1 Ocak Pazartesi Gökyüzü

61

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
🎊Sabah saatlerinde Ay Jüpitere doğru olumlu açı yapmak üzere ilerliyor. Son derece pozitif ve güzel enerjilerle haftaya başlayacaksınız. Özellikle kariyerinizle ilgili bir takım fırsatlar kapınızı çalabilir, bu durum da sizi çok mutlu edebilir. Jüpiter’in şans, bereket, mutluluk veren enerjisini hissetmek size ve çevrenize çok iyi gelecek. Bu tatil gününde sevdiklerinizle bir arada olmak ruhunuza mutluluk verirken yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu arttıracak.
❤️Bugün Venüs Satürn karesi etkili olacak. Aşk ilişkinizde yapmak istediklerinizle ilgili bir takım engellemeler ve problemler yaşamanız söz konusu olabilir. Sevgilinizle aranızdaki soğuk rüzgârlar ayrılma çanlarının çalacağının göstergesi olabilir. Aynı zamanda finansal konularla da ilgili yapacağınız girişimler sonuçsuz kalabilir veya beklediğiniz getiriyi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukların sizin için bıktırıcı olduğunu düşünüp her şeyden kaçmak isteyebilirsiniz. Pozitif düşünmeye kendinizi zorlayın, olayların geçici olduğunu bilin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #kovaburcu #yayburcu #oğlak #terazi #akrep #balık #burçlar #burçyorumları