29 Aralık Cuma Gökyüzü

44

🌑01:57- 03:23 itibariyle Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle uyanıksanız önemli kararlar alacaksanız bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
❗️Bugün Mars Neptün karesi çok etkili olacak. Oldukça yorgun ve karamsar hissedebileceğiniz bir ruh halinde olabilirsiniz. Bilinçaltından gelen bazı bastırılmış düşünceler sizi karmaşıklığa itip doğru düşünmenizi engelleyebilir. Psikolojik kaynaklı ruhsal hastalıkların tetiklenmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle kendinizi fazla sıkmadan, yormadan akışta kalarak günü geçirmeye çalışın.
✨Aynı zamanda Venüs Plüton sekstil açıda. Alacağınız finansal kararlarda destek bulabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yaşadığınız aşk ilişkisinde aranızdaki travmaları çözümleyebilecek gücü kendinizde bulacaksınız.
❗️Öğlen Ay Jüpiter kare. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla birbirinize üstün gelme yarışında bulunmanız sizi öne geçirmek yerine bulunduğunuz noktadan aşağıya düşürecektir. İhtirasınıza kapılarak yanlış tavırlarda bulunmaktan sakının
❤️Venüs bu gece Yay burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde ve hayatınızda özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacı maceraya atılma dünyayı keşfetme arzusu, olaylara pozitif ve iyimser bakma, yeniliklere açıklık, eğitim ve öğretim konuları daha fazla gündem maddesi olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #oğlakburcu #yay #terazi #akrepburcukadını #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlarınözellikleri #burçlar #burçyorumları