31 Aralık Pazar Gökyüzü

21

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
💫Sabah saatlerinde Ay Mars üçgen. Özgüveniniz yüksek olarak güne başlayacaksınız. Eğer erkenden uyanırsanız bitirmek istediğiniz bir işe odaklanıp bunu hızla bitirebilirsiniz.
🌑08:18 -14:53 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçiyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen  bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
💥Akşam ise Ay Satürn ile karşıt açı yapacak. Akrabalarınızla aranızda yaşadığınız bir takım problemler size oldukça sıkıntı verebilir. Bu kadar çabalamanıza rağmen işlerin yolunda gitmediğini düşünerek kendinizi şansız mutsuz hissedebilir, biraz geri çekilerek yalnız kalmak isteyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #i̇kizler #yayburcu #kovaburcu #oğlak #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçlarınözellikleri #burçyorumları