31 Ekim, Bugün Gökyüzü

12

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Başarmanız gereken görevlerin üzerine daha fazla düşebilir, kendinizi sorumluluk sahibi hissedebilirsiniz. Başıboş davranmak yerine sağduyulu ve mantığınıza güvenerek hareket etmek önemlidir. İşler beklerken bunları layıkıyla bitirme isteği yoğundur.
✨Sabah saatlerinde Ay Neptün sekstil. Bu saatlerde kendinizdense başkalarını düşünmek, özverili olmak, yardıma muhtaç kişilere el uzatmak isteyeceksiniz.
💫Öğle saatlerinde ise Ay Plüton ile kavuşumda. Bulunduğunuz duruma göre bu enerjiler kimi zaman çok bunaltıcı olabilir. Derin ve yoğun duygular, kaygı, kıskançlık kin gibi hislerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.
🌟Akşam Ay Jüpiter sekstil. Akşamüstü bir arkadaşınızla buluşup bir kahve içmek kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Kısa süreli grup aktiviteleri yapmak için olumlu enerjiler var.
🌑18:24-18:42 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Kova burcuna geçiyor. Daha özgür hissetmek, sorumluluklarınızı yerine getirirken duygusallıktan uzak durarak mantıklı kararlar almak arzusunda olacaksınız.
💥Gece Ay Merkür karesi etkili. Özellikle ikili ilişkilerde son derece dikkat etmeniz gereken saatlerdesiniz. Eğer eşiniz veya sevgilinizle problemlerinizi masaya yatırmak istiyorsanız bu geceyi tercih etmemenizde fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu