerin bizden uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle kalp ile ilgili konularda sıkışma, çarpıntı, sırt problemleri, gözlerle ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir.

Sabah erken saatlerde Merkür Balık burcundan Koç burcuna geçiş yapacak ve 15 Nisan tarihine kadar burada ilerlemeye devam edecek. Bu konudaki yazımı;

http://astrologjalemuratoglu.com/merkur-koc-burcuna-ilerliyorburclar-uzerindeki-etkileri/ linkinden takip edebilirsiniz.

Saat 15:50’de Ay boşluğa girecek.  Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Akşam saatlerinde Mars Koç burcundan çıkarak Boğa burcuna geçiş yapacak ve 12 Mayıs tarihine kadar burada ilerlemeye devam edecek. Bu konudaki yazımı

http://astrologjalemuratoglu.com/bugun-mars-bogaya-geciyor/ linkinden takip edebilirsiniz.

21.10’da Ay eleştirel, analizci, hizmet yönü güçlü Başak burcunda ilerliyor. Problemlere akılcı çözümler üretmek bugün kolaylaşacak. Kendimizi karşı tarafa anlatırken akıcı, mantıklı olmamız söz konusu. Fazla eleştirel olmamaya ve detaylara dalmamaya dikkat etmeliyiz.

Gece Ay Mars ile üçgen açı içerisinde. Bu saatte içsel anlamda kendimizi biraz huzursuz ve tedirgin hissedebiliriz. Bu enerjiler altında kesici aletlere ve kazalara da dikkat edilmeli.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu